Головна Увійти Про сайт

Пам'ятник Кості Шишку ★4.2


рейтинг: 4.2, відгуки: 11
pamyatnyk-kosti-shyshku
Адреса:Луцьк, вул. Лесі Українки
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Пам'ятник Кості Шишку - це чудова садова скульптура, розташована в затишному сквері, яка створює неповторну атмосферу. Він ідеально вписується у рух життя Луцька і відображає настрій та дух міста. Пам'ятник цікавий та неординарний, як сама особистість Кості Шишка. Він привертає увагу і стає чудовим місцем для фотосесій. Однак деяким відвідувачам не вистачає коротенької історичної ремарки, щоб розібратись кому саме присвячений цей пам'ятник. Кость Шишко був відомим українським художником та поетом, який народився у Луцьку. Він пройшов складний шлях, але завжди залишався талановитим і цікавим. Пам'ятник Кості Шишку створює атмосферу затишку та неповторності, даруючи можливість насолодитись моментами спокою у цьому чудовому сквері.

Мій відгук

code

26.01.22
Чудовий пам'ятник, чудова пам'ять... Класно підібране місце у гарному затишному сквері. Дане місце гарно вписується у рух життя Луцька і відповідно характеризує настрій та дух міста
24.10.21
Цікавий пам'ятник цікавій особистості!
10.09.21
Цікаве рішення
08.10.20
Це не пам'ятник, а садова скульптура.
13.08.20
Хороше місце для цікавих фото.Постійно бачу там фотосесії
22.01.20
Пам'ятник дійсно гарний, та й атмосфера засніженого скверу коло пам'ятника справили на мене враження. Однак йому не вистачає коротенької історичної ремарки, щоб будь-який перехожий міг без інтернету розібратись кому саме це присвячено.
29.08.19
Український художник, поет. Кость Шишко народився 24 травня 1940 року. Навчався у Луцькій загальноосвітній школі № 2.Закінчив Луцький державний педінституті ім. Лесі Українки. Працював інструктором у Волинському обкомі комсомолу.Поет-шістдесятник на .. Читати далі »
28.08.19
Непоганий сквєрік,особливо ввечері добре посидіти,коли грають вуличні гурти))))
10.07.19
Атмосферний сквер, Шишко зі своєю філіжанкою завжди може скласти компанію. Мінус - не зручні спинки лавочок, гарні але зовсім не зручні.
09.07.19
Цікавить пам'ятник. Оригінальний. Шкода не кожен знає хто такий Кость Шишко, а це український поет, що народився у Луцьку, він не мав ні сім'ї ні дітей, але був дуже талановитим
30.06.19
Цікавий пам'ятник.Зі слів гіда це пам'ятник алкоголіку. Але там стоїть пам'ятник художнику і поету який п'є каву, ніякого натяку на алкоголь і немає.

© Луцьк24