Головна Увійти Про сайт

Перинатальний центр ★2.8


рейтинг: 2.8, відгуки: 51
perynatalnyy-tsentr
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 30
Телефон:+380 3322 82213
Години:понеділок: 08:00–16:00 вівторок: 08:00–16:00 середа: 08:00–16:00 четвер: 08:00–16:00 пʼятниця: 08:00–16:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Перинатальний центр – медичний заклад, який недавно відкрився. Декілька людей зазначають високу кваліфікацію лікарів та прекрасне ставлення до пацієнтів. Вони висловлюють вдячність за докладні огляди та підтримку.

Але є й скарги на умови перебування в палаті, де був поганий запах каналізації та відсутність гарячої води. Деякі зазначають, що лікарі не надали достатню допомогу та поради, а сам персонал поводився нещадно та хамсько.

Загалом, хоча деякі пацієнти залишилися задоволеними роботою деяких лікарів у центрі, більшість відгуків свідчить про негативний досвід перебування в закладі. Пацієнти висловлюють розчарування та незадоволення ставленням та якістю надання медичних послуг.

Мій відгук

code

30.04.24
Alina
В реєстратуру не додзвонитись, навіщо писати що можно телефонувати для запису ,якщо постійно відбивають ? Це при тому що дзвінки платні ,з мне зняло кошти а додзвонитись для запису так і не вийшло !
05.02.24
Тетяна
Ні в якому разі не рекомендувала б для ведення вагітності, особливо якщо це перша вагітність. Максимально обурює зверхність і непрофесіоналізм молодшого медичного персоналу (що реєстратура, приймальне відділення чи пост, таке ставлення як то ти їм вж.. Читати далі »
27.01.24
Гість
Ніколи не можна додзвонитися, вічно зайняті! Медсестри, що беруть крок - жах! Де вони вчилися! Узд -жах, мало того, що планове узд ПЛАТНЕ, так ще і прошу зробити фото відмовляють
08.01.24
Іванка
Хочу лишити позитивний відгук за перинатальний центр в цілому) Лежала в відділенні патології, де працюють спеціалісти своєї справи, все сподобалося, усім задоволена, єдине кого не вистачає на ніч, так це санітарки) Керівництво, зверніть , будь ласка,.. Читати далі »
05.01.24
Оксана
Стояла на обліку , потім лежала на збереженні в екстапатології 5 тижднів до пологів, народила здорового сина в березні 2023,задоволена абсолютно усім ,все абсолютно безкоштовно. Дякую за комфорт і догляд .
22.12.23
Ілона
Робила операцію тут 2.5 роки тому, потім і народжувала. Звичайно все в порівнянні. Я залишилася задоволена. Бо 4 роки тому мала операцію в міській лікарні по гінекології, це був якийсь страшний комікс ....від персоналу -лікарів до самої лікарні. То т.. Читати далі »
31.10.23
Tania
Ні ногою сюди більше!!!! Всі, з ким я тут перетиналась- абсолютно байдужі люди!!! Якби не лікарі в міському пологовому будинку, то в перинатальному я б втратила дитину! Вона просто не дожила б до наступного ранку. А всім було не до мене! В мене таке .. Читати далі »
17.10.23
Гість
Лікар УЗД Грибчук Сергій, чудовий лікар і спеціаліст, який покаже кожну частинку тіла вашого немовля і все розкаже, підтримає добрим словом, одним словом - прекрасний лікар!
15.10.23
Ім’я
Не рекомендую від слова зовсім , по-перше жахливе халатне ставлення , використовують заборонені методи в акушерстві дитина народилася з двома гематомами на голові , + від того що видавлювалиж залишилась на ніжці гемангіома ,анестезіолог прямо сказав .. Читати далі »
09.10.23
Гість
Підчас перебування в післяпологовому дитині не зробили ні нейросонографію ні узд кульшових суглобів. Добре що самі зробили і вчасно виявили дисплазію та інші відхилення які все успішно пролікували. Коротко - гівно в красивій обгортці, шкода що по.. Читати далі »
09.10.23
Гість
Поклали на 40 тижні в екстрагенітальну патологію на збереження. Перша вагітність, була необізнана і повелась на всі їх маніпуляції. Ввечері в той же день як лягла в відділення лікар сказала купити катетер Фолея і що завтра народжу. Хоча ніяких ознак .. Читати далі »
09.09.23
Гість
Жахливе ставлення до породілля народжувала 3 місяці тому ставлення лікарів ужас просто у мене були перші пологи мало бути планове кс але у вечері почались перейми і мене перевели в род зал прийшов лікар глянув і сказав що якщо до 21:00 не народжу сам.. Читати далі »
23.08.23
Гість
Хочю пожалуватися на завідуючу реанімації для дітей. Ця людина не вміє говорити з людьми і співчувати. Взагалі незнаю як така людина може працювати з дітьми. Груба і нахальна пояснювати не вміє. Поки не дали гроші. А потім вже сама приходила і вже та.. Читати далі »
01.08.23
Гість
Хочу розповісти про свою вагітність... Всі 9 місяців було все добре... Облік вівся гарно... На 40 тижні направляють в екстрапаталогію,бо маловоддя... Лікарка, в якої я лежала покликала мене в кабінет і сказала*готуйся до того,що завтра буде жостк.. Читати далі »
30.07.23
Світлана
Хочу залишити відгук, ловилось мені сьогодні побувати там, і хочу сказати яке там жахливе ставлення. На прийомній зустріла жінка хамка, стара пенсіонерка яка прожила вік і не вміє спілкуватись від слова зовсім. Нахамила, фамілю сестри вписали неправи.. Читати далі »
19.07.23
Гість
Лежала у відділенні патології, почалися нерегулярні, але досить болісні перейми. Попросила акушерку покликати лікаря, щоб оглянув мене. Це були вже 4 пологи. Лікарка прийшла на огляд, а разом із нею ще 3 людей, які "п'ялилися" поки я л.. Читати далі »
04.07.23
Богдана
Терміново поклали у гінекологічне відділення, завідувач якого є Тригуб Микола. Ставлення лікаря (Тригуба Миколи) було хамське та зневажливе. До останнього не розказував діагноз та його причини, наслідки. Цитую: " Що Вам потрібно все знати!?".. Читати далі »
04.07.23
Гість
Терміново поклали у гінекологічне відділення, завідувач якого є Тригуб Микола. Ставлення лікаря (Тригуба Миколи) було хамське та зневажливе. До останнього не розказував діагноз та його причини, наслідки. Цитую: " Що Вам потрібно все знати!?".. Читати далі »
03.07.23
Гість
Ой як довго я сміялась .., коли читала про філософію неонатального відділення і особливо її завідувачки! Офіційна сторінка каже.., що там створюють найкомфортніші умови для мами та дитини.., щоб де бува лактація не пропала!!! Насправді…там .. Читати далі »
14.06.23
Гість
Пологи приймав Савка Тарас Романович, чудовий лікар, професіонал, лише слова вдячності йому!І взагалі весь персонал привітний і хороший, абсолютно всі без перебільшення! Дякую!
03.06.23
Курило
Велике дякую що вела вагітність Татаєва Алла Володимирівна, дуже мила жіночка і виконує свою роботу. Лежала на збереженні перед пологами, лікарі приємні і відношення персоналу теж. Їжа смачна, чисто, гарні ремонти, аптека цілодобова, просторі палати,.. Читати далі »
06.05.23
Iryna
в загальному все сподобалось) не знаю,чому пишуть хабарники,та що вимагають гроші,ми при виписуі залишили 200грн в палаті,так мені набрали і сказали що ми забули гроші
24.12.22
Наталія
Вагітність вела Татаєва неймовірний лікар за другим немовлям піду точно до неї! Але при пологах лікар Нечипорук Наталія проявила акушерську агресію. В родильному залі було холодно при прохання замінити лікаря до вас почнуть приходити незрозумілі люди.. Читати далі »
16.12.22
Наталія
Хороший центр )))Нічого поганого навіть і не скажеш ))Потрапила з високим тиском,лікарі доглядали та піклувались на високому рівні )Особисто хочу подякувати Павлоській Катерині, та її акушерам.Думка про перинатальний центр змінилась в кращу сторону .. Читати далі »
16.11.22
Віка
Просто кличе в кабінет і каже що треба оплатити врачу і персоналу і кругленька сума.
14.11.22
Ольга
Доброго дня якщо я стою на обліку в іншій лікарні Рожище а хочу родити у вас як мені до вас попасти?
09.11.22
Леся
Особиста в мене тільки негатив. В Мене було 5 тижнів вагітності. Почалася кровотеча. І ніхто не хотів рятувати дитину(малий термін)А замість того, щоб я лежала, то вони мене гонили поверхах здавати аналізи(в приватну лабораторію) і купляти лікі. Ста.. Читати далі »
15.09.22
Лена
Чи потрібно записуватись щоб стати на облік? Дякую
12.07.22
Стас
Якщо ви такий хвалений центр,то зробіть нормальні умови на відвідування наших дружин.Поясню,що маю на увазі.Уявіть картину,жара 30° на вулиці,а під прямим сонцем цілих 50°.Про яке спілкування можна казати в таку спеку,коли стоїш при вході на .. Читати далі »
30.06.22
Новосад
Нещодавно народжувала в перенатальному центрі, дуже хороший персонал, і всі умови. Дуже задоволена і вдячна лікарям і медперсоналу за їхню роботу .
10.03.22
Наталія
Народжувала в лютому 2022року в Перинатальному центрі міста Луцька, генеральний директор якого Горавська Ірина Іванівна (прекрасний керівник і людина). Оперував-Савка Роман Володимирович-ЛІКАР від Бога, заслужений лікар України, медичний директор з а.. Читати далі »
09.02.22
Валентин
Сучасний пологовий центр з фаховими лікарями . Особлива подяка головному лікарю Савка
19.01.22
Аліна
Була приємно вражена ставленням медсестер та лікарів, уважні ,професіонали своєї справи ! Окреме дякую відділеню гінекології медсестері Тетяні ❤️ за її турботу , Олександру Петровичу та Тригубу Миколі Василювичу за його професіоналізм і також анастез.. Читати далі »
03.01.22
Оля
Я лижу на 2поверні ну врачиха даже нехочу додоми виписувати сьогодні в тільки завтра все зімною добре Аби гроші з людей дерти
08.12.21
Vika
Все дуже сподобалося,від ведення вагітності лікарем акушер гінекологом,до народження нашого синочка-поспішайки.Весь медичний персонал пологового відділення,їх ставлення до роділь ,породіль просто чудове.Велика вдячність лікарям, та всьому медичному п.. Читати далі »
30.11.21
Людмила
Слова вдячності на адресу гінекологічного відділення? Лікувалась у грудні 2021 р. Була приємно здивована ставленням персоналу відділення до пацієнтів. Висловлюю подяку завідувачу гінекологічного відділення,лікарю від Бога Тригубу Миколі Васильовичу.. Читати далі »
20.11.21
elina
Хабарники Тільки витягують кошти з бідних людей І персонал неадикватний
12.11.21
Міккі
Дзвониш на рецепцію пів дня, щоб взяли слухавку. За УЗД то 100 грн то 200 то безкоштовно ще й дають не вірну інформацію. Черга по запису є ,але ходять всі як на вокзалі. Лікар гінеколог знає тільки одну фразу " не переживайте все добре це так ма.. Читати далі »
01.11.21
Tanya
На жаль , наша історія не завершилась хеппі ендом, але ми дуже вдячні всім лікарям, санітаркам , медсестрам за роботу. За життя нашого синочка боролись до останнього лікарі реанімації( повірте, це професіонали і люди з великої букви) , відділення пат.. Читати далі »
04.09.21
Мария
Народжувала не очікувано, обслуговування хороше, та адміністраторам відділів варто скласти списки речей які необхідні для пацієнток які в них перебувають (пелюшки одноразові, серветки, прокладки, вода, рукавички, антисептик та інше... ) покищо приход.. Читати далі »
06.08.21
Ірина
В жіночій консультації не беруть трубки…можна телефонувати годинами і все без толку
06.08.21
Katarina
Навіщо їм телефон коли трубку не беруть Якщо вам тяжко відповісти на телефонний дзвінок тоді посадіть окремо людину яка буде оператором
15.07.21
Анастасия
Все, що сподобалось в перинатальному центрі це- Роман Володимирович Савка.. Все інше просто розпіарено... Уход за новонародженим після пологів жахливий... Дитячі навіть не заходять в палату, тільки по звінку, і їх дратує, коли кличуть...Професіалізму.. Читати далі »
19.06.21
oksana
Сучасний перинатальний центр. Дуже хороші лікарі у Луцьку, собливо хочу відмітити Яремчук Оксану Юріївну - це дійсно професіонал своєї справи. Всі інші лікарі теж дуже кваліфіковані та професійні. Уважний персонал лікарні, які завжди порадять та під.. Читати далі »
05.06.21
Юлія
Я лише "одну зірку " ,виключно для того, щоб звернути увагу керівництва! Нам дуже пощастило, що нашого синочка, який передчасно народився , забрали в реанімацію перинатального центру. Протягом 18 днів його рятувати! Ми з татом щиро вдячні л.. Читати далі »
04.05.21
Юлія
Коли приїхала народжувати в 4 години ранку,мене не прийняли,бо сильно спати хотіли в роддомі,хоча в мене було направлення від завідуючої і від Татаєвої.Сказали що немає ще відкриття шийки,це притому що їхала я з Вараша 2 години.За місяць до родів,про.. Читати далі »
02.05.21
Roman
Хороший пологовий центр один з кращих в Україні! Дружина народжувала і завдяки професійному персоналу все пройшло якісно і на висоті..Хороші сучасні умови для народжування ,що дуже важливо! Дякую головному лікарю Роману Савці за якісну професійну роб.. Читати далі »
28.04.21
Світлана
Двоякі відчуття залишились після народження синочка в перинатальному. Лікар Яремчук яка вела вагітність хороша приємна лікарка, не призначала зайвих аналізів, і я вважаю слідкувала за вагітністю добре, дуже їй вдячна. На пологах теж були дуже хороші .. Читати далі »
28.07.20
Andrii
Їздив до Луцька зі Львова, щоб дізнатись про партнерьські роди під час пандемії. Партнерські роди дозволені на відміну від Львова. Персонал супер, привітний і ввічливий. Проконсультували на всі турбуючи питання. Ми будемо народжувати нашу донечку сам.. Читати далі »
06.03.20
Андрій
Перше враження хороше. Великий, новий, сучасний. Поки все гарно і чисто. Дружину прийняли без проблем, маємо робити операцію, хоч і з іншої області. Лікарка приємна, все гарно пояснила, дружині сподобалась. Хоч до цього консультувались не у одного де.. Читати далі »
11.09.19
Юлія
Тут дуже комфортно, створено всі умови для перебування, молодий і дуже уважний персонал акушерів і досвідчені лікарі. Просторі палати, душ і туалет. Є кухня, триразове харчування, холодильники і мікрохвильовки доступні 24/7. Є всі умови для людей з о.. Читати далі »

© Луцьк24