Головна Увійти Про сайт

МРТ ПЛЮС ★2.1


рейтинг: 2.1, відгуки: 8
mrt
Адреса:Луцьк, просп. Молоді, 12а
Телефон:+380 800 311 058
Години:понеділок: 07:20–23:00 вівторок: 07:20–23:00 середа: 07:20–23:00 четвер: 07:20–23:00 пʼятниця: 07:20–23:00 субота: 09:00–16:00 неділя: Зачинено
"МРТ ПЛЮС" - це клініка, яка пропонує послуги магнітно-резонансної томографії (МРТ). Загалом, клініка отримала суперечливі відгуки від клієнтів.

Більшість клієнтів задоволені обслуговуванням та особливо відзначають Михайлову А.О. за її точний та коректний опис, який допоміг назначити лікування. Клієнти також висловлюють подяку лікарю за увагу.

Однак, деякі клієнти виразили своє розчарування в роботі клініки. Вони зазначають, що персонал працює в неуважному вигляді і одягаються не відповідно до професійних стандартів. Також відзначається, що процедура МРТ може бути проведена швидко, залишаючи враження недокладності. Окрім того, відзначається некоректний висновок лікаря, який привів до невірного діагнозу і приниження пацієнта.

Також відгуки вказують на незручність приміщення, де проводиться МРТ. Клієнти зазначають, що в середині дуже холодно, що може бути дискомфортним для пацієнтів. Крім того, якість результатів може бути під сумнівом через трусіння апарату пі.. Читати далі »

Мій відгук

code

13.05.24
Гість
Краще цей мрт подарували лікарні бізнесмени на біді наживаюця.
06.02.24
Марія
Вітаю.Скористалась послугами МРТ і КТ .Заплатила 9тис.грн.Результат обіцяли протягом двох-трьох днів.отримала відповідь через 4 чи 5.Коли забирала результати на місці половину обстеження не віддали.Проїхала ще раз через усе місто щоб забрати другу ча.. Читати далі »
17.01.24
Наталія
Враження негативні. Анкетні дані довелося самій заповнювати при високій температурі. А також, при направленні від лікаря з діагнозом пневмонія легень, за результатом прийти через 2 дні. Що може трапитися з людиною , коли вже температура тримається 10.. Читати далі »
15.11.23
Ірина
Вирішила написати відгук, прочитавши коментарі. З власного досвіду - МРТ виконана якісно, комфортно і опис абсолютно точно підтвердив встановлений лікарем усний діагноз. Дівчата на рецепції ввічливі, дівчата на діагностиці - аналогічно. Все чисто, ст.. Читати далі »
28.10.23
Максим
Доброго вечора, хочу залишити свій відгук за послугу МРТ, а саме дві ділянки хребта Сподобалось обслуговування, але найбільше вдячний за опис Михайлової А.О , яка звернула увагу на шийний відділ хребта за моїм проханням! Дуже точний та коректний опис.. Читати далі »
24.10.23
Тетяна
Просто не підібрати слів! Справа навіть не в грошах (6500)справа , справ в працівниках! Проводили мрт стегнової кістки дитині 1,5 року під седацією! Персонал в чому прийшли , в тому і працюють , анастезіолог в спорт костюмі , де ваші халати хлопці .. Читати далі »
04.10.23
Ліна
Мій чоловік проходив обстеження...лікар Михайлова написала ,,ймовірніше,,не точний висновок і це за 6 800?? Висновок не вірний,в Києві зовсім інший діагноз....лікар хамила,чоловік був принижений....поверніть гроші
01.10.23
Анна
МРТ проходила моя мама. Питання до персоналу: Ви в державній клініці працюєте? Чи маєте певні проблеми у самоствердженні , які вирішуєте за рахунок людей похилого віку або з вадами ,наприклад , слуху? На рецепції дівчата ввічливі. Але ті лікарі безпо.. Читати далі »
13.06.23
Вікторія
В самому приміщенні, де працює апарат мрт, дуже холодно. Це при тому, що надворі +30. Я питала , сказали, що в цьому приміщенні не більше 18 градусів. Я думаю, що ще менше. Коли пацієнт лежить, на нього дмухає холодне повітря з кондиціонеру. Персона.. Читати далі »

© Луцьк24