Головна Увійти Про сайт

Пам’ятник Лесі Українці ★4.0


рейтинг: 4, відгуки: 8
pamyatnyk-lesi-ukraintsi
Адреса:Луцьк, вул. Глушець
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Пам'ятник Лесі Українці - це значна пам'ятка, яка розташована в одному з парків. Незважаючи на те, що пам'ятник був пошкоджений кілька разів, він завжди був оновлюваний і відремонтований. Біля пам'ятника розташований маленький фонтан, в який люди кидають монети, щоб повернутися сюди знову. І справді, варто повернутися сюди, адже парк надзвичайно красивий!

Пам'ятник Лесі Українці має особливу енергетику, яка зачаровує кожного, хто його відвідує. Ще з дитинства я любив гратись біля цього пам'ятника. Він має особливу силу, яка притягує до себе.

Пам'ятник виглядає дуже красиво і вражає своєю величчю. Варто відвідати його, адже це дійсно вражаюча пам'ятка.

Але, на жаль, пам'ятник потребує деякого відновлення. Він стоїть в неприродній позі над порожнім басейном, тому, можливо, варто реконструювати його, щоб він виглядав більш гармонійно.

Цей пам'ятник є залишком радянських часів. Хоча в центрі парку є ще кращі пам'ятки, проте цей також заслуговує на увагу... Читати далі »

Мій відгук

code

17.12.21
Пам'ятник який в цьому парку скілки себе пам'ятаю. Його кілька раз плюндрували, але що раз його оновлювали й ремонтували. Поряд міні фонтан в який кидають монети щоб повернутися сюди ще раз. Адже повернутися сюди варто, парк дуже гарний!
09.11.19
Можна трошки відновити
05.11.19
Рідний тихий парк
26.10.19
Ще дитиною полюбляв біля нього бавитись. Є там якась сила.
13.08.19
Красиво, варто побачити
20.10.18
Леся стоїть в неприродній позі над порожнім басейном. Думаю, вже варто було б принаймні реконструювати цей пам'ятник.
06.05.17
пам'ятник з радянських часів. В центрі кращий
14.04.17
Хотілося б, щоб краще за ним слідкували...

© Луцьк24