Головна Увійти Про сайт

Permamed ★4.0


рейтинг: 4, відгуки: 4
permamed
Адреса:Луцьк, Рівненська вул., 25а
Телефон:+380 66 620 9080
Години:понеділок: 10:00–18:00 вівторок: 10:00–18:00 середа: 10:00–18:00 четвер: 10:00–18:00 пʼятниця: 10:00–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Клініка "Permamed" отримала змішані відгуки від клієнтів. Одних не задовольнили результати видалення кератом на обличчі, оскільки у них залишилися рубці, що призвело до більшого візуального дефекту шкіри, ніж до процедури. Лікар пояснив, що можливо через рік шкіра вирівняється, але це не гарантовано. Крім того, деякі клієнти скаржаться на те, що результати аналізу на онкоклітини отримали усно, хоча були очікувані письмові результати.

Проте, існують і позитивні відгуки про "Permamed". Деякі клієнти визнають цей салон найкращим місцем для догляду за шкірою і підкреслюють професіоналізм лікаря-дерматолога-косметолога. Вони стверджують, що після комплексу процедур їхна шкіра почала виглядати краще і стала "дихати по-новому". Інші клієнти рекомендують "Permamed" як найкраще місце для отримання консультації від спеціалістів та для поліпшення зовнішнього вигляду, що допомагає їм почуватися більш привабливими та впевненими.

Мій відгук

code

09.03.24
Людмила
Була на косметологічній процедурі у пані Юлії Сосницької. Залишились дуже хороші враження. Процедура виконана якісно і кваліфіковано. Отримала гарні поради. Пані Юлія дуже приємна і тактовна у спілкуванні. В самій клініці охайно і комфортно. Пунктуал.. Читати далі »
06.12.23
Oksana
В даній клініці робила видалення кератом на обличчі, результатом залишилася не задоволена, оскільки залишилися рубці . Візуальний дефект шкіри наразі більший , ніж був до видалення. Лікар сказав, що можливо за рік часу шкіра вирівняється, але не факт.. Читати далі »
21.10.21
Юлія
Найкращий салон, де працюють професіонали своєї справи)) лікар дерматолог - косметолог підібрала все для догляду за шкірою, провела комплекс процедур після чого моя шкіра почала дихати по-новому )))
21.10.21
Іра
Найкраще місце, щоб подбати про власну шкіру, звернутись за консультацією до спеціалістів та просто зробити себе ще привабливішою та впевненішою❤️

© Луцьк24