Головна Увійти Про сайт

Навчально-курсовий комбінат ★3.0


рейтинг: 3, відгуки: 6
navchalno-kursovyy-kombinat
Адреса:Луцьк, просп. Волі, 53
Телефон:+380 99 356 7553
Години:понеділок: 08:30–17:00 вівторок: 08:30–17:00 середа: 08:30–17:00 четвер: 08:30–17:00 пʼятниця: 08:30–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Навчально-курсовий комбінат є автошколою, яка має різні відгуки і свої плюси та мінуси. Деякі люди залишають негативні відгуки про цю автошколу, зазначаючи, що вона обманює людей і процес навчання триває надто довго. Вони рекомендують обрати іншу автошколу. Однак, інші клієнти відзначають, що викладачі цієї автошколи є досвідченими та терпеливими людьми, які гарно проводять заняття. Інструктори також отримують високі оцінки від учнів за їх професіоналізм та цікавий підхід до навчання. Крім того, є позитивні відгуки від тих, хто успішно закінчив навчання в цій автошколі та отримав посвідчення водія без будь-яких проблем. Однак, деякі клієнти відзначають, що ця автошкола є непрофесійною та дорогою, а також вказують на проблеми з викладачами. Усе це варто враховувати при виборі автошколи.

Мій відгук

code

12.02.24
Світлана
Я не знаю як на рахунок навчання в цій автошколі, але хочу подякувати ( хоча навіть не спитала ім'я дівчини з якою спілкувалась) за гарне спілкування по телефону, на всі запитання відповіла дуже гарно і коректно. Коротко про дану ситуацію, мій ч.. Читати далі »
21.04.23
Анастасия
Жахливо, нікому не рекомендую, обманюють людей! Вчитись будете не менше півроку.Оберіть іншу автошколу.Хоча інструктор з теорії там хороший.
23.08.21
Наталія
Нещодавно завершила навчання в автошколі та отримала посвідчення водія. Сам процес навчання мені сподобався. Неймовірно хороший викладач, а саме Олійничук Юрій Олегович який завжди доступно, цікаво проводив заняття. Окремо хочу подякувати своємо інс.. Читати далі »
23.08.21
Daria
Абсолютно не шкодую, що вибрала саме цю автошколу. Викладачі справжні знавці своєї справи, надзвичайно розуміючі і терпеливі люди, що доведуть навчання до кінця. Здала іспити та отримала посвідчення без будь-яких проблем. Точно рекомендую!
21.04.21
Олег
Не раджу здавати в цій автошколі на права! Дорого , непрофесіоналізм викладачів Галиковича ,Валентина Йосиповича!
10.04.21
Iversoon
Це кошмар, вже 6 місяців я досі не здав екзамени і не отримав права!!! Завжди якісь відмовки, лапшу на вуха вішають, перекидають з групи в групу!! Не раджу ні в якому разі цю автошколу...

© Луцьк24