Головна Увійти Про сайт

Стоматологічна клініка Modent dental practice Модент ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 12
modent-stomatologichnyy-kabinet
Адреса:Луцьк, просп. Соборності, 38а
Телефон:+380 97 884 1970
Години:понеділок: 09:00–19:00 вівторок: 09:00–19:00 середа: 09:00–19:00 четвер: 09:00–19:00 пʼятниця: 09:00–19:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Стоматологічна клініка Modent dental practice Модент - це стоматологія високого рівня, де працюють справжні майстри своєї справи. Відгуки клієнтів свідчать про вдячність за консультацію та лікування, а також про приємний персонал, який завжди підбирає найзручніший час для пацієнтів.

Клініка отримала високі оцінки за якість послуг і привітний персонал. Багато клієнтів довіряють свою посмішку саме Модент, оскільки тут проводяться різні процедури, від видалення зубів мудрості до встановлення брекетів. Клієнти відзначають, що все проводиться максимально акуратно та комфортно, а лікарі завжди відповідальні і надають всю необхідну інформацію та рекомендації.

Модент також відома своєю дбайливістю до потреб клієнтів, індивідуальним підходом та професіоналізмом лікарів. Багато клієнтів відзначають, що після відвідування цієї клініки вони стали обслуговуватися тільки тут і рекомендують її всім.

Клієнти відзначають також слідкування клінікою за новітніми технологіями та.. Читати далі »

Мій відгук

code

05.05.24
Ольга
Лікуємось всією родиною вже не один рік, сучасна клініка з хорошим обладнанням. Навіть в штатах деякі лікарі не вміють користуватись сканером, а лікар Олег Орестович все зробив майстерно і вміло. Уважний, ввічлий, враховує кожне побажання пацієнта. В.. Читати далі »
04.05.24
Roma
Дуже милий та професійний персонал, який допоміг у вирішенні проблеми, зважаючи на те що в мене є обмеження по часу ) Дуже вдячний та буду рекомендувати друзям і знайомим)
04.05.24
Скуба
Модент уже 2 роки моя улюблена стоматологія. Вони підкупили мене своїми ввічливими компетентними лікарями, які лояльно відносяться до своїх пацієнтів, не осуджують, не навʼязують зайвих послуг, завжди прислухаються до свого пацієнта та якісно виконую.. Читати далі »
27.04.24
Tanya
Христос воскрес! Сьогодні я з дитиною відвідали чудову клініку " Модент" . Де нас гарно зустріли і дуже добре надали стоматологічну допомогу на високому рівні. Персонал дуже приємний і ввічливий. Дякуємо всім!!!
19.04.24
Оля
Лікувала ясна в Ліни Русланівни, чудове ставлення і результат) Якщо ви боїтесь стоматологів то вам на консультацію в Модент, сюди ходиш як в салон краси 😍 подальше лікування продовжуватиму тільки тут ❤️
13.10.23
Марія
Стоматологія високого рівня, лікарі - майстри своєї справи, дуже вдячна за консультацію та лікування, приємний персонал, адміністратори завжди підберуть найзручніший час.
25.09.23
Natalka
Чудова клініка, привітний персонал, все на високому рівні) Свою посмішку довіряю лише їм. Вирізала вісімки, робила гігієну і поставила брекети, ще попереду довгий шлях лікування, але я дуже задоволена, що обрала саме Модент. Всі лікарі професіонали, .. Читати далі »
04.09.23
Аня
Одна з найкращих стоматологій Луцька ❤️ Видаляла зуби мудрості, все пройшло безболісно, якісно. Дуже задоволена, це був мій найбільший страх, але лікар-хірург мене детально проконсультував та направив на кт, зорієнтував по точній вартості та виписав.. Читати далі »
01.09.23
Світлана
Шукала ту свою ідеальну стоматологію де роблять все та більше і знайшла Модент❤️. Дуже хороша атмосфера, індивідуальний підхід до кожного. Сподобалось ще на консультації, одразу все подивились, зробили план лікування і розрахували вартість, що було д.. Читати далі »
31.08.23
Olha
Професіоналізм лікарів, привітність, повага до потреб… все це відчувається при відвідуванні «Modent». Відтепер обслуговуюсь лише у цій клініці, адже, досвід позитивний! ???
19.06.20
І
Найкращі лікарі,найкраща стоматологія,дуже задоволена роботою професіоналів ,рекомендую на всі100%
11.01.20
Юлія
Довіряю свої зуби професіоналам з 2007 року і донині! Лікування на високому рівні, слідкують за новітніми технологіями. Ведуть всю історію змін. Стоматологія може бути приємною. Рекомендую якнайкраще я та вся сім'я!

© Луцьк24