Головна Увійти Про сайт
★ 4.9

Парк імені Лесі Українки


рейтинг: 4.9, відгуків: 7

Парк імені Лесі УкраїнкиПарк імені Лесі УкраїнкиПарк імені Лесі УкраїнкиПарк імені Лесі УкраїнкиПарк імені Лесі УкраїнкиПарк імені Лесі УкраїнкиПарк імені Лесі УкраїнкиПарк імені Лесі УкраїнкиПарк імені Лесі УкраїнкиПарк імені Лесі Українки
Адреса:Луцьк, вул. Глушець, 45-47
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години

Мій відгук

code


Olga Dzhus
18.07.21

У парку є ігрові майданчики для дітей,канатна дорога, можна покататись на човниках. Але найбільш улюблене місце для мене це зоопарк,який з кожним роком все краще і мальовничіше. Поруч нього тепер є свій, хоч і металевий,слоник і динозавр. Загалом мі.. Читати далі »

Юлія Ліщинська
15.07.21

Такого парку в Україні я не бачила! Скільки позитивних емоцій у дорослої людини- вау! Прекрасна атмосфера, чисте повітря, і головне- навкруги чистота!

Дмитрий Гриб
08.07.21

Регулярно гуляю з дитиною, є місце для відпочинку різних вікових груп. Чисто, прибрано, ведеться відео спостереження, лавок вистачає , проводяться додаткові роботи. Від прогулянки отримуємо задоволення.

Катя Іванюк
29.06.21

Парк чудове місце для прогулянок з сім'єю.Тротуарні доріжки по всій території парку.Є багато місць для для відпочинку за стаканчиком запашної кави і морозива.Прекрасні краєвиди для фото і відпочинку душею.Є дитячі майданчики,канатна доріжка(яка прац.. Читати далі »

Albreht
28.06.21

З кожним роком парк стає все гарнішим

336cine
20.06.21

Останнім часом парк дуже оновився, хочеться проводити там час)

Yuliia Sudus
27.05.21

Зелене місце для довгих прогулянок як в компанії так і наодинці. Територія парку велика: зоопарк, поблизу річка Стир та пляж, бігові доріжки, довгі пішохідні алеї, мостики над водою, качки, іподром, гойдалки, лавочки, скульптури, альтанки і атракціон.. Читати далі »

© Луцьк24