Головна Увійти Про сайт

Павло Луцака ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 8
pavlo-lutsaka
Адреса:Луцьк, просп. Волі
Телефон:+380 99 082 0616
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Павло Луцака - це талановитий фотограф, який вміє зловити вдалий кадр навіть у складних умовах. Він здатен створити неймовірний візуал і використовує свій професійний досвід і техніку для створення прекрасних фотографій. Павло має вроджене чуття фотографа і здатність зафіксувати живі емоції та атмосферу неповторних моментів. Незалежно від того, чи знімає він на природі або в студії, він завжди знаходить індивідуальний підхід до кожного клієнта й створює гарні фотографії, що будуть нагадувати про особливі моменти життя. Робота з ним легка й приємна, і він завжди допоможе вам виглядати природно і виразно на фото. Павло Луцака - це професіонал своєї справи, і я рекомендую його як відмінного фотографа для будь-яких фотосесій.

Мій відгук

code

08.07.20
Uliana
Привіт! ❤️ Паша, мені зробили просто нереально гарний прісет з твоїх фоток. Візуал просто ???! Я не можу повірити, що з однієї фотосесії ми змогли вижати все! З урбаністики плавно перейшли на літню тематику! Я в захваті! ❤️ Безмежно ціную твою роботу.. Читати далі »
06.12.19
Наталія Орел
Фотограф, який вміє зловити вдалий кадр!)
19.08.19
Юля Куц
Дякуємо за крутий вечір.Твої світлини просто неймовірні, будуть нагадувати як все пройшло) З тобою дуже легко працювати ?
06.08.19
Олександра Тимошенко
Однозначно - РЕКОМЕНДУЮ! Павло належить до тих фотографів, які навіть в 'дуже посередніх' умовах для фотосесії зроблять чудові фото! Він зафіксує ЖИВІ ЕМОЦІЇ та АТМОСФЕРУ неповторних моментів вашого життя! Фото вийдуть гарними навіть , якщо.. Читати далі »
31.07.19
Vika Ked
Дуже задоволена роботою Паши ! Хочу відмітити, що з ним легко і приємно працювати, фото вийшли дуже гарні. Однозначно буду звертатись до нього ще не один раз)
30.07.19
Євгенія Ткаченко
Знаєте, фотографи бувають досить різні. У них різні рівні, досвід, знання, техніка. Чому мені подобається фотограф Павло Луцака? По-перше, він завжди намагається знайти індивідуальний підхід, шукає цікаві ракурси, підбирає фон, робить декілька варіа.. Читати далі »
24.07.19
Dima Gas
Професійний фотограф, ціна за роботу відповідає якості , все дуже чудово, фотографії вийшли супер) Всім рекомендую!!!!!!!!!
23.07.19
Сергій Свиридюк
Звертався особисто, хороший фотограф, завжди якісні, нетипові та креативні фото, професіонал своєї справи. Працюється легко, весело. Рекомендую!

© Луцьк24