Головна Увійти Про сайт

Парацельс ★3.3


рейтинг: 3.3, відгуки: 10
paratsels
Адреса:Луцьк, 26B, просп. Відродження, 26Б
Телефон:+380 66 898 6363
Години:понеділок: 09:00–19:00 вівторок: 09:00–19:00 середа: 09:00–19:00 четвер: 09:00–19:00 пʼятниця: 09:00–19:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Медичний центр "Парацельс" отримав змішані відгуки від пацієнтів. Багато людей хвалили спеціалістів цього закладу, особливо лікарів, які виявилися висококваліфікованими і допомогли їм з їхніми проблемами. Відвідувачі зазначили, що результати лікування були помітні вже після декількох сеансів. Пацієнти також захоплювалися привітним персоналом і зручним розташуванням медичного центру.

Однак, деякі відгуки мали негативну спрямованість. Були вказані недоліки, такі як відсутність пандуса для колясок і можливості зачекати зовні, а також відсутність бонусних програм і знижок для пільгових категорій. Крім того, деякі пацієнти скаржилися на адміністраторів центру, зазначаючи їх зверхність і несумлінність у виконанні своїх обов'язків. Також були згадані проблеми зі записом на прийом та відсутність вказання годин роботи центру.

У загальному, медичний центр "Парацельс" отримав як позитивні, так і негативні відгуки. Відвідувачі оцінили якість медичних послуг і професіоналізм лікар.. Читати далі »

Мій відгук

code

13.05.24
Анна
КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!! 14.05.2024 року були на прийомі в ортопеда Мядюта А.І. (дитині 3.9 роки). По перше на рецепцію додзвонились з разу 5, на прийом таки записались. Син не ступав на ногу і казав що болить і коліні, про це я і сказала лікарю.. Читати далі »
10.02.24
Іванна
Були на прийомі у Домкі Іларіонівни 3 рази . Ніби лікарка не погана але потім зрозуміла, що то тупо викачка грошей. Назначила купу не потрібних припаратів… і до того всього кальцій, бо в дитини у пів року не було зубів(думаю ті хто читають яку.. Читати далі »
11.01.22
Наталия
Були на прийомі в Боярчук Домки Іларіонівни, хороший спеціаліст лікар дійсно на свому місці, досвід роботи з хворими дітками.Призначила лікування ,пройшли курс ЛФК в Парацельс,реабілітолог Тамарі Яківна дякуємо ,результат було видно вже після другого.. Читати далі »
19.12.21
Yulia
Відвідали Ваш медичний центр сьогодні ,педіатр Бодак Ольга Ігорівна та були на УЗД у Висоцька ,дуже приємні лікарі ,спеціалісти вищої категорії .Призначили лікавання.Сродаболося.Рекомендую.
21.10.21
Ірина
Перше,що згадалось - це прайс,по телефону говорять одне,по факту інше,немає пандуса і можливості піднятись з коляскою і навіть зачекати з вулиці.Немає бонусної програми і знижок для пільгових категорій.
16.07.21
Инна
Якби не висококваліфіковані лікарі, я б ніколи і нікому не радила цей МЦ. Перше враження про заклад завжди складає адміністрація. І якби мені прийшлось вперше відвідати це місце, то після телефонної розмови з адміністратором, я би цього ніколи не зр.. Читати далі »
17.05.21
Ольга
Медичний заклад сподобався, зручно розтошований можна вийти з лікарні № 2 та без черги пройти УЗД обстеження.Привітний персонал по запису можна потрапити до лікаря , була в кардіолога дуже сподабалось довго приймає та надала консультацію конкретно по.. Читати далі »
04.03.21
Lana
чудовий персонал
23.11.19
Катерина
Великий плюс - підбирають хороших лікарів. Мінус - запис дуже вперед і адміністратори не сумлінно виконують свою роботу: не хочуть відповідати на питання, йти на зустріч побажанням пацієнта у виборі часу прийому. Таке враження, що їх головне завдання.. Читати далі »
18.11.18
Павел
Поясню чому "1". 1. Прийом тільки за попереднім записом. Ок. Перезвонили, уточнили Чи є місця. У відповідь отримали негативну відповідь, тільки за місяць. Однак, при попередніх візитах, лікар пояснила, що при термінових випадках невідкладні.. Читати далі »

© Луцьк24