Головна Увійти Про сайт

НОРА ★4.5


рейтинг: 4.5, відгуки: 15
nora
Адреса:Луцьк, просп. Волі, 11
НОРА - це заклад, який пропонує смачну їжу, таку як ковбаски, риба і чіпси. Пиво тут також непогане, особливо з манговим соком та смаком. Однак, в Луцьку є інші місця з пропозицією пива від місцевих виробників, які є не гіршими і дешевшими. Незважаючи на це, НОРА має потенціал залучити більше клієнтів, якщо додати до свого меню пиво місцевих виробників. Заклад має атмосферу, яка створюється гарною музикою, обслуговуванням і можливістю перегляду футболу. Загалом, НОРА - це смачне пиво, затишна атмосфера і приємне обслуговування, що робить його чудовим місцем для проведення часу з друзями. Багато відгуків рекомендують цей заклад як класний і зручний для відвідування. Однак, декотрі відгуки вказують на високі ціни на пиво і деякі незадовільні страви в меню. Але загалом, НОРА залишає позитивне враження і бажає успіху.

Мій відгук

code

03.02.22
Їжа смачна - ковбаски, риба, чіпси.. Щодо пива - непогано (зокрема пиво з манговим соком та смаком), проте в Луцьку є Лучан та Земан з не гіршою та значно дешевшою пропозицією). Шкода, що мало відвідувачів, але якщо додати пиво місцевих виробників, т.. Читати далі »
03.02.22
Смачно, затишно, приємне обслуговування. Ціна на пиво могла б бути і меншою, як для Луцька, де пропозиція місцевих виробників не гірша, а дещо і краща.
02.01.22
Дуже класний заклад для проведення часу з друзями Всім рекомендую
01.11.21
Чудовий заклад! Смачне пиво і приємно здивована, що в меню з’явилася риба до пива. Обслуговування на вищому рівні. Однозначно рекомендую відвідати.
01.11.21
Пиво було смачне. Все решта, по кухні, нам не сподобалося. Брали чіпси власного виробництва, частково свіжі, частково ні, картопля в сметані ніяка, шпарагівка також... загалом не дуже.
30.09.21
Гарне атмосферне місце. Цікавий вибір пива. Всередині трохи душно. Ціни доволі високі. Проводять безкоштовні квізи, є цікаві пропозиції
13.09.21
Дуже гарний інтер'єр, зручні меблі, всюди чисто, недільні обіди дуже смачні, таку курку я ще не куштував!!! За 150-160 грн можна наїстися одній людині досхочу. Овочевий гарнір до курки просто чудовий. Твердий п'ятірка!
19.08.21
Привітний персонал та смачна їжа) хочеться сюди повертатись)
15.08.21
Все супер, дуже приємний персонал ?
14.08.21
Чудовий заклад! Смачне пиво і приємно здивована, що в меню з’явилася риба до пива. Обслуговування на вищому рівні. Однозначно рекомендую відвідати.
11.07.21
Гарний пабчик, смачний стаут
28.02.21
Дизайн прекрасний. Ціни трохи завищені. Над кухнею потрібно попрацювати. Проте, в закладу є потенціал і надіюсь, що наступного разу все буде ідеально ??
21.02.21
Чудовий заклад для великої компанії, супер інтер'єр. Для поціновувачів пива та футболу ?
04.02.21
Смачно... Затишно... Саме те, щоб посидіти в приємній компанії
02.11.20
Крутий паб. Все пиво дуже смачне, пивні коктейлі приємно здивували і дуже гарна винна карта. Ціни вище середнього, але вони повністю себе виправдовують. Рекомендую відвідати!

© Луцьк24