Головна Увійти Про сайт

Озерце


рейтинг: 3, відгуків: 1
Адреса:Озерце
Години:

Автомобілем добиратися до Озерця найліпше через село Жидичин. Це перше село за Луцьком на виїзді через район Вишків (вулиця Героїв УПА). У Жидичині на першому перехресті слід повернути праворуч, проїхати близько трьох кілометрів (на розвилці вибрати дорогу прямо), до вказівника «Зона відпочинку. с Озерце». Вказівник добре видно з дороги.

До місця відпочинку також можна дістатися маршрутками Луцьк-Озерце та Луцьк-Клепачів.

Рейс Луцьк-Озерце курсує з Автостанції №1. Автобус їде вулицями Конякіна, Гордіюк, Соборності, Перемоги, біля кінотеатру «Промінь» повертає праворуч, на вулицю Стрілецьку.

Автобус на рейсі Луцьк-Клепачів найкраще «зловити» біля «Променя», звідки він рухається тим же маршрутом. Клепачівський автобус довезе пасажирів під самісіньку зону, тоді як озерецьким можна доїхати лише до розвилки, після якої треба йти пішки ще близько 100 метрів.

На території бази відпочинку є кілька альтанок. Оренда менших (вміщають до 5 чоловік) коштує 100 гривень, більших (до 10 людей) – 200 гривень.

Використати мангал – 15 гривень. В’язка дров – 20 гривень.

На території зони є кухня з газовою та дров’яною плитами і столом. Посуду для готування немає – відпочивальники мусять привозити свій.

Є звичайний сільський туалет.

Є волейбольний майданчик – за 30 гривень в годину.

Мій відгук

code


Вова
01.08.14

шукаю будиночок для відпочинку !!!

© Луцьк24