Головна Увійти Про сайт
★ 3.5

Modern Expo


рейтинг: 3.5, відгуків: 29
Modern Expo
Адреса:вулиця Рівненська, 4, Струмівка
Телефон:+380 332 789 500
Години:понеділок: 08:00–17:00 вівторок: 08:00–17:00 середа: 08:00–17:00 четвер: 08:00–17:00 пʼятниця: 08:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено

Група компаній «Модерн-Експо» - один з найбільших виробників і постачальників торговельного обладнання для рітейлу та складу в Східній і Центральній Європі.

Основні напрями діяльності - це виробництво і постачання торгових та складських стелажів, касових боксів, устаткування з нержавіючої сталі, POS-обладнання та систем проводки.

Компанія «Модерн-Експо» заснована в 1997 році. Зробивши вибір на користь якісного товару та високих стандартів обслуговування, невелика українська фірма незабаром перетворилася на широко відомого як в країні, так і поза її межами виробника та постачальника обладнання.

Компанія зарекомендувала себе як надійний та перспективний партнер, що динамічно розвивається протягом своєї історії. Сьогодні «Модерн-Експо» здійснює поставки в 25 країн світу.

Головний офіс знаходиться в м. Луцьку (Україна), регіональні представництва розташовані в м. Люблін (Польща), м. Москва (Росія), м. Берлін (Німеччина), м. Дубаї (ОАЕ). Також «Модерн-Експо» представлено офіційними дистриб’юторами в Латвії, Литві, Білорусі, Росії, Молдові, Казахстані, Румунії, Грузії, Азербайджані, Вірменії та Україні.

Виробництво здійснюється на сучасному високотехнологічному обладнанні, вся продукція сертифікована за міжнародними стандартами безпеки та якості, про що свідчать відповідні сертифікати (CE і GS) видані авторитетною компанією TÜV Reinland Group.

Серед клієнтів «Модерн-Експо» всесвітньо відомі міжнародні та національні рітейлери та виробники товарів FMCG.

Співробітники підприємства - це команда досвідчених професіоналів. Для зміцнення партнерських відносин з клієнтами компанія прагне надавати продукцію та послуги найвищої якості. Гнучкість виробничих технологій та індивідуальний підхід до клієнта дозволяють максимально точно втілювати побажання замовників.

Співпраця з Модерн-Експо це:

  • Сучасна організація торгових площ;
  • Надійні стелажі і касові бокси для магазинів;
  • Ефективна презентація та викладка товару в торговому залі;
  • Естетично та функціонально обладнаний інтер’єр магазинів;
  • Оптимізація логістики за рахунок ефективного використання складських площ;
  • Перетворення складських площ в простір за допомогою нашого обладнання;
  • Якісне та своєчасне виконання замовлень;
  • Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування;
  • Довгострокове взаємовигідне партнерство.

Сьогодні в компанії працює близько 1300 осіб, виробничі площі займають близько 52 000 кв. м, а підприємство є регіональним економічним лідером. За оцінкою всеукраїнської рейтингового журналу «ГVардія» «Модерн-Експо» входить до рейтингу 500 найбагатших компаній України.

У планах компанії розширення виробничих площ, установка нових ліній, нарощування обсягу продажів, освоєння нових продуктів, вихід на нові ринки збуту.

Broaden Your Horizons - принцип діяльності «Модерн-Експо» - ми постійно розвивається, шукаємо нові ідеї, пропонуємо нові рішення, «розширюємо горизонти». Стратегія компанії - побудова відкритих і довгострокових відносин з діловими партнерами тим самим роблячи їх бізнес більш успішним!

Мій відгук

code

Ігор
26.08.22

Логістика жахлива ,нерозумію як можна викликати машину ,під погрузку на 16 00 зі Львова протримати цілу добу, і на другий день о 16 00 ,ще незнати на коли буде погрузка ,якось з пунктуальність тут не задалось ,як перевізник сюди краще не попадати.

Віктор Мельник
14.02.22

Працював там два роки тому , але досі тримаюсь думки ,що модерн це найкраща школа для молодих спеціалістів і взагалі людей ,які хочуть ,щось отримати в цьому житті. Так є недолугі керівники ,але в складний момент всі працюють командою і завжди находя.. Читати далі »

Андрій Гончарук
01.02.22

Сучасне прогресивне підприємство.

Олександр Мілецький
20.12.21

Великий виробник торгівельного обладнання.

Прастігоспаді Модернекспо
19.12.21

Приходить Віцин та захотілось йому щось довести мені, каже ось дивітся перед вами мінне поле і на двох ногах не пройти але на одній нозі прострибати вийде" тут я як звичайний рядрвий працівник замовк" і дослухав як міг так і врятувався???. .. Читати далі »

Ляля
21.11.21

Надіюсь відгуг прочитає відділ кадрів,і прийме рішення стосовно цеї курви Танюши Шевчик

Ляля
20.11.21

А ше на Модерні бляді працюють,які розбивають сімї.В шияку гнати таких чмошних,як Танюша Шевчик

psv120 Gio
18.09.21

"Модерн експо" вулиця Рівненська, 4, село Струмівка, Луцький район, Волинська область. Українсько-польське підприємство із виготовлення торгівельного обладнання, холодильного обладнання та вітрин, касових зон, стелажів тощо. Позиціонують се.. Читати далі »

Ігор Шпанчик
02.08.21

Цікавить яка заробітня плата на підприємстві?

morpheus
13.07.21

Варто сказати, що за час від початку роботи тут і мого звільнення, компанія пройшла серйозний шлях. Про внутрішню кухню говорити не має сенсу, але багато людей тут себе знайшли і реалізували.

тетяна
26.01.21

Я СТОСОВНО РОБОТИ ВАМ ПОТРІБНІ ПРАЦІВНИКИ

Богдан Рабчук
16.01.21

Це просто Модерн)

MrBashmat
13.01.21

Оригінальне озеленення стоянки.

White Power
19.10.20

Жахливе ставлення до працівників, вижимають всі сили з людей. На виробництві директорів більше ніж працівників, і кожен керує по своєму. Кваліфікованих людей ніхто не цінує.

Андрій Амброз
23.09.20

Працював там літом перед навчанням, колектив чудовий. Висока зарплата, дуже задоволений що працював там.

Kisa Kacman
14.04.20

Таку кількість підлих та двоособих людей на одному заводі я ще не бачила! Високі зарплати це умовно, з тебе періодично знімають толком не розібравшись в тому, чи ти в чомусь винен. На одного робітника чотири начальника і в кожного різна точка зору на.. Читати далі »

Олег Плинский
06.03.20

Такого бидлядського відношення з боку начальства ніде не бачив. Поки там будуть керувати такі профани - як Окуневич, який баран у виробництві, доти там буде бардак і недобір людей. Взагалі не розумію, куди дивиться вище начальство?! Тепер я працюю н.. Читати далі »

Techn0man1ac
24.01.20

Працював тут, як і скрізь - свої особливості, лишився цікавий досвід

СВІДОМИЙ я
16.09.19

"кормілєц" тисяч сімей лучан

Dima Romaniuk
13.06.19

Хороше підприємство)

Odisei Shum
01.12.18

На тереторії заводу є цілодобова їдальня Чесно кажучи просто супер я в ресторані так не їв як тут все смачно і недорого а головне свіже

Sasha Lyushik
11.10.18

Модерн це підприємсво де вижимають з працівника максимум а оплачують мінімум,працюють по двійному стандарту як внутрішньо так і зовнішньо...пояснюю - виготовяють перший виріб якісно вилизують як коти яйця ,замовник ведется ,ну а далі таке підсовують.. Читати далі »

sasha Khlebnikov
22.06.18

Завод виготовляє гарне, якісне обладнання, але складська логістика просто ЖАХЛИВА. Водій приїхав на завантаженя на 10 ранку, попередньо попередивши звісно завчасно про завантаженя. Станом на 15-00 обладання досі не зібрано, кажуть ще годину мінімум.. Читати далі »

Ігор Сусяк
09.03.17

Потрапили туди на навчання. Прекрасний, один з найкращих практичних досвідів.

Серега
06.11.16

Воу воу)

Оксана
30.08.16

На даний час є вільні вкансії для дівчини?

олександр
13.01.15

вас є вакансії зараз

Людмила
01.10.14

Які на даний час,на підприємстві, є вакансії без освіти?

Іра
06.08.14

Підприємство європейського зразка з достойною заробітною платою.

© Луцьк24