Головна Увійти Про сайт
★ 3.1

Обласна дитяча клінічна лікарня


рейтинг: 3.1, відгуків: 16
Обласна дитяча клінічна лікарня
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 30
Телефон:+380 3322 54090
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години

Мій відгук

code

25.01.23
Два місяці не можем потрапити на аудіометрію. Записатись по телефону неможливо,якщо з світлом проблеми,то немає медсестри яка це робить. Особисто приїхавши до лікарні,(проїхали70км)на запитання чи працює аудіометрію отримали відповідь -"прямуйте.. Читати далі »
13.01.23
Коли ми підійшли до реєстратури і сказали, що нам потрібно до певного лікаря, жіночки переглянулися і одна запитала чого ми до них прийшли, а не в нашу лікарню. І то таким тоном як то я до неї додому приперлася. А потім, при нас же, каже "взяли .. Читати далі »
10.08.22
Щойно виписалась з дитиною з лікарні. Відгук більше в негативну сторону. Якщо медсестри гарно і чуйно справляються, то лікарці Трохимук Оксані Анатоліїївні хочеться побажати бути доброзичливішою до пацієнтів та батьків, а не огризатись як до собак. Б.. Читати далі »
10.08.22
Щойно виписалась з дитиною з лікарні. Відгук більше в негативну сторону. Якщо медсестри гарно і чуйно справляються, то лікарці Трохимук Оксані Анатоліїївні хочеться побажати бути доброзичливішою до пацієнтів та батьків, а не огризатись як до собак. Б.. Читати далі »
12.01.22
Лікар який робить гастроскопію , грубий до дитини , не вміє нормально розмовляти і робити роботу яку має робити лікар в ДИТЯЧОМУ відділенні. Це перше і крайнє звернення до цього лікаря ( минайте 10дорогою) .
01.11.21
Кончена бюрократія! Прийшов з маленькою дитиною, даю направлення на хірургічне втручання. Сказали, що не таке. На запитання, як має бути, щоб їм було ок, замість ввічливого пояснення, що має бути, отримав бурчання. На руках дитина розривається від кр.. Читати далі »
22.08.21
Хочу висловити величезну подяку лікарям хірургічного відділення,особливо Селюку В.С.і Мартинюку В.Ф.також всім медсестрам за професіоналізм, доброту, чуйне та уважне ставлення до своїх пацієнтів. Хочу побажати всьому колективу відділення професійних.. Читати далі »
21.07.21
Хто має номер в реєстратуру? Або як попасти на прийом до нейрохірурга Михайла Ловги????
11.06.21
Мій відгук буде в негативну сторону, персонал хамить, лікарі відносяться халатно до пацієнтів, тільки при керуючих роблять видимість що турботливо відносяться до пацієнтів а насправді.... Не дотримуються правил захисту пацієнти та відвідуючі, і ї.. Читати далі »
13.04.21
Неврологічне відділення. Завідуюча неадекватна. Їй тут не місце. Кричить на будь-яке питання, толком нічого не спитаєш. Всі інші молодці... Дякую Вам.
23.03.21
Подобається,зроблений ремонт.В палатах тепло,чисто.Медперсонал виконує свої обовязки на вищому професійному рівні.Дякую їм за їхнюнелегку працю!
05.02.21
Чудове місце. Лікарі приємні й спокійні. Головне те, що ставлять правильні діагнози. Задоволений їх роботою. Хай продовжують працювати у тому ж дусі.
03.02.21
Ситуація наступна: сімейний лікар видав електронне направлення 6 місячній дитині на УЗД серця , в районній лікарні в реєстратурі сказали що не роблять таким малим,направили в обласну . Приїхавши в обласну реєстратура сказала що по таких направленнях .. Читати далі »
29.01.21
Чому не можна додзвонитися в офтальмологічне відділення? І взагалі не можна не на одній номер?
01.01.21
Хороші люди,ще у вході гардеробниця зарядила позитивом і усмішкою?На прийомі на лазер в кабінеті люди чуйно віднеслися до нашої проблеми?
12.03.19
Дуже добре приймають на приїмальній швидко спрацьовують
30.01.19
Лікарі та медсестри дуже приємні у спілкуванні та кваліфіковані у своїх справах, але приміщення потребує ремонту...
20.12.18
Добре що є і така лікарня, по районах набагато гірше.
16.09.18
Якщо чесно,то за слізьми нічого не помітила поганого. Нейрохірургу Михайлу Івановичу Логві дякую за проведену операцію по видаленню каверноми.Уклін до землі,хай Багословить Господь,дякую за золоті руки. Мама пацієнта Ромчика Ткачука.
26.04.18
Вирізали пухлину дитині 11 місяців, в результаті підхопили гостру кишкову інфекцію: я, дитина та син (коли відвідував нас). Антисанітарія, стіни в палаті брудні і вимазані незрозуміло чим, "чисті" прострирадла та простині у волоссі. В потяз.. Читати далі »

© Луцьк24