Головна Увійти Про сайт

Обласна дитяча клінічна лікарня ★3.0


рейтинг: 3, відгуки: 27
oblasna-dytyacha-klinichna-likarnya
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 30
Телефон:+380 3322 54090
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Обласна дитяча клінічна лікарня є медичним закладом, де надаються медичні послуги дітям. Відгуки пацієнтів про лікарню розбіжні. Деякі відгуки стверджують, що лікарі регулярно заходять у палати та наголошують на потребі підтримання чистоти. Однак, деякі пацієнти скаржаться на літаючих мух у палатах.

Деякі відгуки також згадують лікаря Трохимук Оксану Анатоліївну, яку характеризують як лікаря, який не вміє говорити з пацієнтами. Деякі пацієнти бажають їй швидкого одужання, щоб вона не опинилась у подібній ситуації.

Також є відгуки, що зазначають дякується лікареві сурдологу Набухотному Валеріану Петровичу за професіоналізм та допомогу.

Однак, деякі пацієнти скаржаться на те, що телефони в лікарні не працюють, що ускладнює дозвіл у реєстратора. Також згадуються ситуації, коли не можна записатися на аудіометрію, а також негативне відношення деяких працівників лікарні до пацієнтів.

Пацієнти наголошують на важливості людського ставлення до пацієнтів, .. Читати далі »

Мій відгук

code

03.03.24
Гість
Неможливо дозвонитися в реєстратуру
02.12.23
dimas
Одним словом державна лікарня
25.07.23
Гість
Лікарня в палатах яких літають мухи. Но за то лікарі постійно заходять і наголошують,наведіть порядок,сміх і гріх. Ще працює лікар Трохимук Оксана Анатоліївна. Лікар який не вміє говорити з людьми і з пацієнтами. Хочеться їй побажати бути здорово.. Читати далі »
24.07.23
Гість
Як дозвонитися у реєстратору?
13.06.23
Марія
Дуже дякую лікарю сурдологу Набухотний Валеріан Петрович,щира людина,висококваліфікований спеціаліст, людина на роботі просто розривається,бігає всім допомогає.Ім'ям такої людини потрібно називати вулиці
22.04.23
Анастасія
Ні в кого, нічого запити не можна. Телефони не відповідають
06.03.23
Гість
телефони не працюють на жодному сайти "....не обслуговується"
15.01.23
Гість
Два місяці не можем потрапити на аудіометрію. Записатись по телефону неможливо,якщо з світлом проблеми,то немає медсестри яка це робить. Особисто приїхавши до лікарні,(проїхали70км)на запитання чи працює аудіометрію отримали відповідь -"прямуйте.. Читати далі »
03.01.23
Валентина
Коли ми підійшли до реєстратури і сказали, що нам потрібно до певного лікаря, жіночки переглянулися і одна запитала чого ми до них прийшли, а не в нашу лікарню. І то таким тоном як то я до неї додому приперлася. А потім, при нас же, каже "взяли .. Читати далі »
31.07.22
Романюк
Щойно виписалась з дитиною з лікарні. Відгук більше в негативну сторону. Якщо медсестри гарно і чуйно справляються, то лікарці Трохимук Оксані Анатоліїївні хочеться побажати бути доброзичливішою до пацієнтів та батьків, а не огризатись як до собак. Б.. Читати далі »
31.07.22
Романюк
Щойно виписалась з дитиною з лікарні. Відгук більше в негативну сторону. Якщо медсестри гарно і чуйно справляються, то лікарці Трохимук Оксані Анатоліїївні хочеться побажати бути доброзичливішою до пацієнтів та батьків, а не огризатись як до собак. Б.. Читати далі »
02.01.22
Тетяна
Лікар який робить гастроскопію , грубий до дитини , не вміє нормально розмовляти і робити роботу яку має робити лікар в ДИТЯЧОМУ відділенні. Це перше і крайнє звернення до цього лікаря ( минайте 10дорогою) .
22.10.21
Владислав
Кончена бюрократія! Прийшов з маленькою дитиною, даю направлення на хірургічне втручання. Сказали, що не таке. На запитання, як має бути, щоб їм було ок, замість ввічливого пояснення, що має бути, отримав бурчання. На руках дитина розривається від кр.. Читати далі »
12.08.21
nata
Хочу висловити величезну подяку лікарям хірургічного відділення,особливо Селюку В.С.і Мартинюку В.Ф.також всім медсестрам за професіоналізм, доброту, чуйне та уважне ставлення до своїх пацієнтів. Хочу побажати всьому колективу відділення професійних.. Читати далі »
11.07.21
Yura
Хто має номер в реєстратуру? Або як попасти на прийом до нейрохірурга Михайла Ловги????
01.06.21
Катя
Мій відгук буде в негативну сторону, персонал хамить, лікарі відносяться халатно до пацієнтів, тільки при керуючих роблять видимість що турботливо відносяться до пацієнтів а насправді.... Не дотримуються правил захисту пацієнти та відвідуючі, і ї.. Читати далі »
03.04.21
PrikoL
Неврологічне відділення. Завідуюча неадекватна. Їй тут не місце. Кричить на будь-яке питання, толком нічого не спитаєш. Всі інші молодці... Дякую Вам.
13.03.21
Надія
Подобається,зроблений ремонт.В палатах тепло,чисто.Медперсонал виконує свої обовязки на вищому професійному рівні.Дякую їм за їхнюнелегку працю!
26.01.21
4aCoBHiK_
Чудове місце. Лікарі приємні й спокійні. Головне те, що ставлять правильні діагнози. Задоволений їх роботою. Хай продовжують працювати у тому ж дусі.
24.01.21
Roma
Ситуація наступна: сімейний лікар видав електронне направлення 6 місячній дитині на УЗД серця , в районній лікарні в реєстратурі сказали що не роблять таким малим,направили в обласну . Приїхавши в обласну реєстратура сказала що по таких направленнях .. Читати далі »
19.01.21
Сергій
Чому не можна додзвонитися в офтальмологічне відділення? І взагалі не можна не на одній номер?
22.12.20
Валентин
Хороші люди,ще у вході гардеробниця зарядила позитивом і усмішкою?На прийомі на лазер в кабінеті люди чуйно віднеслися до нашої проблеми?
16.11.20
Irynka
Ці п'ять зірочок не лікарні, а Михайлу Івановичу Ловгі! Це перфектний нейрохірург і дуже порядний як фахівець, так і людина... За проведену операцію, Величезне людське Спасибі! Його команда, яка з ним працює це теж кваліфіковані спеціалісти, яки.. Читати далі »
02.03.19
Nazar
Дуже добре приймають на приїмальній швидко спрацьовують
20.01.19
Optimist
Лікарі та медсестри дуже приємні у спілкуванні та кваліфіковані у своїх справах, але приміщення потребує ремонту...
10.12.18
WORLD
Добре що є і така лікарня, по районах набагато гірше.
06.09.18
Ліля
Якщо чесно,то за слізьми нічого не помітила поганого. Нейрохірургу Михайлу Івановичу Логві дякую за проведену операцію по видаленню каверноми.Уклін до землі,хай Багословить Господь,дякую за золоті руки. Мама пацієнта Ромчика Ткачука.
16.04.18
Ирина
Вирізали пухлину дитині 11 місяців, в результаті підхопили гостру кишкову інфекцію: я, дитина та син (коли відвідував нас). Антисанітарія, стіни в палаті брудні і вимазані незрозуміло чим, "чисті" прострирадла та простині у волоссі. В потяз.. Читати далі »

© Луцьк24