Головна Увійти Про сайт

Місто Мрій ★4.9


рейтинг: 4.9, відгуки: 8
misto-mriy
Адреса:Луцьк, 16, вул. Зацепи
Телефон:+380 99 658 2496
Місто Мрій - це чудове місце для проведення дитячих свят. Тут можна насолодитися смачною кухнею і вибрати з великого різноманіття ігрових послуг для дітей. Святкували день народження своїх синів і були задоволені. Тут проводяться різноманітні майстер-класи, тематичні вечірки і навіть паперові вечірки. Особливо приємно, що дітей можна залишити під наглядом працівників, тому батьки можуть спокійно насолоджуватися святом. Оплата за годину гри досить недорога, атмосфера в місці дуже дружня і тепла. Хоча заклад відкрився недавно, приміщення вже здобуло популярність серед малечі. Відвідувачі залишаються задоволеними і обіцяють повернутися сюди знову. Місто Мрій - це справжня казка для дітей!

Мій відгук

code

29.09.23
Тетяна Столярук
Дуже смачна кухня. Велике різноманіття ігрових послуг для діток!)
09.07.23
Гість
Святкували і старшому і молодшому синам день народження.Сподобалося, однозначно рекомендую?
09.07.23
Іванка Брич
Святкували неодноразово день народження. Супер, дітям сподобалося. Паперова вечірка, майстер класи, тематичні вечірки. Найголовніше, діток можна залишити під наглядом працівників.
04.11.20
Alexander Butyuhin
Чудове місце для дитячого свята! Дякую за приємні враження!
05.05.18
Оксана Галас
Дуже гарне та надзвичайно цікаве дитяче містечко! Все дуже сподобалося! Дітки просто в захваті. Дякуємо за майстер клас по виготовленню мила, цікаві конкурси, дискотеку.! Ми обов'язково до Вас ще завітаємо!:)
11.06.17
Nikita 55
Цікавий кожен куточок.Вибір для дітей у кого гратись,чи то бути пожежником,чи лікарем,чи продавцем,чи просто посидіти за конструктором.Приємний персонал,музика для діток.В залі чистота.І ще що не мало важливо:недорого.Діти сказали:КЛАСНЮЧО!
16.02.17
Андрій Ткачук
Почну з головного: діткам сподобалося. Заклад відкрився тиждень тому і це відчувається. Помітно, що трохи спішили. Поличок для взуття не має, багато площі в першому залі просто пустує. Хтось святкував день народження і "лікарня" була зайнят.. Читати далі »
28.01.17
Богдан Пус
Я ще такого в Луцьку не бачив! Діти в захваті! Обов'язково прийдемо ще! Це просто якась казка :)

© Луцьк24