Головна Увійти Про сайт

Ощадбанк ★2.3


рейтинг: 2.3, відгуки: 8
oshchadbank-bud-11-m
Адреса:Луцьк, просп. Волі, 11
Телефон:+380 332 749 049
Ощадбанк - це банк, який, згідно з відгуками, має дуже погане обслуговування. Клієнти скаржаться на те, що при знятті готівки з банкомату їм не повертають картку, а персонал банку не може надати допомогу і пропонує звернутися на гарячу лінію, яка, за словами користувачів, була недоступною. Крім того, відгуки свідчать про платне перевиготовлення карт і відсутність відповідальності персоналу перед клієнтами. Деякі користувачі зазначають, що обслуговування в банку є приємним і персонал завжди готовий надати допомогу. Однак, загалом, багато відгуків негативні, відзначаючи хамство персоналу, великі черги, відсутність розрахунків карткою та інші незручності. Дизайн приміщення банку викликає позитивні емоції у клієнтів. Загалом, основна частина відгуків свідчить про незадовільну роботу банку.

Мій відгук

code

17.12.21
Обслуговування дуже погане При знятті готівки банкомат не повернув картку.На очах в персоналу Відповідь нічим допомогти неможуть, технічні проблеми звертайтеся на гарячу лінію номер якої на банкоматі. Номер виявився позазоною досяжності.Всі розвел.. Читати далі »
14.12.21
Дуже приємне обслуговування, ввічливий персонал, завжди допомагає!
27.09.21
Все ок, ніхто не кричав)
30.07.21
Хами!!!!!!! Дуже погане обслуговування ,кричать на людей Я просто попросила розміняти гроші,почали кричати,що ми не міняємо,самі просимо,а в нас комісія Можна нормально сказати,що на даний час ми вам не поміняємо,так як не маємо дрібних грошей і всее.. Читати далі »
08.07.21
Якщо могла, поставила б О зірок Хамський персонал. Не відподають на запитання, ігнорують. Під час розмови йдуть "на перекур"
18.05.21
Хамство до клієнтів банку! Керівник відділення на зауваження, замість вибачень ,погрожує відвідувачам(((величезні чергі,працює одна каса ,завжди, хоча їх три у наявності
15.11.18
Обслуговування - гірше нікуди.
21.11.16
Черги... Великі черги. Не працюють всі каси. Касир в будь-який момент може піти на перерву. Стою в черзі уже 40хв, так як не працює термінал і не можливо розрахуватися карткою, лише готівкою. Довелося знімати з банкомата гроші, в якому не було готівк.. Читати далі »

© Луцьк24