Головна Увійти Про сайт

Пам'ятник бравому солдату Швейку ★4.6


рейтинг: 4.6, відгуки: 7
pamyatnyk-bravomu-soldatu-shveyku
Адреса:Луцьк, вул. Лесі Українки
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Пам'ятник бравому солдату Швейку - це монумент, який додає свою особливу нотку до місцевого ресторану. Він несамовито прикрашає це місце і створює атмосферу затишку і комфорту. Багато людей відзначають, що монумент не залишає байдужими, хоча й не робить сильного враження. Все ж таки це пам'ятник, який варто помітити. Ідея створення такого пам'ятника вважається дуже оригінальною, і багато відвідувачів не можуть утриматися від бажання сфотографуватися біля нього. Цей момент сповнений позитиву і веселощів. Він приваблює фотографів та тих, хто цінує гарні кадри. Загалом, пам'ятник відмінно передає енергію і життєрадісність, і може стати цікавою визначною пам'яткою для відвідувачів міста.

Мій відгук

code

31.07.21
Монумент чуть заметен, такое ощущение, что он украшает местный ресторан.
10.08.19
Very nice place.
05.07.19
Монумент чуть заметин, такое ощущение, что он украшает местный ресторан.
27.11.18
Не скажу, что впечатлил, но тоже памятник:).
01.10.18
Ідея цього пам'ятника дуже оригінальна!!! Просто супер що таке зробили!! Реально не можливо пройти повз та не зфоткатися з ним ))) реально такий момент на повному позитивні !!! Велике дякую автору та тим хто зробив!!!
20.06.17
Хороший пам'ятник біля якого можна зробити хороші фото
01.02.17
Відмінний пам'ятник! Веселий і життєрадісний.

© Луцьк24