Головна Увійти Про сайт

Перинатальний центр ★2.9


рейтинг: 2.9, відгуки: 40
perynatalnyy-tsentr
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 30
Телефон:+380 3322 82213
Години:понеділок: 08:00–16:00 вівторок: 08:00–16:00 середа: 08:00–16:00 четвер: 08:00–16:00 пʼятниця: 08:00–16:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Перинатальний центр – медичний заклад, який недавно відкрився. Декілька людей зазначають високу кваліфікацію лікарів та прекрасне ставлення до пацієнтів. Вони висловлюють вдячність за докладні огляди та підтримку.

Але є й скарги на умови перебування в палаті, де був поганий запах каналізації та відсутність гарячої води. Деякі зазначають, що лікарі не надали достатню допомогу та поради, а сам персонал поводився нещадно та хамсько.

Загалом, хоча деякі пацієнти залишилися задоволеними роботою деяких лікарів у центрі, більшість відгуків свідчить про негативний досвід перебування в закладі. Пацієнти висловлюють розчарування та незадоволення ставленням та якістю надання медичних послуг.

Мій відгук

code

27.10.23
Лікар УЗД Грибчук Сергій, чудовий лікар і спеціаліст, який покаже кожну частинку тіла вашого немовля і все розкаже, підтримає добрим словом, одним словом - прекрасний лікар!
19.10.23
Підчас перебування в післяпологовому дитині не зробили ні нейросонографію ні узд кульшових суглобів. Добре що самі зробили і вчасно виявили дисплазію та інші відхилення які все успішно пролікували. Коротко - гівно в красивій обгортці, шкода що по.. Читати далі »
19.10.23
Поклали на 40 тижні в екстрагенітальну патологію на збереження. Перша вагітність, була необізнана і повелась на всі їх маніпуляції. Ввечері в той же день як лягла в відділення лікар сказала купити катетер Фолея і що завтра народжу. Хоча ніяких ознак .. Читати далі »
19.09.23
Жахливе ставлення до породілля народжувала 3 місяці тому ставлення лікарів ужас просто у мене були перші пологи мало бути планове кс але у вечері почались перейми і мене перевели в род зал прийшов лікар глянув і сказав що якщо до 21:00 не народжу сам.. Читати далі »
02.09.23
Хочю пожалуватися на завідуючу реанімації для дітей. Ця людина не вміє говорити з людьми і співчувати. Взагалі незнаю як така людина може працювати з дітьми. Груба і нахальна пояснювати не вміє. Поки не дали гроші. А потім вже сама приходила і вже та.. Читати далі »
11.08.23
Хочу розповісти про свою вагітність... Всі 9 місяців було все добре... Облік вівся гарно... На 40 тижні направляють в екстрапаталогію,бо маловоддя... Лікарка, в якої я лежала покликала мене в кабінет і сказала*готуйся до того,що завтра буде жостк.. Читати далі »
09.08.23
Хочу залишити відгук, ловилось мені сьогодні побувати там, і хочу сказати яке там жахливе ставлення. На прийомній зустріла жінка хамка, стара пенсіонерка яка прожила вік і не вміє спілкуватись від слова зовсім. Нахамила, фамілю сестри вписали неправи.. Читати далі »
29.07.23
Лежала у відділенні патології, почалися нерегулярні, але досить болісні перейми. Попросила акушерку покликати лікаря, щоб оглянув мене. Це були вже 4 пологи. Лікарка прийшла на огляд, а разом із нею ще 3 людей, які "п'ялилися" поки я л.. Читати далі »
14.07.23
Терміново поклали у гінекологічне відділення, завідувач якого є Тригуб Микола. Ставлення лікаря (Тригуба Миколи) було хамське та зневажливе. До останнього не розказував діагноз та його причини, наслідки. Цитую: " Що Вам потрібно все знати!?".. Читати далі »
14.07.23
Терміново поклали у гінекологічне відділення, завідувач якого є Тригуб Микола. Ставлення лікаря (Тригуба Миколи) було хамське та зневажливе. До останнього не розказував діагноз та його причини, наслідки. Цитую: " Що Вам потрібно все знати!?".. Читати далі »
13.07.23
Ой як довго я сміялась .., коли читала про філософію неонатального відділення і особливо її завідувачки! Офіційна сторінка каже.., що там створюють найкомфортніші умови для мами та дитини.., щоб де бува лактація не пропала!!! Насправді…там .. Читати далі »
24.06.23
Пологи приймав Савка Тарас Романович, чудовий лікар, професіонал, лише слова вдячності йому!І взагалі весь персонал привітний і хороший, абсолютно всі без перебільшення! Дякую!
13.06.23
Велике дякую що вела вагітність Татаєва Алла Володимирівна, дуже мила жіночка і виконує свою роботу. Лежала на збереженні перед пологами, лікарі приємні і відношення персоналу теж. Їжа смачна, чисто, гарні ремонти, аптека цілодобова, просторі палати,.. Читати далі »
16.05.23
в загальному все сподобалось) не знаю,чому пишуть хабарники,та що вимагають гроші,ми при виписуі залишили 200грн в палаті,так мені набрали і сказали що ми забули гроші
03.01.23
Вагітність вела Татаєва неймовірний лікар за другим немовлям піду точно до неї! Але при пологах лікар Нечипорук Наталія проявила акушерську агресію. В родильному залі було холодно при прохання замінити лікаря до вас почнуть приходити незрозумілі люди.. Читати далі »
26.12.22
Хороший центр )))Нічого поганого навіть і не скажеш ))Потрапила з високим тиском,лікарі доглядали та піклувались на високому рівні )Особисто хочу подякувати Павлоській Катерині, та її акушерам.Думка про перинатальний центр змінилась в кращу сторону .. Читати далі »
26.11.22
Просто кличе в кабінет і каже що треба оплатити врачу і персоналу і кругленька сума.
24.11.22
Доброго дня якщо я стою на обліку в іншій лікарні Рожище а хочу родити у вас як мені до вас попасти?
19.11.22
Особиста в мене тільки негатив. В Мене було 5 тижнів вагітності. Почалася кровотеча. І ніхто не хотів рятувати дитину(малий термін)А замість того, щоб я лежала, то вони мене гонили поверхах здавати аналізи(в приватну лабораторію) і купляти лікі. Ста.. Читати далі »
25.09.22
Чи потрібно записуватись щоб стати на облік? Дякую
22.07.22
Якщо ви такий хвалений центр,то зробіть нормальні умови на відвідування наших дружин.Поясню,що маю на увазі.Уявіть картину,жара 30° на вулиці,а під прямим сонцем цілих 50°.Про яке спілкування можна казати в таку спеку,коли стоїш при вході на .. Читати далі »
10.07.22
Нещодавно народжувала в перенатальному центрі, дуже хороший персонал, і всі умови. Дуже задоволена і вдячна лікарям і медперсоналу за їхню роботу .
20.03.22
Народжувала в лютому 2022року в Перинатальному центрі міста Луцька, генеральний директор якого Горавська Ірина Іванівна (прекрасний керівник і людина). Оперував-Савка Роман Володимирович-ЛІКАР від Бога, заслужений лікар України, медичний директор з а.. Читати далі »
19.02.22
Сучасний пологовий центр з фаховими лікарями . Особлива подяка головному лікарю Савка
29.01.22
Була приємно вражена ставленням медсестер та лікарів, уважні ,професіонали своєї справи ! Окреме дякую відділеню гінекології медсестері Тетяні ❤️ за її турботу , Олександру Петровичу та Тригубу Миколі Василювичу за його професіоналізм і також анастез.. Читати далі »
13.01.22
Я лижу на 2поверні ну врачиха даже нехочу додоми виписувати сьогодні в тільки завтра все зімною добре Аби гроші з людей дерти
18.12.21
Все дуже сподобалося,від ведення вагітності лікарем акушер гінекологом,до народження нашого синочка-поспішайки.Весь медичний персонал пологового відділення,їх ставлення до роділь ,породіль просто чудове.Велика вдячність лікарям, та всьому медичному п.. Читати далі »
10.12.21
Слова вдячності на адресу гінекологічного відділення? Лікувалась у грудні 2021 р. Була приємно здивована ставленням персоналу відділення до пацієнтів. Висловлюю подяку завідувачу гінекологічного відділення,лікарю від Бога Тригубу Миколі Васильовичу.. Читати далі »
30.11.21
Хабарники Тільки витягують кошти з бідних людей І персонал неадикватний
22.11.21
Дзвониш на рецепцію пів дня, щоб взяли слухавку. За УЗД то 100 грн то 200 то безкоштовно ще й дають не вірну інформацію. Черга по запису є ,але ходять всі як на вокзалі. Лікар гінеколог знає тільки одну фразу " не переживайте все добре це так ма.. Читати далі »
11.11.21
На жаль , наша історія не завершилась хеппі ендом, але ми дуже вдячні всім лікарям, санітаркам , медсестрам за роботу. За життя нашого синочка боролись до останнього лікарі реанімації( повірте, це професіонали і люди з великої букви) , відділення пат.. Читати далі »
14.09.21
Народжувала не очікувано, обслуговування хороше, та адміністраторам відділів варто скласти списки речей які необхідні для пацієнток які в них перебувають (пелюшки одноразові, серветки, прокладки, вода, рукавички, антисептик та інше... ) покищо приход.. Читати далі »
16.08.21
В жіночій консультації не беруть трубки…можна телефонувати годинами і все без толку
16.08.21
Навіщо їм телефон коли трубку не беруть Якщо вам тяжко відповісти на телефонний дзвінок тоді посадіть окремо людину яка буде оператором
25.07.21
Все, що сподобалось в перинатальному центрі це- Роман Володимирович Савка.. Все інше просто розпіарено... Уход за новонародженим після пологів жахливий... Дитячі навіть не заходять в палату, тільки по звінку, і їх дратує, коли кличуть...Професіалізму.. Читати далі »
29.06.21
Сучасний перинатальний центр. Дуже хороші лікарі у Луцьку, собливо хочу відмітити Яремчук Оксану Юріївну - це дійсно професіонал своєї справи. Всі інші лікарі теж дуже кваліфіковані та професійні. Уважний персонал лікарні, які завжди порадять та під.. Читати далі »
15.06.21
Я лише "одну зірку " ,виключно для того, щоб звернути увагу керівництва! Нам дуже пощастило, що нашого синочка, який передчасно народився , забрали в реанімацію перинатального центру. Протягом 18 днів його рятувати! Ми з татом щиро вдячні л.. Читати далі »
14.05.21
Коли приїхала народжувати в 4 години ранку,мене не прийняли,бо сильно спати хотіли в роддомі,хоча в мене було направлення від завідуючої і від Татаєвої.Сказали що немає ще відкриття шийки,це притому що їхала я з Вараша 2 години.За місяць до родів,про.. Читати далі »
12.05.21
Хороший пологовий центр один з кращих в Україні! Дружина народжувала і завдяки професійному персоналу все пройшло якісно і на висоті..Хороші сучасні умови для народжування ,що дуже важливо! Дякую головному лікарю Роману Савці за якісну професійну роб.. Читати далі »
08.05.21
Двоякі відчуття залишились після народження синочка в перинатальному. Лікар Яремчук яка вела вагітність хороша приємна лікарка, не призначала зайвих аналізів, і я вважаю слідкувала за вагітністю добре, дуже їй вдячна. На пологах теж були дуже хороші .. Читати далі »
07.08.20
Їздив до Луцька зі Львова, щоб дізнатись про партнерьські роди під час пандемії. Партнерські роди дозволені на відміну від Львова. Персонал супер, привітний і ввічливий. Проконсультували на всі турбуючи питання. Ми будемо народжувати нашу донечку сам.. Читати далі »
16.03.20
Перше враження хороше. Великий, новий, сучасний. Поки все гарно і чисто. Дружину прийняли без проблем, маємо робити операцію, хоч і з іншої області. Лікарка приємна, все гарно пояснила, дружині сподобалась. Хоч до цього консультувались не у одного де.. Читати далі »
21.09.19
Тут дуже комфортно, створено всі умови для перебування, молодий і дуже уважний персонал акушерів і досвідчені лікарі. Просторі палати, душ і туалет. Є кухня, триразове харчування, холодильники і мікрохвильовки доступні 24/7. Є всі умови для людей з о.. Читати далі »

© Луцьк24