Головна Увійти Про сайт

Оле-Арт ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 4
ole-art
Адреса:Луцьк, вул. Драгоманова, 1а
Телефон:+380 95 082 7030
"Оле-Арт" - це неймовірно прекрасна студія, яка пропонує індивідуальний підхід до кожної дитини. Тут моєй доньці завжди дуже подобалися заняття. Я хочу відзначити чудове навчання та купу позитивних емоцій, які отримує вона від викладачів Ользи Володимирівни та Іванки. В студії панує атмосфера підтримки, розуміння та мистецтва. Моя донька не тільки отримує практичні навички малювання, але й цінний досвід спілкування та дружби. Ця студія - чудове місце, яке я щиро всім рекомендую. Дякую викладачам за їхню працю та прекрасний підхід до дітей.

Мій відгук

code

12.05.23
Оля
Неймовірно прекрасна студія Індивідуальний підхід до кожної дитини. Це те місце куди моя доня летіла щоразу. Лякую викладачам, Ользі Володимирівні та Іванці за чудове навчання та купу позитивних емоцій Щиро всім рекомендую ???
07.05.23
Таїса
Доброго дня. Хочу відзначити, що в студії панує атмосфера підтримки, розуміння та мистецтва. Моя донька з великим задоволенням відвідує занняття та отримує практичні навички малювання , але і безцінний досвід спілкування та дружби. Дякую вам від у.. Читати далі »
07.05.23
Masha
Чудова студія. Доці дуже подобається.
08.10.20
Dmytro
Чудова студія, моя дитина дуже задоволена, дякую прекрасним викладачам

© Луцьк24