Головна Увійти Про сайт

Міст закоханих ★4.4


рейтинг: 4.4, відгуки: 14
mist-zakohanyh
Адреса:Луцьк, просп. Волі
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
"Міст закоханих" - це миле і затишне романтичне місце для закоханих, яке приваблює своєю красою та спокоєм. Тут можна зустрітися з коханою людиною і насолодитися відпочинком у приємній атмосфері. Недалеко розташована невеличка альтанка, де можна провести час разом, а також водойма з качками, яка додає особливого шарму цьому місцю.

Однак, слід зазначити, що недалеко від місця знаходиться річка, яка може бути трохи неприємною через свою запах. Тому, можливо, варто обережно підходити до води.

Загалом, "Міст закоханих" - це гарна локація, особливо весною і літом, коли природа оживає та розквітає. Звідси відкривається прекрасний вид на природу, за яким можна насолодитися разом з коханою людиною.

Крім того, це також чудове місце для роботи та ділових зустрічей. Його можна використовувати як ідеальний фон для фотосесій, зокрема на мосту закоханих, що додає романтичності і естетичний шарм.

Незважаючи на деякі недоліки, такі як відсутність аохані та банальні.. Читати далі »

Мій відгук

code

19.01.24
Bogdana
Міст закоханих. Романтична локація, якраз така, яка і має бути для такого особливого місця.
04.10.20
Оксана
Миле і затишне романтичне місце для закоханих. Поруч невеличка альтанка і водойма з качками
30.06.20
Олександр
Річка смердючка все псує
24.10.19
Ваваныч
гарне місце, особливо весною і літом
21.07.19
Юля
Гарний вид на природу
12.07.19
Serhiy
Чудове місце для роботи та ділових зустрічей
05.07.19
Яна
Гарний парк. Багато фотолокацій, в тому числі на мості закоханих
22.06.19
Саша
Ніякого аоханя нема. Окрім пятих які ідуть з рінга
16.05.19
СВІДОМИЙ
Краса та й годі...
09.05.19
Lyudmila
Все гарно и охайно але якось банально позиціонувати це як атракцію міста і приводити сюди гостей.
29.03.18
Кулька-
Чудове місце для відпочинку. Охайна доглянута територія, скейт парк, баскетбольно- футзальний корт, вело доріжки, лавочки, доріжки, очищене русло річки, тренажери вуличні. Гарний приклад плідної співпраці міста та бізнесу, є ряд магаз нів та закладів.. Читати далі »
10.07.17
Наталія
Гарно все зроблено, для закоханих та дітей. Красива кована альтанка та міст. Дитячі площадки. Тренажери супер. Є доріжки, щоб кататись на роликах чи пенибордах, є тенісний корт та стіл для настільного тенісу.
08.07.17
Юрій
Немає слів дуже гарна частина нашого міста яку ми любили такою яка була колись , і любимо і пишаємось тією яка є зараз. Дякую за таку красу людям які це зробили . Дякую .
28.05.17
Xsander
Затишне місце де знайдуть собі заняття як дітвора так і молодь. Скейт парк, футбольний і баскетбольний майданчик, тенісні столи, графіті стіна, міст закоханих, кафе, бутики... Це місце росте на очах.

© Луцьк24