Головна Увійти Про сайт

Парк 900-річчя Луцька


рейтинг: 4, відгуків: 6

Парк 900-річчя Луцька
Адреса:м. Луцьк, просп. Відродження
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Площа території – 19.34 га.
Обєкти дозвілля: пляж.
Протягом весняно-літнього періоду в парку проводяться музично-розважальні програми, дитячі ігрові години, заходи з нагоди державних та релігійних свят.

Мій відгук

code


allladinlibra allladinlib
28.02.19

Оаза серед міських джунглів, острів природи серед царства цегли й асфальту. Кілька років назад поставили багато лавочок є де посидіти. Багато дерев, є сосни можна подихати свіжим повітрям. Нещодавно зробили освітлення на одній з алей її ж засипали д.. Читати далі »

Андрій Кишко
26.02.19

Надіюсь більше не побудують церков в небошкрябів. Ще онуки може застануть зелений куточок і яку не яку, але річечку Сапалаївку з качечкою і карасиком.

Viktor Melnychuk
23.02.19

"Сапалаїва река ,глубака и ширака". Після часткового благоустрою стало краще . Природа чудова була б, якщо б не смітили.

Akahia Rak
14.02.19

Чисто, присутні смітники і лавочки для сидіння. Головні доріжки гравійні всі інші земляні. Гарне місце для пікніка чи мангала.велтке прохання до відвідувачів парка не смітіть будьаска і прибиральне після себе. Не перекидайте свої обов'язків на міфічн.. Читати далі »

Іра Ggg2010
19.01.19

На даний час оновлюється, вдень погуляти можливо навіть дуже зручно є пару широких алей і лавочки, ввечері освітлення не має, тому я не відвідуючи дане місце!

Саша
27.02.12

Коли вони там проводились последній раз????? все парка нема!!!!

© Луцьк24