Головна Увійти Про сайт
★ 3.9

МЦ Боголюби - Експертна Гінекологія, Репродукція, Хірургія, Пластична Хірургія


рейтинг: 3.9, відгуків: 14
МЦ Боголюби - Експертна Гінекологія, Репродукція, Хірургія, Пластична Хірургія
Адреса:вулиця Лісова, 1б, Боголюби
Телефон:+380 99 445 5404
Години:понеділок: 09:00–19:00 вівторок: 09:00–19:00 середа: 09:00–19:00 четвер: 09:00–19:00 пʼятниця: 09:00–19:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено

Мій відгук

code


Владимир Садовский
05.01.22

Історія просто в голову не вкладається, звернулись з дружиною на еко,надіялись що допоможуть ,витратили біля 100000грн. і все марно,розказують гарно,розвели на рівному місці,відразу дають підписувати договір, щоб не було потім претензій, ще нічого не.. Читати далі »

Ніна Почипова
21.12.21

Велике дякую лікарям Петровському Вадиму Валентиновичу, Харчук Катерина Віталівна , а також анастезіологу Литвинюк.Ю.Я та усім медсестричкам відділення та вцілому лікарні Мед.центру Боголюби. Мені 2 грудня цього року зробили ці Лікарі операцію,та.. Читати далі »

Nelly Voitovych
12.12.21

Маю потребу проявити вдячність команді медичного центру "Боголюби" після того, як отримала там не лише якісні і професійні медичні послуги, але й тепле, щире і дуже доброзичливе ставлення - відмінний сервіс. Коли ти проходиш "круги пек.. Читати далі »

Foxtrot Port
08.12.21

Висловлюю щиру вдячність усьому медперсоналу МЦ Боголюби за добрі серця, золоті руки та високий професіоналізм. Окремо хочу подякувати лікарю Марищук О.В., яка завжди підтримає і порадить хороше і ефективне вирішення проблеми. Все на найвищому рівні... Читати далі »

Olia Tymoshchuk
08.12.21

Неодноразово була на прийомі у Марищук О. В. Все дуже сподобалось, відразу видно, що професіоналізм у лікаря на висоті! Дуже приємний персонал та теплий прийом, все на висоті! Лікар та медсестри компетентні у своїй справі. Тільки після того, як потра.. Читати далі »

Оксана Дець
06.11.21

Щиро вдячна, лікарю Петровському В.В! Хірург від Бога. Провів мені пластичну операцію по жіночому. Все пройшло дуже добре і на вищому рівні. Вдячна турботливому персоналу які до своїх пацієнтів відносяться, з турботою, поваго, та любовю! Видно, що п.. Читати далі »

Володимир Калиш
04.11.21

Викачка грошей.Казали одну суму а вийшла сума на багато більша. І гарантії ніякої.тільки кормоли тим що все добре. Я важаю що перше має бути результат а тоді оплата

Ольга Патральская
08.10.21

Всім привіт ! Дуже хочем подякувати лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу і всьому персоналу клініки Боголюби ,за здійснення нашої мрііі стати батьками недивлячись на те що мені 40 років і цукровий діабет 1 типу (компенсований)при тому ,що ми їзди.. Читати далі »

Валентин Андрухненко
31.08.21

Повна безвідповідальність адмін персоналу. Неможливо додзвонитись, тупо ніхто не відповідає на дзвінок і не передзвонює, притому, що на рецепції декілька працівників!!! А якщо вдасться достукатись то, неможливо отримати конкретної відповіді, по їхнім.. Читати далі »

Алекс Морф
18.06.21

Безмежна вдячність працівникам МЦ Боголюби за щирість, людяність, професійність! З святом Вас! Зичу Вам всім міцного здоров'я, благополуччя, Божого благословення!

Юлія
15.05.21

Хочу подякувати лікарям та персоналу клініки, відношення та атмосфера на вищому рівні, всі привітні та веселі, комфортні умови. Окрема подяка лікарю Вадиму Валентиновичу та Світлані Власюк. Всім буду рекомендувати клініку «Боголюби»

Svitlana Iordatii
05.03.21

Лікарі, обладнання, умови, відношення до пацієнта - все на дуже високому рівні. Так, це вартує грошей, але воно того варте. Хто хоче якнайдешевше - шукайте дешевше. Хто хоче якнайкраще - я дуже рекомендую. Дійсно лікування як за кордоном. Я і всі мої.. Читати далі »

Тетяна Іщук
08.01.21

Дуже дякую особисто лікарю і засновнику медичного центру Петровському Вадиму Валентиновичу, анастазіологу Литвинюку Юрію Яковичу, всій бригаді лікарів, які трохи більше року, 4 грудня 2019, фактично врятували мені життя. Дякую за Ваші золоті руки, пр.. Читати далі »

Trip Time - Велопокатушки
02.12.20

Шахраї, а не лікарня, декілька місяців лікували на дорогущих припаратах, які продають лише їхні хороші знайомі "торгові агенти" , ПІДСОВУЮТЬ ЛИПОВІ АНАЛІЗИ ( зрозумів це коли здав той самий аналіз ще у 2-х лабораторіях) і результат протилеж.. Читати далі »

© Луцьк24