Головна Увійти Про сайт

Стоматологічна клініка Modent dental practice Модент ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 7
modent-stomatologichnyy-kabinet
Адреса:Луцьк, Стоматологія MODENT, просп. Соборності, 38а
Телефон:+380 97 884 1970
Години:понеділок: 09:00–19:00 вівторок: 09:00–19:00 середа: 09:00–19:00 четвер: 09:00–19:00 пʼятниця: 09:00–19:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Стоматологічна клініка Modent dental practice Модент - це стоматологія високого рівня, де працюють справжні майстри своєї справи. Відгуки клієнтів свідчать про вдячність за консультацію та лікування, а також про приємний персонал, який завжди підбирає найзручніший час для пацієнтів.

Клініка отримала високі оцінки за якість послуг і привітний персонал. Багато клієнтів довіряють свою посмішку саме Модент, оскільки тут проводяться різні процедури, від видалення зубів мудрості до встановлення брекетів. Клієнти відзначають, що все проводиться максимально акуратно та комфортно, а лікарі завжди відповідальні і надають всю необхідну інформацію та рекомендації.

Модент також відома своєю дбайливістю до потреб клієнтів, індивідуальним підходом та професіоналізмом лікарів. Багато клієнтів відзначають, що після відвідування цієї клініки вони стали обслуговуватися тільки тут і рекомендують її всім.

Клієнти відзначають також слідкування клінікою за новітніми технологіями та.. Читати далі »

Мій відгук

code

13.10.23
Марія Величко
Стоматологія високого рівня, лікарі - майстри своєї справи, дуже вдячна за консультацію та лікування, приємний персонал, адміністратори завжди підберуть найзручніший час.
25.09.23
Natalka Mokretska
Чудова клініка, привітний персонал, все на високому рівні) Свою посмішку довіряю лише їм. Вирізала вісімки, робила гігієну і поставила брекети, ще попереду довгий шлях лікування, але я дуже задоволена, що обрала саме Модент. Всі лікарі професіонали, .. Читати далі »
04.09.23
Аня Колькова
Одна з найкращих стоматологій Луцька ❤️ Видаляла зуби мудрості, все пройшло безболісно, якісно. Дуже задоволена, це був мій найбільший страх, але лікар-хірург мене детально проконсультував та направив на кт, зорієнтував по точній вартості та виписав.. Читати далі »
01.09.23
Світлана Назарчук
Шукала ту свою ідеальну стоматологію де роблять все та більше і знайшла Модент❤️. Дуже хороша атмосфера, індивідуальний підхід до кожного. Сподобалось ще на консультації, одразу все подивились, зробили план лікування і розрахували вартість, що було д.. Читати далі »
31.08.23
Olha
Професіоналізм лікарів, привітність, повага до потреб… все це відчувається при відвідуванні «Modent». Відтепер обслуговуюсь лише у цій клініці, адже, досвід позитивний! ???
19.06.20
І K
Найкращі лікарі,найкраща стоматологія,дуже задоволена роботою професіоналів ,рекомендую на всі100%
11.01.20
Юлія Курадовець
Довіряю свої зуби професіоналам з 2007 року і донині! Лікування на високому рівні, слідкують за новітніми технологіями. Ведуть всю історію змін. Стоматологія може бути приємною. Рекомендую якнайкраще я та вся сім'я!

© Луцьк24