Головна Увійти Про сайт

Нічний Земан ★1.0


рейтинг: 1, відгуки: 6
nichnyy-zeman
Адреса:Луцьк, вул. Максима Кривоноса, 25
Телефон:+380 50 559 3205
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
"Нічний Земан" - це заклад, який має кілька негативних відгуків. Клієнти зазначають, що обслуговування в ньому жахливе, оскільки працівники не виконують свої обов'язки належним чином. Багато людей скаржаться на те, що пиво, яке вони придбали, було спорченим або не свіжим. Також, деякі зазначають, що продавці самостійно ставлять графік роботи і можуть не дотримуватися обіцяних годин обслуговування. Крім того, були випадки, коли клієнтів ображали або поводилися з ними неадекватно. Однак, деякі відзначають смачну піццу, але вважають, що це не компенсує негативний досвід від відвідування закладу. Загалом, багато клієнтів не рекомендують цей заклад через незадовільне обслуговування та неприємні ситуації.

Мій відгук

code

13.12.23
Ruslan
Зробив зауваження їм коли побачив що дівчата порушують Закон України "Про захист прав споживачів" стаття 15. Після перших двох зауважень їм було цікаво лише дивитися у свій телефон і лише з третього разу почули моє зауваження і хоч якось ви.. Читати далі »
28.10.23
Gen
Вчора зайшов взяти пива, обслуговування жахливе, з 10 варіантів пива в наявності тільки 3. Пиво було набране одразу в пляшку та кололи вдома відкрив газів майже не було, ПИВО БУЛО СПОРЧЕНЕ, цілу ніч блював, досі болить живіт. Не рекомендую.
24.07.23
morkovka
Не раз сюди приходила, продавці самі собі ставлять графік , телефонуєш кажуть до 23 45, приходиш в 23 30 вже нікого не пускають. Черга там взагалі не має значення, віддають замовлення спершу «своїм». Не рекомендую. Пиво не свіже, снеки т.. Читати далі »
25.06.23
Вадим
Обслуговування жахливе, дівчина хамить, власникам варто на це звернути увагу, піцца смачна(часто заїжав саме по піццу), недодати решти 10, 20 грн. для неї це нормально, бажання ходити до вас пропало:(
24.06.23
В'ячеслав
Прийшов в магазин 03.07 купити пива, пиво не долили, попросив ще арахіс(200г)сказали в упаковці, не доважили 25г, Продавці хамки, явно не задоволені що там працюють, не рекомендую
03.05.23
Максим
Одна зірка, за обслуговування і хамство молодої дівчини за касою… Вперше бачу коли на тебе кричать, і кажуть вийшли з магазину. Молодчинка дно пробила ?

© Луцьк24