Головна Увійти Про сайт

Модерн-Експо


рейтинг: 3, відгуків: 14

Модерн-Експо
Адреса:вулиця Рівненська, 4, Струмівка
Телефон:+380 332 789 500
Години:понеділок: 08:00–17:00 вівторок: 08:00–17:00 середа: 08:00–17:00 четвер: 08:00–17:00 пʼятниця: 08:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено

Група компаній «Модерн-Експо» - один з найбільших виробників і постачальників торговельного обладнання для рітейлу та складу в Східній і Центральній Європі.

Основні напрями діяльності - це виробництво і постачання торгових та складських стелажів, касових боксів, устаткування з нержавіючої сталі, POS-обладнання та систем проводки.

Компанія «Модерн-Експо» заснована в 1997 році. Зробивши вибір на користь якісного товару та високих стандартів обслуговування, невелика українська фірма незабаром перетворилася на широко відомого як в країні, так і поза її межами виробника та постачальника обладнання.

Компанія зарекомендувала себе як надійний та перспективний партнер, що динамічно розвивається протягом своєї історії. Сьогодні «Модерн-Експо» здійснює поставки в 25 країн світу.

Головний офіс знаходиться в м. Луцьку (Україна), регіональні представництва розташовані в м. Люблін (Польща), м. Москва (Росія), м. Берлін (Німеччина), м. Дубаї (ОАЕ). Також «Модерн-Експо» представлено офіційними дистриб’юторами в Латвії, Литві, Білорусі, Росії, Молдові, Казахстані, Румунії, Грузії, Азербайджані, Вірменії та Україні.

Виробництво здійснюється на сучасному високотехнологічному обладнанні, вся продукція сертифікована за міжнародними стандартами безпеки та якості, про що свідчать відповідні сертифікати (CE і GS) видані авторитетною компанією TÜV Reinland Group.

Серед клієнтів «Модерн-Експо» всесвітньо відомі міжнародні та національні рітейлери та виробники товарів FMCG.

Співробітники підприємства - це команда досвідчених професіоналів. Для зміцнення партнерських відносин з клієнтами компанія прагне надавати продукцію та послуги найвищої якості. Гнучкість виробничих технологій та індивідуальний підхід до клієнта дозволяють максимально точно втілювати побажання замовників.

Співпраця з Модерн-Експо це:

  • Сучасна організація торгових площ;
  • Надійні стелажі і касові бокси для магазинів;
  • Ефективна презентація та викладка товару в торговому залі;
  • Естетично та функціонально обладнаний інтер’єр магазинів;
  • Оптимізація логістики за рахунок ефективного використання складських площ;
  • Перетворення складських площ в простір за допомогою нашого обладнання;
  • Якісне та своєчасне виконання замовлень;
  • Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування;
  • Довгострокове взаємовигідне партнерство.

Сьогодні в компанії працює близько 1300 осіб, виробничі площі займають близько 52 000 кв. м, а підприємство є регіональним економічним лідером. За оцінкою всеукраїнської рейтингового журналу «ГVардія» «Модерн-Експо» входить до рейтингу 500 найбагатших компаній України.

У планах компанії розширення виробничих площ, установка нових ліній, нарощування обсягу продажів, освоєння нових продуктів, вихід на нові ринки збуту.

Broaden Your Horizons - принцип діяльності «Модерн-Експо» - ми постійно розвивається, шукаємо нові ідеї, пропонуємо нові рішення, «розширюємо горизонти». Стратегія компанії - побудова відкритих і довгострокових відносин з діловими партнерами тим самим роблячи їх бізнес більш успішним!

Мій відгук

code


тетяна
26.01.21

Я СТОСОВНО РОБОТИ ВАМ ПОТРІБНІ ПРАЦІВНИКИ

Kisa Kacman
14.04.20

Таку кількість підлих та двоособих людей на одному заводі я ще не бачила! Високі зарплати це умовно, з тебе періодично знімають толком не розібравшись в тому, чи ти в чомусь винен. На одного робітника чотири начальника і в кожного різна точка зору на.. Читати далі »

Олег Плинский
06.03.20

Такого бидлядського відношення з боку начальства ніде не бачив. Поки там будуть керувати такі профани - як Окуневич, який баран у виробництві, доти там буде бардак і недобір людей. Взагалі не розумію, куди дивиться вище начальство?! Тепер я працюю н.. Читати далі »

Techn0man1ac
24.01.20

Працював тут, як і скрізь - свої особливості, лишився цікавий досвід

СВІДОМИЙ я
16.09.19

"кормілєц" тисяч сімей лучан

Dima Romaniuk
13.06.19

Хороше підприємство)

Odisei Shum
01.12.18

На тереторії заводу є цілодобова їдальня Чесно кажучи просто супер я в ресторані так не їв як тут все смачно і недорого а головне свіже

Sasha Lyushik
11.10.18

Модерн це підприємсво де вижимають з працівника максимум а оплачують мінімум,працюють по двійному стандарту як внутрішньо так і зовнішньо...пояснюю - виготовяють перший виріб якісно вилизують як коти яйця ,замовник ведется ,ну а далі таке підсовують.. Читати далі »

sasha Khlebnikov
22.06.18

Завод виготовляє гарне, якісне обладнання, але складська логістика просто ЖАХЛИВА. Водій приїхав на завантаженя на 10 ранку, попередньо попередивши звісно завчасно про завантаженя. Станом на 15-00 обладання досі не зібрано, кажуть ще годину мінімум.. Читати далі »

Ігор Сусяк
09.03.17

Потрапили туди на навчання. Прекрасний, один з найкращих практичних досвідів.

Серега
06.11.16

Воу воу)

Оксана
30.08.16

На даний час є вільні вкансії для дівчини?

олександр
13.01.15

вас є вакансії зараз

Людмила
01.10.14

Які на даний час,на підприємстві, є вакансії без освіти?

Іра
06.08.14

Підприємство європейського зразка з достойною заробітною платою.

© Луцьк24