Головна Увійти Про сайт

Оксфорд Медікал ★2.6


рейтинг: 2.6, відгуки: 55
medychnyy-tsentr-oksford-medikal-volyn
Адреса:Луцьк, вул. Євгена Сверстюка, 1
Телефон:+380 68 220 0022
Години:понеділок: 08:00–19:00 вівторок: 08:00–19:00 середа: 08:00–19:00 четвер: 08:00–19:00 пʼятниця: 08:00–19:00 субота: 08:00–17:00 неділя: 10:00–14:00
Оксфорд Медікал - клініка, яка має як позитивні, так і негативні відгуки. Згідно з відгуками, персонал клініки є ввічливим та компетентним у своїй роботі, а лікарі добре виконують свої обов'язки. Клініка в цілому залишає позитивні враження.

Однак, є й такі відгуки, в яких люди негативно висловлюються про клініку. Вони стверджують, що деякі співробітники клініки не проявляють розуміння та ввічливості, не готові надавати пояснення та допомогти вирішити питання. Деякі пацієнти також вказують на те, що ціни на послуги клініки не відповідають тим, які були зазначені на їхньому веб-сайті.

Також, декілька відгуків зазначають, що лікар відволікається на розмови про політику та висловлює свою негативну позицію щодо російськомовного населення. Це викликає неприємні враження у пацієнтів та вважається непрофесійним.

Таким чином, клініка "Оксфорд Медікал" має різні відгуки, проте загалом залишає позитивне враження. Важливо враховувати всі аспекти та приймати власне рішенн.. Читати далі »

Мій відгук

code

11.08.23
Задоволена. Персонал ввічлий та компетентний у роботі. Лікарі є хороші. Загалом позитивні враження
10.08.23
Шахраї! Іонін вилікує так, що ще будете лікуватись тиждень
27.07.23
Дуже вдячна за надання послуг такими фахівцями як Мирослава Йосипівна.Усім рекомендую .Побільше таких лікарів.
20.07.23
Гінеколог Дарія Сергіївна майстер своєї справи та просто приємна людинка)сама клініка дуже чиста та зручна, персонал привітний та завжди допоможе в записі на консультацію . Дякую Вам!
06.07.23
дівчата на рецепції знервовані, не готові відповідати на питання і не слухають пояснень. вони не вірно зрозуміли спосіб співпрацю з моєю страховою і доводили мені те, що я знаю краще. в кінці страхова пояснила їм, але це зайняло більше часу ніж сам п.. Читати далі »
04.07.23
Задоволена ) лікар дерматолог все розказала і допомогла !
19.06.23
Лікарі досвідчені, чисто охайно. Проте на сайті одна інформація щодо цін, насправді зовсім інша Коли на сайті пише що на прийомі включено в послугу, насправді за все потрібно доплачувати окремо. І вас про це навіть не попередять..
12.06.23
Записалася на УЗД. Прийняли вчасно. Я не вперше це робила і звикла, що в кабінеті дві людини: одна проводить обстеження диктуючи показники, інша записує дані, і тоді мені (пацієнту) лежиться спокійно і все відбувається комфортніше. Сьогодні за ті ж г.. Читати далі »
18.05.23
Зверталась з проблемою в горлі нічого не сказали, нічого не виявили бо немають ендоскопа а гроші за прийом взяли хоча це прийомом не назвеш. Звернулась до іншого спеціаліста за хвилину виявив проблему.
03.05.23
Була на узд. Лікар дуже багато розмовляє про політику і про свою позицію що до російськомовного населення. Вважаю це непрофесійним, я прийшла на узд, а не вислухувати в свою адресу негатив. Нехай ваш лікар свою думку залишає вдома.
29.04.23
Крик душі ... 1) підтверджую що здирають гроші 2) в хірурга трусилися руки коли робив він мені операцію на вросшому нігті (не буду описувати операцію але повірте спогади не приємні) 3)у них немає нічого сучасного , в разі чого вас відправлять в кліні.. Читати далі »
25.03.23
Сьогодні була з дитиною на прийомі на УЗД,таке враження склалося що лікар узд робив для себе.2 хвилини поводив дитині по животі,зробила заміри і від руки написала на листку.під час діагностики ні слова не сказала що і як.в кінці її "діагностики .. Читати далі »
16.02.23
Там не люди, а не люди, які не хочуть нічого казати
16.02.23
Шахраї! Ніколи не йдіть до Іоніна!
16.02.23
Це найгірше, що могло трапитись
28.01.23
Найгірша лікарня в Луцьку
28.01.23
Нікому би не порадувала б цю лікарню !!! Була 2 рази і кожного разу якісь треш !!! Обслугуваня жахливе !!! Перший раз прийшла по запису в чекала лікаря 40 хвилин , коли він приїде в лікарню ! Лікар не написав ніякого наключення Подивився дитин.. Читати далі »
02.10.22
01/10/22р записався на ранок на прийом у клініку. Проїхавши 140 км в одну сторону і зайшовши на рецепцію почув, що в них із вчорашнього дня немає світла, невідомо коли буде і всі прийоми відмінено. Ніхто навіть не вибачився, просто поставили перед фа.. Читати далі »
30.04.22
Більше не буду звертатись. Аналізи попросила зробити терміново. Протягом цілого дня не зробили. З усіх клінік у Луцьку, найгірша.
20.02.22
Тиждень назад був записаний на прийом до Уролога,коли підійшов до рецепції і сказав, що записаний до Уролога,ті 2 дівчини,що сиділи на рецепції подивились одна на одну і посміхнулись ,було не приємно і не комфортно ,це цирк чи мед заклад? що тут смі.. Читати далі »
19.02.22
-20% на прийом за відгук! Не ведіться на зірочки! Персонал некомпетентний у своїй справі! 390 грн. за прийом лікаря, викинув на вітер. Та ще й хамовита адміністрація. Більше в цю клініку не піду!
31.01.22
Лікар яка робила УЗД скаржилась на втому (бо скаче з однієї роботи на іншу ,з її слів) була дуже в пригніченому настрої. Таке враження, що пришли в якусь звичайну державну установу на безкоштовний огляд. На приватну клініку зовсім не схожа. Не раджу
26.01.22
Гарні умови поліклініки і зазвичай легко додзвонитися. Перебувати в таких умовах приємно. Але хоч це і приватна поліклініка і тут платяться не малі гроші, рівень обслуговування часом буває як і в державній. Приходиться чекати в чергах, часом навіть п.. Читати далі »
22.01.22
Як приватній клініці то оцінка - 1 з 5, висновки лікарів пишуться від руки, адміністратори не сказали що можна переглянути результати аналізів в особистому кабінеті (сказали тільки забирати з повторним прийом лікаря). Ціни не відповідають якості обсл.. Читати далі »
17.12.21
Сьогодні була на УЗД. Персонал хороший! Але діагностика…лікар нічого не сказав… одним словом діагноз поставила сама собі, сказали можливо попийте якісь пігулки. Таке відчуття, що лікар просто хотів поскоріше завершити діагностику і все&.. Читати далі »
04.12.21
Не клініка а просто якась незрозуміла контора. Заключення лікаря досі пишеться від руки,що потім повинен розбирати що і як там написано. Адміністратор Щевченко Діана просто не вміє розмовляти з пацієнтами,тому що наверне забулась що отримує з/п з їх .. Читати далі »
21.11.21
Юрій Петрович дуже чуйний і добрий лікар. При ньому не відчуваєш себе якось незручно, він все зрозуміло і доступно пояснить) Рекомендую!) Персонал дуже привітний і комфортно себе почуваєш поруч з такими профі!
16.11.21
Звертався в даний заклад до урогола Костюка Михайла Семеновича, людина себе веде зверхньо, відвищує голос, і на протязі 10днів поставив два різних діагнози (всі виписки є) НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
12.11.21
Була моя дружина у гінеколога, який поставив не вірний діагноз, двічі. Довелось лікуватись кілька тижнів. НЕ РАДЖУ ДО ЦЬОГО ЛІКАРЯ ЗВЕРТАТИСЬ. Надіюсь в Україні зявиться медицина яка буде нести реальну відповідальність за помилки і куди будеш зверта.. Читати далі »
03.10.21
Лікар невролог хороший хоч і не вистачає етичності(все ж розповідати матері двомісячної дитини те що вона розповідала при наявності поряд чоловіка дуже не варто). Така низька оцінка по причині постійних відлучень рецепніоністки на вулицю, нездатність.. Читати далі »
30.09.21
Пройшла курс масажу в клініці. Рекомендую молодих масажистів Богдану та Аліну. Компетентність та відповідальність притаманні обом масажистам. Приємні в спілкуванні, віддані роботі. Завжди з гарним настроєм залишала їхній кабінет. Рекомендую.
28.09.21
Дуже гарна клініка, приємний персонал! Планував лише отримати консультацію, але дякуючи лікарю -хірургу п. Роману Антощуку мою проблему було вирішено прямо на місці і у перший прийом! Дякую за оперативність та професіоналізм! З найкращими побажаннями.. Читати далі »
27.09.21
Була на прийомі в гастроентеролога, приємна і ввічлива лікар, все пояснила докладно, надала рекомендації! Дуже задоволена і приємне враження про ваш медичний центр.
21.09.21
Прийом почався на 20хв пізніше. Спочатку сума говориться одна, потім інша. Роздрукувати результати узд - як виявилась справжня проблема. То бумага закінчилась, то фарба в принтері, то не «пускається». Працівниця на рецепції трішки хамовит.. Читати далі »
21.08.21
Вперше за довгий час був здивований обслуговуванням. Давно мені з інтернету не виписували неефективні ліки. Досі не можу зрозуміти як формується ціна, консультація + щось(кожного разу інша сума).Мова йде за трихолога дерматолога. Дівчата на ресепшині.. Читати далі »
19.08.21
Все супер ! Хороші спеціалісти, привітні дівчата на рецепції. Ходила на масаж, розписали бронювання на 10 сеансів, потім за потреби переносили візити
16.08.21
При зверненні до гінекології, будьте готові заплатити мало не за кожне слово лікаря. Не прийнятно, щоб консультація після отриманих аналізів була платна + окремо за про писання лікування (одні свічки). Тобто мало того, що ти здав аналізи, то ще й щоб.. Читати далі »
14.08.21
Замовив зворотній зв'язок, через декілька секунд відзвонились! Не знав до якого спеціаліста краще звернутись зі своєю проблемою, дівчата уважно вислухавши надали вичерпну консультацію та записали до лікаря, який дісно зміг мені допомогти! При по.. Читати далі »
12.08.21
незадоволена! писала два відгуки на сайт, але ж не опублікують) не буду вже ті деталі розписувати я у попередніх писала! Розчарована! витрачений час, купа грошей пішла. Лікар говорила одну суму в кабінеті, а вийшла зовсім інша: мова йшла за родинки д.. Читати далі »
09.08.21
Аналізи написані від руки, ми живемо в 21 столітті, прийміть це до уваги! Зірочку ставлю для лікаря, дійсно хороший.
05.08.21
Чудовий персонал, уважний та ввічливий. Порівняно із звичайною поліклінікою є різниця. Немає черг, натовпу і «мені тільки спитати». Рекомендую.
26.07.21
СЬОГОДНІ НА ПРИЙОМІ У КАДІОЛОГА БУВ СИН.В нього перепади тиску. Прийом тривав 7 хв. Все, що зроблено-це помірний тиск, і сказано, що треба його міряти 2 тижня. І все. Це сором таким лікарям. За, що гребуть гроші? Не рекомендуююююю!!!!!!
22.07.21
Дякуємо за прийом. Огляд у флебодога пройшов на найвищому рівні. Рекомендую заклад. Сервіс відмінний. До лікаря потрапили навіть раніше того часу, на котрий був запис. Все оперативно, чітко і зрозуміло
19.07.21
Приємно вражена обслуговуванням та кваліфікацією спеціалістів. Звернулася з проблемою до лікаря-трихолога і отримала вичерпну консультацію, проведено повне комплексне обстеження, незважаючи на те, що це була субота. Задоволена зверненням до цього мед.. Читати далі »
15.07.21
Дякую Оксані Чернієвській. Це психолог зі стажем, якому можна довіритися, що для мене є головним. Вона професійно надає допомогу і відразу розуміє на що потрібно звернути особливу увагу при терапії. Дає єфективні, а саме головне дієві поради. Я кожно.. Читати далі »
06.07.21
Лікар офтальмолог Юрій Юрійович - справжній професіонал, не зважаючи на вік. Ввічливий, турботливий, знає свою справу. Сподіваюсь, молоде покоління лікарів буде тільки таким.
25.06.21
Була в офтальмолога, зайшла на сайт вночі, записалась на прийом, подзвонили вже зранку, записали а той же день на 16:30,все дуже сподобалось,швидко зареєстрували , провели до кабінету, працівники ввічливі, професійно та швидко виконують роботу, оціню.. Читати далі »
11.06.21
Звертались у Оксфорд Медікал кілька днів назад. Заявку на прийом прийняли по телефону, записали на цей же день, дівчатка на рецепшені ввічливі, реєстрація зайняла всього кілька хвилин, провели до самого кабінету. Лікар прийняла хвилина в хвилину. Окр.. Читати далі »
10.06.21
Маю хворобу крона, робив у клініці колоноскопію з біопсією (наголошував про це у приймальній), біопсію не взяли, по результату дали бумажку з написом що кишечник у стані ремісії, ніяких подробиць та детального опису та як виявилося відео колоноскопії.. Читати далі »
03.05.21
Відвідавши їх лікарів ирішила записатися до іншого гінеколога , оскільки їх лікар мені не допомогла. Ще в день останньої свічки почались знову симптоми , таблетки ще допиваю але безрезультатно! Я заплатила 1000 з лишнім за прийом та аналізи і стільки.. Читати далі »
02.04.19
Дівчата-адміністратори завжди ввічливі і привітні, дохідливо все пояснюють і намагаються допомогти. Буду і далі користуватися послугами цього мед. центру.
02.04.19
Побували вчора. Перше враження приємне, бо заклад новий, добре оснащений, тож повсюди чистота . Але враження змінилося, варто було наблизились до reception: персонал з опущеними додолу очима, враження, що вони не з людьми працюють, а з паперами. .. Читати далі »
30.03.19
Медичний центр мені сподобався. Велика кількість вузьких фахівців і послуг, які вони виконують. Всі лікарі досить досвідчені. Привітні дівчата в реєстратурі все детально розкажуть і дадуть відповідь на будь-які питання. Радує те, що тут можна звернут.. Читати далі »
20.03.19
Не рекомендую. Викачування грошей, озвучують попередньо одну ціну, а після прийому іншу. В Луцьку є клініки з адекватними цінами і професійними лікарями, але це не про цей заклад.
25.02.19
Перше враження було досить позитивне. Але потім повідправляють тебе до інших таких приватних медичних центрів зробити усілякі дорогущі аналізи по 2500 грн., самі ще й беруть за просту консультацію як за повне обстеження. А в кінці дізнаєшься що усі а.. Читати далі »

© Луцьк24