Головна Увійти Про сайт

оз. Молодіжне ★4.5


рейтинг: 4.5, відгуки: 4
oz-molodizhne
Адреса:Ківерці
Озеро Молодіжне - це досить організована та чиста локація, яка є ідеальним місцем для відпочинку біля води. Тут створено гарні доріжки, а також проведено очищення озера, щоб люди могли насолоджуватись купанням. Особливо це зручно для дітей, які тепер можуть насолоджуватись водними процедурами безпосередньо поблизу. У вихідні дні тут багато відпочиваючих, що свідчить про безпечність та комфортність цього місця для проведення вільного часу. Зроблено велику роботу щодо оздоровлення озера, але є дещо замулені ділянки на дні.

Окрім прекрасної природи озера, поряд розташоване поле, на якому можна займатись футболом або іншими видами спорту. Також варто відмітити присутність волонтерів, які намагаються очищати озера від сміття та забруднень. Біля озера є зручні місця для організації пікніків та відпочинку з друзями і родиною. Однак, існує проблема пов'язана з каналізаційними стоками, які потрапляють до озера. Таблички, які забороняють купатись на певній відстані від пляжу, є, але їх.. Читати далі »

Мій відгук

code

21.09.23
Brain
Впорядкована, чиста локація. Гарне місце для відпочинку
16.08.23
Tanya
Гарне місце для відпочинку біля води
15.07.23
Lena
Зробили гарні доріжки. Почистили озеро. Дітям є де покупатись, тим більше не потрібно далеко їхати. Людей у вихідні дні багато, значить можна відпочивати сміло. Правда середина озера замулена на дні.
29.03.19
_Bernward
Озеро красиве, поряд є поле на якому можна грати футбол. Є волонтери, які очищають озера, як можуть. Біля озера можна влаштувати пікнік. Але є проблема - у озера стікає каналізація. Таблички на який написано, що не можна купатись далековато і їх майж.. Читати далі »

© Луцьк24