Головна Увійти Про сайт
★ 3.5

Парацельс


рейтинг: 3.5, відгуків: 6

Парацельс
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 26Б
Телефон:+380 66 898 6363

Мій відгук

code


Ірина Войтович
31.10.21

Перше,що згадалось - це прайс,по телефону говорять одне,по факту інше,немає пандуса і можливості піднятись з коляскою і навіть зачекати з вулиці.Немає бонусної програми і знижок для пільгових категорій.

Инна Николаевна
26.07.21

Якби не висококваліфіковані лікарі, я б ніколи і нікому не радила цей МЦ. Перше враження про заклад завжди складає адміністрація. І якби мені прийшлось вперше відвідати це місце, то після телефонної розмови з адміністратором, я би цього ніколи не зр.. Читати далі »

Ольга Бодак
27.05.21

Медичний заклад сподобався, зручно розтошований можна вийти з лікарні № 2 та без черги пройти УЗД обстеження.Привітний персонал по запису можна потрапити до лікаря , була в кардіолога дуже сподабалось довго приймає та надала консультацію конкретно по.. Читати далі »

Lana Сarpenter
14.03.21

чудовий персонал

Катерина Волчок
03.12.19

Великий плюс - підбирають хороших лікарів. Мінус - запис дуже вперед і адміністратори не сумлінно виконують свою роботу: не хочуть відповідати на питання, йти на зустріч побажанням пацієнта у виборі часу прийому. Таке враження, що їх головне завдання.. Читати далі »

Павел Демьяк
28.11.18

Поясню чому "1". 1. Прийом тільки за попереднім записом. Ок. Перезвонили, уточнили Чи є місця. У відповідь отримали негативну відповідь, тільки за місяць. Однак, при попередніх візитах, лікар пояснила, що при термінових випадках невідкладні.. Читати далі »

© Луцьк24