Головна Увійти Про сайт

МЦ Боголюби - Експертна Гінекологія, Репродукція, Хірургія, Пластична Хірургія ★3.9


рейтинг: 3.9, відгуки: 28
mts-bogolyuby-redproduktyvna-medytsyna-plastychnyy-hirurg-kosmetolog-lutsk
Адреса:вулиця Лісова, 1б, Боголюби
Телефон:+380 99 445 5404
Години:понеділок: 09:00–18:00 вівторок: 09:00–18:00 середа: 09:00–18:00 четвер: 09:00–18:00 пʼятниця: 09:00–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
МЦ Боголюби - Експертна Гінекологія, Репродукція, Хірургія, Пластична Хірургія є клінікою, в якій працюють професіонали своєї справи. Багато пацієнтів відзначають якісну роботу лікарів, а також приємне спілкування з ними. Через їх професіоналізм і рекомендації, багатьом пацієнтам була збережена надія на батьківство.

Згодом, з'явилися відгуки про негативний досвід взаємодії з лікарями центру. Пацієнтка відзначила, що після прийому до лікаря Щепко Є. вона отримала неправильне лікування, яке призвело до втрати вагітності. Інша людина також не була задоволена консультацією і вважає, що їй витратили гроші даремно.

Однак, декілька пацієнтів відзначили високий рівень професіоналізму медичного персоналу центру. Вони подякували лікарям і медсестрам за успішно проведені операції та консультації. Пацієнти були задоволені якістю послуг, а також доглянутістю палат.

Отже, відгуки про МЦ Боголюби - Експертна Гінекологія, Репродукція, Хірургія, Пластична Хірургія розходят.. Читати далі »

Мій відгук

code

07.09.23
Широ дякую Ройко Ірині Юріївні за її професіоналізм в роботі яку вона обрала. Приємне спілкування з лікарем консультації, процедури, рекомендації та поради які надала Ірина Юріївна зберегли надію на батьківство. Завдяки вам ми стали батьками.
03.09.23
Жахливе місце. Потрапила до лікаря Щепко Є. На «консультації» за 480грн без огляду, просто направили на аналізи. На наступній зробили узд-заключення чомусь усне. Лікарка призначила 8 препаратів. Від чого загальне самопочуття погіршилось і.. Читати далі »
25.07.23
Щиро дякую лікарці Пец Л. А. за вчасно виявлену "проблему", та хірургу Кушніру С. В, усій операційній бригаді, які допомогли цю проблему вдало вирішити. Персонал клініки дуже привітний, свою роботу виконують ЯКІСНО, швидко, професійно!
13.07.23
Приїхала з Рівного з рез. обстежень на консультацію, отримала відповідь здайте повторно (маю 2 повторні аналізи за березень 2023) і до мене через 2 тижні, розкажу, що робити..була в кабінеті хв 5, за те, що сказали здайте повторно аналіз оплатила кон.. Читати далі »
11.07.23
Хочу подякувати всім лікарям, медсестрам всьому персоналу клініки за професіоналізм та гарне ставлення до пацієнтів. Окреме дякую хірургу Петровському Вадиму та анестезіологу за успішно проведену операцію. Юлії Уховій за консультацію, навіть в неробо.. Читати далі »
11.02.22
Незадоволена роботою лікаря УЗД. Приїхали,ніхто нам нічого не прокоментував,не порадив,не підказав. Зробили УЗД видали і до побачення куди хочете туди з ним і йдіть. А так інші лікарі хороші
11.02.22
Все на вищому рівні,швидке оперативне вирішення проблеми,10 січня я звернулась на когсультацію і вже 9 лютого я була прооперована,враховуються всі твої побажання( дату операції обираєш сам,аналізи,якщо ти не місцевий,здаєш по місцю проживання,це дуже.. Читати далі »
08.02.22
Хочу щиро подякувати всьому персоналу,МЦ Боголюби.Щирий та привітний персонал.Особливо хочу подякувати лікарю Оресті Володимерівній.Надіюсь ,що в нас все буде добре і ми дійдемо до хорошого результату.Вам хочу побажати, міцного здоров'я, терпінн.. Читати далі »
05.02.22
Шахраї, а не лікарня, декілька місяців лікували на дорогущих препаратах, які продають лише їхні хороші знайомі "торгові агенти" , ПІДСОВУЮТЬ ЛИПОВІ АНАЛІЗИ ( зрозумів це коли здав той самий аналіз ще у 2-х лабораторіях) і результат протилеж.. Читати далі »
04.02.22
Дуже дякую судинному хірургу, Крижанівскому Сергію Анатолійовичу і колективу за нелегку, але дуже важливу працю. Виявляють турботу, терпіння та уважність . Ви своєю роботою покращуєте життя пацієнтів. За ваш професіоналізм і що просуваєте нові метод.. Читати далі »
05.01.22
Історія просто в голову не вкладається, звернулись з дружиною на еко,надіялись що допоможуть ,витратили біля 100000грн. і все марно,розказують гарно,розвели на рівному місці,відразу дають підписувати договір, щоб не було потім претензій, ще нічого не.. Читати далі »
21.12.21
Велике дякую лікарям Петровському Вадиму Валентиновичу, Харчук Катерина Віталівна , а також анастезіологу Литвинюк.Ю.Я та усім медсестричкам відділення та вцілому лікарні Мед.центру Боголюби. Мені 2 грудня цього року зробили ці Лікарі операцію,та.. Читати далі »
12.12.21
Маю потребу проявити вдячність команді медичного центру "Боголюби" після того, як отримала там не лише якісні і професійні медичні послуги, але й тепле, щире і дуже доброзичливе ставлення - відмінний сервіс. Коли ти проходиш "круги пек.. Читати далі »
09.12.21
Тут гарне обслуговування, уважне ставлення, компетентні лікарі, сучасне обладнання, я дуже задоволена, що маю куди звернутися з проблемами зі здоров'ям і отримати реальну допомогу.
09.12.21
Вадим Валентинович відмінний лікар, людина з великим серцем і здібностями.Взагалом Мц Боголюби-це професіоналізм та сервіс.Юлія Олександрівна Вам окреме спасибі за все??
08.12.21
Висловлюю щиру вдячність усьому медперсоналу МЦ Боголюби за добрі серця, золоті руки та високий професіоналізм. Окремо хочу подякувати лікарю Марищук О.В., яка завжди підтримає і порадить хороше і ефективне вирішення проблеми. Все на найвищому рівні... Читати далі »
08.12.21
Неодноразово була на прийомі у Марищук О. В. Все дуже сподобалось, відразу видно, що професіоналізм у лікаря на висоті! Дуже приємний персонал та теплий прийом, все на висоті! Лікар та медсестри компетентні у своїй справі. Тільки після того, як потра.. Читати далі »
06.11.21
Щиро вдячна, лікарю Петровському В.В! Хірург від Бога. Провів мені пластичну операцію по жіночому. Все пройшло дуже добре і на вищому рівні. Вдячна турботливому персоналу які до своїх пацієнтів відносяться, з турботою, поваго, та любовю! Видно, що п.. Читати далі »
04.11.21
Викачка грошей.Казали одну суму а вийшла сума на багато більша. І гарантії ніякої.тільки кормоли тим що все добре. Я важаю що перше має бути результат а тоді оплата
08.10.21
Всім привіт ! Дуже хочем подякувати лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу і всьому персоналу клініки Боголюби ,за здійснення нашої мрііі стати батьками недивлячись на те що мені 40 років і цукровий діабет 1 типу (компенсований)при тому ,що ми їзди.. Читати далі »
31.08.21
Повна безвідповідальність адмін персоналу. Неможливо додзвонитись, тупо ніхто не відповідає на дзвінок і не передзвонює, притому, що на рецепції декілька працівників!!! А якщо вдасться достукатись то, неможливо отримати конкретної відповіді, по їхнім.. Читати далі »
18.06.21
Безмежна вдячність працівникам МЦ Боголюби за щирість, людяність, професійність! З святом Вас! Зичу Вам всім міцного здоров'я, благополуччя, Божого благословення!
15.05.21
Хочу подякувати лікарям та персоналу клініки, відношення та атмосфера на вищому рівні, всі привітні та веселі, комфортні умови. Окрема подяка лікарю Вадиму Валентиновичу та Світлані Власюк. Всім буду рекомендувати клініку «Боголюби»
05.03.21
Лікарі, обладнання, умови, відношення до пацієнта - все на дуже високому рівні. Так, це вартує грошей, але воно того варте. Хто хоче якнайдешевше - шукайте дешевше. Хто хоче якнайкраще - я дуже рекомендую. Дійсно лікування як за кордоном. Я і всі мої.. Читати далі »
08.01.21
Дуже дякую особисто лікарю і засновнику медичного центру Петровському Вадиму Валентиновичу, анастазіологу Литвинюку Юрію Яковичу, всій бригаді лікарів, які трохи більше року, 4 грудня 2019, фактично врятували мені життя. Дякую за Ваші золоті руки, пр.. Читати далі »
02.12.20
Шахраї, а не лікарня, декілька місяців лікували на дорогущих припаратах, які продають лише їхні хороші знайомі "торгові агенти" , ПІДСОВУЮТЬ ЛИПОВІ АНАЛІЗИ ( зрозумів це коли здав той самий аналіз ще у 2-х лабораторіях) і результат протилеж.. Читати далі »
11.09.20
Боголюби - це місце, в якому можна отримати послуги на дуже високому рівні. Мені дуже сподобалось уважне та турботливе відношення працівників мед. закладу. Також, що в палаті стаціонару все продумано є кнопка виклику мед.працівника, особистий туалет,.. Читати далі »
20.12.17
Найкращий медичний центр репродуктивної медицини у західній Україні. Дуже привітний персонал клініки і лікарі. Лікар Петровський Вадим Валентинович лікар від Бога. Коли приходиш в клініку - відразу розумієш що про тебе тут піклуються. Дякую. Додаю де.. Читати далі »

© Луцьк24