Головна Увійти Про сайт
★ 3.4

Modern Expo


рейтинг: 3.4, відгуків: 29
Modern Expo
Адреса:вулиця Рівненська, 4, Струмівка
Телефон:+380 332 789 500
Години:понеділок: 08:00–17:00 вівторок: 08:00–17:00 середа: 08:00–17:00 четвер: 08:00–17:00 пʼятниця: 08:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено

Група компаній «Модерн-Експо» - один з найбільших виробників і постачальників торговельного обладнання для рітейлу та складу в Східній і Центральній Європі.

Основні напрями діяльності - це виробництво і постачання торгових та складських стелажів, касових боксів, устаткування з нержавіючої сталі, POS-обладнання та систем проводки.

Компанія «Модерн-Експо» заснована в 1997 році. Зробивши вибір на користь якісного товару та високих стандартів обслуговування, невелика українська фірма незабаром перетворилася на широко відомого як в країні, так і поза її межами виробника та постачальника обладнання.

Компанія зарекомендувала себе як надійний та перспективний партнер, що динамічно розвивається протягом своєї історії. Сьогодні «Модерн-Експо» здійснює поставки в 25 країн світу.

Головний офіс знаходиться в м. Луцьку (Україна), регіональні представництва розташовані в м. Люблін (Польща), м. Москва (Росія), м. Берлін (Німеччина), м. Дубаї (ОАЕ). Також «Модерн-Експо» представлено офіційними дистриб’юторами в Латвії, Литві, Білорусі, Росії, Молдові, Казахстані, Румунії, Грузії, Азербайджані, Вірменії та Україні.

Виробництво здійснюється на сучасному високотехнологічному обладнанні, вся продукція сертифікована за міжнародними стандартами безпеки та якості, про що свідчать відповідні сертифікати (CE і GS) видані авторитетною компанією TÜV Reinland Group.

Серед клієнтів «Модерн-Експо» всесвітньо відомі міжнародні та національні рітейлери та виробники товарів FMCG.

Співробітники підприємства - це команда досвідчених професіоналів. Для зміцнення партнерських відносин з клієнтами компанія прагне надавати продукцію та послуги найвищої якості. Гнучкість виробничих технологій та індивідуальний підхід до клієнта дозволяють максимально точно втілювати побажання замовників.

Співпраця з Модерн-Експо це:

  • Сучасна організація торгових площ;
  • Надійні стелажі і касові бокси для магазинів;
  • Ефективна презентація та викладка товару в торговому залі;
  • Естетично та функціонально обладнаний інтер’єр магазинів;
  • Оптимізація логістики за рахунок ефективного використання складських площ;
  • Перетворення складських площ в простір за допомогою нашого обладнання;
  • Якісне та своєчасне виконання замовлень;
  • Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування;
  • Довгострокове взаємовигідне партнерство.

Сьогодні в компанії працює близько 1300 осіб, виробничі площі займають близько 52 000 кв. м, а підприємство є регіональним економічним лідером. За оцінкою всеукраїнської рейтингового журналу «ГVардія» «Модерн-Експо» входить до рейтингу 500 найбагатших компаній України.

У планах компанії розширення виробничих площ, установка нових ліній, нарощування обсягу продажів, освоєння нових продуктів, вихід на нові ринки збуту.

Broaden Your Horizons - принцип діяльності «Модерн-Експо» - ми постійно розвивається, шукаємо нові ідеї, пропонуємо нові рішення, «розширюємо горизонти». Стратегія компанії - побудова відкритих і довгострокових відносин з діловими партнерами тим самим роблячи їх бізнес більш успішним!

Мій відгук

code

26.08.22
Логістика жахлива ,нерозумію як можна викликати машину ,під погрузку на 16 00 зі Львова протримати цілу добу, і на другий день о 16 00 ,ще незнати на коли буде погрузка ,якось з пунктуальність тут не задалось ,як перевізник сюди краще не попадати.
14.02.22
Працював там два роки тому , але досі тримаюсь думки ,що модерн це найкраща школа для молодих спеціалістів і взагалі людей ,які хочуть ,щось отримати в цьому житті. Так є недолугі керівники ,але в складний момент всі працюють командою і завжди находя.. Читати далі »
01.02.22
Сучасне прогресивне підприємство.
20.12.21
Великий виробник торгівельного обладнання.
19.12.21
Приходить Віцин та захотілось йому щось довести мені, каже ось дивітся перед вами мінне поле і на двох ногах не пройти але на одній нозі прострибати вийде" тут я як звичайний рядрвий працівник замовк" і дослухав як міг так і врятувався???. .. Читати далі »
21.11.21
Надіюсь відгуг прочитає відділ кадрів,і прийме рішення стосовно цеї курви Танюши Шевчик
20.11.21
А ше на Модерні бляді працюють,які розбивають сімї.В шияку гнати таких чмошних,як Танюша Шевчик
18.09.21
"Модерн експо" вулиця Рівненська, 4, село Струмівка, Луцький район, Волинська область. Українсько-польське підприємство із виготовлення торгівельного обладнання, холодильного обладнання та вітрин, касових зон, стелажів тощо. Позиціонують се.. Читати далі »
02.08.21
Цікавить яка заробітня плата на підприємстві?
13.07.21
Варто сказати, що за час від початку роботи тут і мого звільнення, компанія пройшла серйозний шлях. Про внутрішню кухню говорити не має сенсу, але багато людей тут себе знайшли і реалізували.
26.01.21
Я СТОСОВНО РОБОТИ ВАМ ПОТРІБНІ ПРАЦІВНИКИ
16.01.21
Це просто Модерн)
13.01.21
Оригінальне озеленення стоянки.
19.10.20
Жахливе ставлення до працівників, вижимають всі сили з людей. На виробництві директорів більше ніж працівників, і кожен керує по своєму. Кваліфікованих людей ніхто не цінує.
23.09.20
Працював там літом перед навчанням, колектив чудовий. Висока зарплата, дуже задоволений що працював там.
14.04.20
Таку кількість підлих та двоособих людей на одному заводі я ще не бачила! Високі зарплати це умовно, з тебе періодично знімають толком не розібравшись в тому, чи ти в чомусь винен. На одного робітника чотири начальника і в кожного різна точка зору на.. Читати далі »
06.03.20
Такого бидлядського відношення з боку начальства ніде не бачив. Поки там будуть керувати такі профани - як Окуневич, який баран у виробництві, доти там буде бардак і недобір людей. Взагалі не розумію, куди дивиться вище начальство?! Тепер я працюю н.. Читати далі »
24.01.20
Працював тут, як і скрізь - свої особливості, лишився цікавий досвід
16.09.19
"кормілєц" тисяч сімей лучан
13.06.19
Хороше підприємство)
01.12.18
На тереторії заводу є цілодобова їдальня Чесно кажучи просто супер я в ресторані так не їв як тут все смачно і недорого а головне свіже
11.10.18
Модерн це підприємсво де вижимають з працівника максимум а оплачують мінімум,працюють по двійному стандарту як внутрішньо так і зовнішньо...пояснюю - виготовяють перший виріб якісно вилизують як коти яйця ,замовник ведется ,ну а далі таке підсовують.. Читати далі »
22.06.18
Завод виготовляє гарне, якісне обладнання, але складська логістика просто ЖАХЛИВА. Водій приїхав на завантаженя на 10 ранку, попередньо попередивши звісно завчасно про завантаженя. Станом на 15-00 обладання досі не зібрано, кажуть ще годину мінімум.. Читати далі »
09.03.17
Потрапили туди на навчання. Прекрасний, один з найкращих практичних досвідів.
06.11.16
Воу воу)
30.08.16
На даний час є вільні вкансії для дівчини?
13.01.15
вас є вакансії зараз
01.10.14
Які на даний час,на підприємстві, є вакансії без освіти?
06.08.14
Підприємство європейського зразка з достойною заробітною платою.

© Луцьк24