Головна Увійти Про сайт

OKKO ★1.3


рейтинг: 1.3, відгуки: 7
okko-karpenka-karogo-5
Адреса:Луцьк, вул. Карпенка-Карого, 5
Телефон:+380 800 501 101
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
OKKO - це популярна мережа АЗС, яка пропонує різноманітні послуги та товари для клієнтів. Однак, деякі відгуки свідчать про незадоволення якістю послуг та обслуговуванням. Деякі клієнти вказують на проблеми зі смаком кави та роботою системи подачі молока, що може вплинути на задоволення від напоїв. Також, деякі клієнти скаржаться на негативне відношення персоналу, вказуючи на ситуації, коли їм відмовили в обслуговуванні, нехтуючи їхніми потребами. Деякі також зазначають, що касири намагаються нав'язати додаткові товари та послуги, що може бути дратуючим для деяких клієнтів. Деякі відгуки також згадують про порушення карантинних правил, зокрема невикористання захисних масок співробітниками та поліцією, що може порушувати безпеку та створювати незручності для клієнтів. З урахуванням цих відгуків, може бути розумним розглянути інші варіанти АЗС для забезпечення задоволення та безпеки клієнтів.

Мій відгук

code

14.04.24
alex
Запізнився на важливу зустріч тому що чекав 25 хвилин щоб заправитись... На касі був лише один касир у якої замовили 2 бургери і ще щось , вибачте це заправка чи кафе? І чому лише один касир? ОККО чим далі тим і гірше... Я весь цей час чекав поки ка.. Читати далі »
26.08.23
Василь
Вдруге залишився незадоволений смаком Латте Промивайте частіше систему подачі молока!
21.07.23
Єлизавета
Приїхали 23.30 щоб купити воду, дівчина на касі сказала що нам нічого не продасть бо вона зайнята, такого відношення давно не бачила. Якщо ви не хочете зіпсований настрій не ходіть туди
16.12.21
Сергій
Кава не смачна, коли просто заїхав заправити авто, поки розраховуєшся касири стараються втюхати пів АЗС тобі. Дуже дратує це!!!!
11.08.20
Дімон
Сьогодні о 4:20 (21.08.20) на даній АЗС перебувала група поліціянтів (6 осіб). Усі співробітники поліції були без захисних масок та сиділи за одним столиком, проте на вивісці при вході було зазначено, що за одним столиком може перебувати не біль.. Читати далі »
07.08.19
Людмила
Одна людина,що робить хот доги.черга!заправитись довго чекати!оператор -хамка,якій лінь порахувати 600грн купюрами по 10грн.буду змінювати АЗС
02.03.18
Dmytro
Із мінусів - місце для інвалідів саме віддалене на парковці. На даному місці розміщені сміттєві баки. І саме цікаве: підкачка колес якраз на місці для інвалідів біля сміттєвих баків. Тобто якщо вам потрібно підкачати колеса - ви змушені порушувати з.. Читати далі »

© Луцьк24