Головна Увійти Про сайт

Офіс маркетолога Оксенюка | Маркетолог Луцьк ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 10
ofis-marketologa-oksenyuka
Адреса:Луцьк, просп. Волі, 49а
Телефон:+380 95 750 0385
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Офіс маркетолога Оксенюка - це місце, де ви можете отримати професійну консультацію від досвідченого маркетолога Віталія Оксенюка. Він володіє глибокими знаннями і навичками у сфері маркетингу і має вражаючий досвід роботи з різними компаніями.

Відгуки клієнтів про Офіс маркетолога Оксенюка вказують на його професіоналізм та вміння знайти ефективні рішення для розвитку бізнесу. Віталій пропонує цінні інсайти та конкретні рекомендації щодо стратегії просування проектів. Він вміє пояснити складні концепції простими словами і поділитися практичними знаннями з власного досвіду.

Клієнти також відзначають, що Віталій добре слухає і ставить запитання, що допомагає зрозуміти індивідуальні потреби та знайти рішення для кожної ситуації. Консультація з Віталієм вважається конструктивною, цікавою та змістовною.

Якщо ви шукаєте професійного маркетолога, який зможе допомогти вам зрозуміти та розвинути ваш бізнес, Офіс маркетолога Оксенюка - це місце, де ви зможете знайти ц.. Читати далі »

Мій відгук

code

02.03.24
TokarCompany
Звела мене доля випадково з Віталієм, провели консультацію і насправді дуже йому за це вдячний. Отримав дуже цінну інформацію та якісно зроблений аудит, допоміг звернути свою увагу на окремі аспекти та знайти нові та цікаві рішення для розвитку нашо.. Читати далі »
17.02.24
Іванна
Відверто кажучи, консультація з Віталієм - це найефективніший інструмент розвитку маркетолога, або ж власника бізнесу🤩 Зустріч була максимально структурована та всі тези - обгрунтовані. Рекомендую як крутого спеціаліста та консультанта👍🔥
31.12.23
Олександра
Щирі рекомендації та мій респект!!!! Була у Віталія на консультації, але обов'язково буду й надалі користуватись послугами його агенції. Це було професійно, відчувається індивідуальний підхід, стисло і доступно пояснили ті моменти, в яких я не є.. Читати далі »
30.12.23
Марина
Консультація перевершила всі очікування. За годину часу вдалось структурувати те що в голові давно крутилось. Віталій швидко вник у мій бізнес та без води порекомендував в яких напрямках краще рухатись. Дуже дякую за зустріч та знайомство з таким дос.. Читати далі »
20.12.23
Аліна
Щиро вдячна Віталію за якісну і професійну консультацію🙌🏻Є з ким порівняти по Україні .Тонке відчуття запиту та чіткі,креативні інструменти для його реалізації в подальшому. .Будемо раді спільній співпраці надалі 😎😉🤝
15.10.23
Yuriy
Дякую за продуктивну консультацію! Віталій справді знає свою справу, дуже потужний маркетолог, особисто знаю багато кейсів з якими він працює, у яких топові результати, саме тому звернувся до Віталія! Провели аналіз, визначились куди мені потрібно ру.. Читати далі »
07.10.23
Тарас
Консультація в компанії OKSENIUK - це найкраща консультація на нашому бізнес шляху- абсолютно без перебільшення! Ми вам дуже вдячні ! Нам дуже цінно було отримати такий об'єм інформації, Цікаво, змістовно, конструктивно , лише по фактах - з пер.. Читати далі »
12.08.23
Karina
З нетерпінням поділюся своїми враженнями від консультації! По-перше, велике спасибі за професійний підхід та ретельну підготовку до нашої зустрічі. По-друге, цінні інсайти, які ви надали щодо стратегії просування моїх двох проектів, були переконлив.. Читати далі »
23.06.23
Liliya
Консультація мені сподобалась, адже вона була немов холодний та витрізвляючий душ. Відкрились очі на те, що якщо ми говоримо про бізнес, то це має бути все ж таки бізнес, а не «кружок по інтересах». Досить довгий час намагалась дивитись н.. Читати далі »
19.06.23
Aleksandr
Отримали консультацію від Віталія і дуже раді цьому! Все пройшло в супер дружній атмосфері. Віталій поділився великою кількістю цінної інформації, рекомендаціями та підказками, що, впевнений, дозволить нам розвинути нашу ідею та дасть можливість пра.. Читати далі »

© Луцьк24