Головна Увійти Про сайт
★ 2.8

Завод "Електротермометрія"


рейтинг: 2.8, відгуків: 4
Завод
Адреса:Луцьк, Ковельська вул., 40
Телефон:+380 332 774 305
ПАТ "Електротермометрія" має багаторічний досвід у розробці та виробництві приладів і систем для вимірювання температури. Якщо у Вас виникли проблеми з контролем температури в діапазоні від мінус 200 до 2000 градусів Цельсія ми до Ваших послуг.

Виробляємо термоперетворювачі опору платинові (ТОП), мідні (ТОМ) за ДОСТ 6651 (IEC 751), перетворювачі термоелектричні (ТХА, ТХК, ТПП, ТПР, ТВР) за ГОСТ 6616 (IEC 584) для вимірювання температури твердих тіл, рідких, газоподібних речовин , перетворювачі термоелектричні одноразової дії (ТПР-0290М) для вимірювання температури розплавів металу, термоперетворювачі з уніфікованим струминним вихідним сигналом (ТСПУ, ТСМУ, ТХАУ) загальнопромислового та вибухонебезпечного виконання, регулятори температури, багатоточкові сигналізатори температури, вимірювальні перетворювачі, цифрові термометри для оперативного контролю температури різних середовищ, системи автоматичного регулювання та керування технологічними процесами, які дозволяють зекономити до 20-30% енерговитрат. Прилади можуть бути виконані в загальнопромисловому, вибухозахищеному виконанні, з урахуванням вимог морського Реєстру і атомної енергетики, мають відповідні сертифікати.

ПАТ "ЕЛЕКТРОТЕРМОМЕТРІЯ" виробляє надійні промислові та побутові водолічильники для вимірювання кількості води та регулятори тиску газу домового газозабезпечення.

Продукція підприємства включає водолічильники холодної та гарячої води (з діаметром умовного проходу 15 мм, 20 мм, 40 мм, 50 мм, 60 мм, 80 мм), регулятори тиску газу домового газозабезпечення РДГС-10 - для зниження середнього тиску газу на низький, монтажні комплекти для регуляторів тиску газу, метрологічне та випробувальне обладнання для всіх типів водолічильників та регуляторів.

Ми готові надати Вам послуги в області:
- Розробки нових засобів температурного контролю та доробку або модернізацію існуючих;
- Переробки лому дорогоцінних металів;
- Технічних консультацій і рекомендацій з питань заміни закордонних засобів температурного контролю, вибору та використання приладів контактної термометрії.

ПАТ "ЕЛЕКТРОТЕРМОМЕТРІЯ" має широкими технологічними можливостями в області механообробного, штампувального, гальванічного, складально-монтажного, обробки пластмас та інших виробництв. Якість розробок, наявність кваліфікованого персоналу є гарантом широких функціональних можливостей випускаємих приладів та їх надійності, дозволяє нам в короткі строки вирішити будь-які Ваші проблеми в області вимірювання температури і обліку кількості води.

Мій відгук

code

23.06.20
Радянський союз ((
21.02.18
Прибор завод. Виробляють лічильники на проточну воду один з поовідних виробників даного типу продукції в країні. Раніше даний завод займав потужні позиції імпортера в країни СНГ та близького зарубіжжя.
24.12.15
Где приобрести регулировочный ключ для водомера КВ-1,5, я работаю на установке по поверке
28.11.12
Здравствуйте.Меня интересует вопрос вы б/у счетчики воды принимаете? С прогоном воды 123 куба.2008г.выпуска.

© Луцьк24