Головна Увійти Про сайт

Парк ЛШК ★4.2


рейтинг: 4.2, відгуки: 16
park-lshk
Адреса:Луцьк
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Парк ЛШК розташований у спальному районі міста і є прекрасною рекреаційною зоною для мешканців. Останнім часом тут проводили значний ремонт та прибирання - було порозчищено хащі, встановлені ліхтарі, що додало місцю більшої привабливості та чистоти. Багатьом відгукам припадає до душі прогулянка у цьому парку, особливо як альтернатива відвідуванню лісу чи метушливого міста. Однак, декілька відгуків зазначають відсутність дерев'яних лавок для відпочинку, біотуалетів, а також присутність цегляних згарищ, що робить розчарування від посиденьок для відпочивальників. Також деякі відгуки вказують на проблему темнощів та неприємної атмосфери, страшних осіб, використані шприци та алкоголіків. Також є побажання про рівні доріжки, яких не вистачає. Хоча є страх, що в майбутньому парк може бути забудований, зокрема будинками, проте загалом парк оцінюється як чисте та приємне місце для прогулянок, зокрема у супроводі собаки. Багато згадують про свої дитячі відвідини в цьому парку, що належить до поз.. Читати далі »

Мій відгук

code

16.12.23
Катерина
Парки витягають на 3 зірки, таке відчуття що попала в СССР все дуже старе на що я звернула увагу так як я Мама парки не прибрані багато бичків та сміття
19.09.21
Дмитро
+ . Зараз тут істотно порозчищали хащі. Частково встановили ліхтарі, місце стало значео привітніше та чистіше!!!
27.08.21
Viktor
Прогулянка від метушливого міста на природі, хороша альтернатива поїздки в ліс
07.08.21
Adam
У парку бракує дерев'яних лавок для відпочинку і біотуалетів.Розчаровує наявність згарищ з цеглою від посиденьок відпочивальників(
17.07.21
Андрій
Оцінка 5 приємно прогулятись нарешті почистили наш парк, доглядають за атракціонами не страшно покататися ціни доволі не великі. Так тримати всім хто доглядають парк
12.06.21
Олена
Чудова рекреаційна зона в спальному районі міста і було би добре його зберегти, не забудувати ! Дерева це наші легені !
23.05.21
Володимир
Парк, ЛШК, є в занепаду, не парк, а хащі, де бродять сумнівні особи. На очі попадаються використанні шприци, алкоголіки, які вживають свій напій, лавок немає, темнота та гнітюча атмосфера.
20.05.21
Golden
Чистий парк. Люблю просто прогулятись.
13.05.21
Robbi
Не вистачає рівних доріжок
26.04.21
MallluS
Скоро тут парку напевне не буде, все повирубують і построять будинки... Класне місце, зараз парк набагато чистіший, чим був парк років назад. Колись в дитинстві любив його відвідувати.
23.03.21
Annasti
Очищений,приємно гуляти,із собакою.
22.03.21
Людмила
Як би трохи чистіше булоб супер
23.10.20
Tetiana
Парк дуже гарний. Є багато стежок, по яким зручно гуляти, їздити на велосипедах. Є асфальтовані стежки. Є галявини на яких можна пограти дітям у м'яча. Чудове місце для пікніку. Із мінусів - люди часто залишають після себе сміття.
18.06.20
Віктор
Гарне місце. Не вистачає трохи догляду. Плюс 2 церкви, новобудова та приватні будинки відкусили по частині території. Нажаль з такими темпами не буде скоро парку.
23.04.19
Дудник
Приємний парк, побудували дитячий майданчик! Не вистачає рівних доріжок для прогулянки з каляскою чи на велосипеді. А особливо громадьскої вбиральні!!! Це до всіх парків відноситься!
17.08.18
Viktoriia
Парк чудовий. Тепер це дійсно те місце, куди хочеться йти на прогулянку. Неймовірне перевтілення зоопарку в порівнянні з минулим роками. Охайні вулички - гарна бруківка, вечірнє освітлення, чимало цікавих пам'ятників. Для прогулянок з дітьми є м.. Читати далі »

© Луцьк24