Головна Увійти Про сайт

Медичний центр з ультразвукової діагностики "Сономед К" ★4.7


рейтинг: 4.7, відгуки: 12
medychnyy-tsentr-z-ultrazvukovoyi-diagnostyky-sonomed-k
Адреса:вул. Заньковецької, 1, Липини
Телефон:+380 95 821 6465
Години:понеділок: 08:00–18:00 вівторок: 08:00–18:00 середа: 08:00–18:00 четвер: 08:00–18:00 пʼятниця: 08:00–18:00 субота: 09:00–13:30 неділя: Зачинено
Медичний центр з ультразвукової діагностики "Сономед К" отримує надзвичайно позитивні відгуки від своїх клієнтів. Рецепція має привітливий персонал, який завжди готовий допомогти у всіх питаннях. Лікарі центру володіють високою кваліфікацією та надають чіткі та професійні пояснення щодо діагностики та лікування. Обладнання центру є сучасним, що дозволяє отримати точні та надійні результати. Клініка забезпечує якісне обслуговування та відповідну медичну допомогу. Відгуки рекомендують центр усім і підкреслюють, що він є найкращим в місті. Клієнти залишаються вдячними за професіоналізм лікарів та увагу до деталей. Загалом, клініка "Сономед К" позитивно вражає своїх клієнтів своєю якістю послуг та фаховим підходом до роботи.

Мій відгук

code

15.04.24
Валентина
Корінчук Василь Миколайович -лікар УЗД -"номер один"! Висока кваліфікація,колегіальнісь, людяність,величезний досвід... Дякую за все!
13.03.24
Іванна
Чудова клініка! Привітний персонал. З розумінням віднеслись до ситуації, та без запису зробили УЗД дитині. Лікар Корінчук В.М. - уважний, компетентний, повністю виправдав очікування. Однозначно рекомендую!!
13.02.24
Ksiunia
Хотіла подякувати, що не відмовили зробити термінове узд дитині. Лікар дуже чуйний, уважний й дівчинка на рецепції професіонал своєї справи! Чуйна, уважна, ввічлива з усіма. Дякую за таку роботу й що не відмовили терміново прийняти з дитиною.
02.02.24
Олена
Доброго дня! Зверталася до невролога Аліни Крикун за допомогою. Дякую їй за професіоналізм, уважність, людяність. Вона правильно підібрала мені лікування, відповідно до моїх скарг на погане самопочуття. Лікування було відносно недорогим і не довготри.. Читати далі »
07.01.24
Альона
По-перше ввічливий та приємний персонал 💙 дівчинка на рецепції по телефону чітко пояснила як до них дістатись. А Василь Миколайович то взагалі супер профі в своїй справі 🧡, дуже ретельно оглянув кожен орган дитини поцікавився нашою нестандартною си.. Читати далі »
09.12.23
Оксана
Клініка з найкращими фахівцями та сервісом! Дуже приємні враження від обслуговування та оснащення клініки. Особливо вдячна лікарю Корінчуку В.М. за беззаперечний професіоналізм та компетентність!
18.11.23
Ольга
Лікар Корінчук Василь Миколайович - найкращий лікар УЗД міста!!! Дуже чуйний та уважний до кожного пацієнта! Весь персонал клініки приємний та ввічливий! Раджу всім!
14.10.23
Катя
Дівчина на рецепції дійсно лице клініки! Привітлива , вихована , старається допогти у всіх питаннях .Кфаліфіковані лікарі , чітко і по темі роз’яснюють ! Професіоналізм на вищому рівні , сучасне обладнання . Дуже задоволена якістю обслуговуванн.. Читати далі »
19.09.23
Lena
Найкраща клініка в Луцьку! Рекомендую. Корінчук Василь Михайлович професіонал своєї справи, чудовий лікар.
18.09.23
Віктор
Як то кажуть, немає здорових, є недообстежені. :) Величезна вдячність Василю Миколайовичу за професіоналізм та увагу до деталей. Бажаю процвітання Вашому закладу!
21.04.23
Дарина
Клініка справила хороше враження. Спочатку була на УЗД судин в лікаря Корінчука Василя Миколайовича, а також на прийомі у невролога. Все дуже сподобалося, лікар швидко та професійно надала консультацію, призначила лікування, яке вже через тиждень дал.. Читати далі »
04.12.21
Oleg
Отримав послугу на високому рівні. Персонал кваліфікований. Телефонуйте передчасно щоб знати як підготуватись до обстеження. УЗД робив повторно після обстеження в іншому центрі. Результат кардинально інший. Позитивний! Василь Михайлович Корінчук суп.. Читати далі »

© Луцьк24