Головна Увійти Про сайт

Міні-Агро Луцьк ★3.0


рейтинг: 3, відгуки: 4
mini-agro-lutsk
Адреса:Луцьк, Рівненська вул., 48
Телефон:+380 50 552 5643
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
У Міні-Агро Луцьк є великий вибір техніки, включаючи трактори. Хоча трактор сам по собі нормальний, один з клієнтів зауважив про проблему з гарантією. Він заявив, що вже два тижні дзвонить і ніхто не приїжджає, щоб подивитися. Хоча менеджер обіцяє приїхати, клієнт задаєся питанням, коли це станеться і чому гарантія не виконується. Незважаючи на це, в загальному клієнти позитивно відгукувалися про працівників Міні-Агро Луцьк, вказуючи, що вони ввічливі, добропорядні і завжди готові надати допомогу вибрати техніку та надати сервісне обслуговування.

Мій відгук

code

13.09.23
сергій
Заходив дивився Дон фенга 244 дж2, знизу ржавий, на капоті замість краски бумага чи целофан наклеєний, пильники полопавші, все потерте, виглядає так ніби був у використанні, а може їх вже так випускають! А так персонал хороший!
13.06.21
Михаил
Великий вибір техніки
18.12.20
Олександр
В Міні-Агро Луцьк працюють ввічливі і добропорядні люди, які завжди готові прийти на допомогу у питанні вибору тракторів або навісного обладнання, будь якого сервісного обслуговування техніки. Дотримуються даних обіцянок щодо термінів доставки. Надаю.. Читати далі »
10.10.20
Саша
Трактор сам нормальний, але я уже дзвоню по гарантії більше двох тижнів і ніхто не може приїхати подивитися( менеджер каже що приїдемо) цікаво коли??? І для чого та тоді гарантія???

© Луцьк24