Головна Увійти Про сайт

Ощадбанк ★1.6


рейтинг: 1.6, відгуки: 14
oshchadbank-3a-m
Адреса:Луцьк, м, вул. Богдана Хмельницького, 3а
Телефон:+380 332 782 818
Ощадбанк є одним з найбільших банків в Україні. Згідно з відгуками клієнтів, обслуговування в банку може бути як позитивним, так і негативним.

Деякі клієнти скаржаться на жахливий сервіс обслуговування, стверджуючи, що не можуть дозвонитися на відділення для отримання відповідей на свої питання. Вони зазначають, що телефонують на різні номери, проте ніхто не відповідає. Гаряча лінія, за словами деяких клієнтів, надає дуже мало корисної інформації і посилає на відділення для отримання конкретних відповідей.

З іншого боку, є клієнти, які залишають позитивні відгуки про роботу відділення. Вони зазначають, що завжди зустрічають їх привітно та допомагають швидко вирішити фінансові питання. Декілька особливо позитивних коментарів згадують про чистоту та просторість відділення, а також про привітність працівників, зокрема адміністратора Ірини.

Однак, є також декілька негативних відгуків, де клієнти висловлюють свою незадоволеність щодо обслуговування. Вони зазначают.. Читати далі »

Мій відгук

code

19.11.23
Альона Єщук
Жахливе відділення ігнорують клієнтів
22.10.23
Vova Kovalenko
Жахливий банк і найгірше відділення! Не рокомендую!
16.08.23
Юлія Косік
Банк не відповідає на дзвінки. Банкомати погано працюють!!!!!!!!
29.01.22
Анна Близнюк
Сервіс обслуговуння жахливий. Не можливо дозвонитися на відділення, для уточнення елементарних питань. Телефонуєш на купу номерів на протязі 3-4 год робочого часу і ніхто не відповідає. Гаряча лінія не володіє практично ніякою важливою інформацією, .. Читати далі »
19.12.21
Max Yarmoliuk
Хороше відділення. Завжди привітно зустрінуть та допоможуть швидко вирішити всі фінансові питання.
04.09.21
Анастасія Данечкіна Олекс
Інколи бувають черги, але є можливість записатись на прийом до спеціаліста заздалегідь. Чисте та просторе відділення, привітні працівники, особливо адміністратор Ірина.
03.09.21
Andrzej FNX
ощадбанк котрий забрав мільярди людських грошей та не повернув..не знаю як довіряти такому банку та ще й накопичувати там гроші...збитковість банку в черговий раз це підтверджує...це найзбитковіший банк держави котра нікому нічого не гарантує...держа.. Читати далі »
25.08.21
Марина Савицька
Завжди приходила усі були привітні, сьогодні 4 вересня зайшла, одна хамка на першій касі, друга на прийомі фізичних осіб, це капець. Нервові, пенсіонерам не хотіли ні гроші закинути на картку через айбокс, а інша взагалі репетувала на жіночку у віці,.. Читати далі »
17.07.21
Victoria Prokop
Макарчук Антоніна Леодінівна абсолютно некомпетентна і неприємна особа, не вміє спілкуватись з клієнтами.
04.07.21
Sagat Сагат
Додзвонитись неможливо ні на відділення ні до персонального менеджера! А з колцентру взагалі толку нуль!
31.03.21
Dinabest Kushina
Це дикий совок, а не банк. Не виплатили (тобто вкрали) гроші 1700 грн з ощадної книжки дитини, пояснюючи це тим, що кошти перейшли на нерухомий вклад, тому що ми не знімали гроші з книжки більше 3 років. Коли підійшла до керівника відділення, то він .. Читати далі »
26.01.21
Иван Синчук
У Луцьку найгірше віділення цьго банку.!! Працівники просто не компетентні!! у своїх обов"язках.
20.12.20
Юра Ковалюк
Прийшов, зайняв чергу до каси, пів години простояв і сказали що програма не працює, невже відразу цього не можна було зробити?
24.11.20
Інглія Арт
Враження - жахливі!!! По-перше, не змінили на сайті графік роботи, на сайті з 8.30, а в реалі з 9.00. В грудні не червень місяць. По-друге, поки чекали відкриття, не один працівник банку , йдучи на своє робоче місце, не привітався!!! Робіть висновки!.. Читати далі »

© Луцьк24