Головна Увійти Про сайт

OREAL ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 20
oreal
Адреса:Луцьк, вул. Лесі Українки, 52
Телефон:+380 50 806 3410
Години:понеділок: 10:00–18:00 вівторок: 10:00–18:00 середа: 10:00–18:00 четвер: 10:00–18:00 пʼятниця: 10:00–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
ОРЕАЛ - це компанія, яка займається нерухомістю. За відгуками клієнтів, ріелтор Олег Патюк є справжнім професіоналом у своїй справі. Він знає свою роботу досконало і проявляє високу професійність та вміння під час переговорів. Він допомагає знайти рішення, яке влаштовує обидві сторони. Клієнти відзначають, що в АН OREAL працюють справжні професіонали, які дотримуються юридичних норм і правильно виконують свою роботу. Компанія надає індивідуальний підхід до кожного клієнта і гарантує якість та надійність своїх послуг. Відгуки також підкреслюють довірливість та порядність ріелторів, а також їх допомогу у виборі квартири та швидке оформлення угоди. Клієнти залишаються задоволеними результатом співпраці з Олегом Патюком та рекомендують АН OREAL іншим.

Мій відгук

code

10.03.24
Olqa
Дуже вдячні пану Олегу за відмінну роботу,професіонал своєї справи,дуже відповідальна і легка в спілкуванні людина. Від співпраці залишились тільки приємні враження.
21.02.24
Ольга
Так склалося в житті,що потрібно було продати квартиру обрали агентство OREAL працювали з професіоналом своєї справи паном Олегом .отримали компетентну консультацію.Не мали жодних сумнівів і побоювань перед продажем.На протязі тижня квартира була про.. Читати далі »
05.10.23
Дмитро
Агентство нерухомості OREAL відповідає високій оцінці, позначеній в позитивних відгуках про його роботу. Чітка та інформативна підтримка під час покупки квартири, що відповідала моїм вимогам. Результат перевищив мої очікування. Радитиму його знайоми.. Читати далі »
12.09.23
Mariya
Велика подяка пану Олегові за роботу. Завдяки професіоналізму не мали жодних побоювань перед продажем: супровід на всіх етапах від підготовки документів, нотаріус, до отримання коштів. Вирішили працювати саме з Олегом, тому що серед відгуків у Луцьку.. Читати далі »
26.06.23
наташа
Я дуже задоволена співпрацею з Олегом. Знає свою справу! Допоміг знайти рішення ЗА КОРОТКИЙ ТЕРМІН. РЕКОМЕНДУЮ.
07.04.23
Мартін
Дуже Задоволений роботою Олега Патюка, Це людина яка досконало знає свою роботу,Професіонал свого діла, всім рекомендую)
31.03.23
Оксана
Я дуже задоволена співпрацею з Олегом Васильовичем. Знає свою справу! Проявив високу професійність та вміння, під час переговорів, допомігши знайти рішення, що влаштовувало обох сторін. Я рекомендую Олега, як досвідченого та НАДІЙНОГО фахівця у .. Читати далі »
09.12.21
Olha
Дуже приємно мати справу з професіоналами. Тут працюють люди, які справді займаються своєю справою. Чітко, швидко, якісно та надійно. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. І головне юридично правильно. Рекомендую.
24.11.21
Микола
Давно мріяв про власне житло, довгий час шукав квартиру, довелося звернутися до ріелторів, довгий час шукав хто саме займеться пошуком моєї майбутньої квартири, звернувся до пана Олега, директора АН OREAL, відразу знайшли спільну мову та з перших слі.. Читати далі »
22.11.21
Oksana
Доброго дня. Мав змогу співпрацювати з компанію ОREAL. А саме з Олегом, який відповідально поставився до своїх обовязків.Квартира була продана за тиждень!!! Все було підписано швидко без всіляких казусів і непорозумінь, ніяких не винекло.Відразу вид.. Читати далі »
22.10.21
Елена
Вдячні вам за професійну роботу. Всім рекомендую це агентство. Звертайтеся і не пожалієте! Тут дійсно працюють знавці своєї справи!
19.10.21
Богдана
Дуже приємно було познайомитися з Патюком Олегом і вподальшому реалізувати синергію банк/ріелтор/нотаріус з АН OREAL. Високопрофесійний, кваліфікований, організатор найскладніших відносин між продавцем та покупцем! Коли всі сторони дотичні - вирішую.. Читати далі »
26.09.21
Natali
У цьому році довелося скористатися послугами рієлтора, мої стежки привели до компанії Oreal , де познайомилася з професіоналом своїі справи, Патюка Олега Васильовича . За короткий терміни моя справа продажи вирішина . Професійний підхід , велика база.. Читати далі »
26.09.21
Natali
У цьому році довелося скористатися послугами рієлтора, мої стежки привели до компанії Oreal , де познайомилася з професіоналом своїі справи, Патюка Олега Васильовича . За короткий терміни моя справа продажи вирішина . Професійний підхід , велика база.. Читати далі »
06.08.21
Віталій
Справжні професіонали, завжди підкажуть, розкажуть! Всім рекомендую
07.07.21
Іра
Сертифікований ріелтер, найкраще агентство нерухомості в Луцьку, де можна отримати компетентну консультацію у фахівця, який досконало знає ринок нерухомості, зорієнтує по цінах, порадить найоптимальніший варіант купівлі-продажу, оренди житла тощо. Дя.. Читати далі »
01.06.21
Ілля
Швидко, зручно та якісно продав будинок!!! Рекомендую)!
11.05.21
Сергей
Рекомендую , швидко та якісно. Клієнтоорієнтованість на найвищому рівні. Загальне враження чудове!
22.08.20
Олена
Дуже вдячна Олегу Васильовичу за допомогу у продажі квартири. Швидко і професійно. Людина слова і діла. Без зайвих балачок і обіцянок. Всім рекомендую такі справи довіряти професіоналам. 5+!
22.03.20
Наталія
Виникли питання щодо здачі в оренду житла, по рекомендації друзів звернулась у Волинське агенство нерухомості, що на Лесі Українки 52, безпосередньо моїм питанням займалася Наталія Патюк. Вас цікавить чи задоволена я співпрацею?, відповідаю - ні, я в.. Читати далі »

© Луцьк24