Головна Увійти Про сайт

Пам’ятник Лесі Українці ★4.0


рейтинг: 4, відгуки: 8
pamyatnyk-lesi-ukraintsi
Адреса:Луцьк, вул. Глушець
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Пам'ятник Лесі Українці - це значна пам'ятка, яка розташована в одному з парків. Незважаючи на те, що пам'ятник був пошкоджений кілька разів, він завжди був оновлюваний і відремонтований. Біля пам'ятника розташований маленький фонтан, в який люди кидають монети, щоб повернутися сюди знову. І справді, варто повернутися сюди, адже парк надзвичайно красивий!

Пам'ятник Лесі Українці має особливу енергетику, яка зачаровує кожного, хто його відвідує. Ще з дитинства я любив гратись біля цього пам'ятника. Він має особливу силу, яка притягує до себе.

Пам'ятник виглядає дуже красиво і вражає своєю величчю. Варто відвідати його, адже це дійсно вражаюча пам'ятка.

Але, на жаль, пам'ятник потребує деякого відновлення. Він стоїть в неприродній позі над порожнім басейном, тому, можливо, варто реконструювати його, щоб він виглядав більш гармонійно.

Цей пам'ятник є залишком радянських часів. Хоча в центрі парку є ще кращі пам'ятки, проте цей також заслуговує на увагу... Читати далі »

Мій відгук

code

07.12.21
allladinlibra
Пам'ятник який в цьому парку скілки себе пам'ятаю. Його кілька раз плюндрували, але що раз його оновлювали й ремонтували. Поряд міні фонтан в який кидають монети щоб повернутися сюди ще раз. Адже повернутися сюди варто, парк дуже гарний!
30.10.19
олександр
Можна трошки відновити
26.10.19
Тарас
Рідний тихий парк
16.10.19
Anatolii
Ще дитиною полюбляв біля нього бавитись. Є там якась сила.
03.08.19
Lina
Красиво, варто побачити
10.10.18
Ольга
Леся стоїть в неприродній позі над порожнім басейном. Думаю, вже варто було б принаймні реконструювати цей пам'ятник.
26.04.17
Slava
пам'ятник з радянських часів. В центрі кращий
04.04.17
Janki
Хотілося б, щоб краще за ним слідкували...

© Луцьк24