Головна Увійти Про сайт

Pleskota стоматологія (32 перлини) ★4.3


рейтинг: 4.3, відгуки: 12
pleskota-stomatologiya-32-perlyny
Адреса:Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 15
Телефон:+380 50 888 7814
Години:понеділок: 09:00–17:00 вівторок: 09:00–17:00 середа: 09:00–17:00 четвер: 09:00–17:00 пʼятниця: 09:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Pleskota стоматологія (32 перлини) - це клініка, що пропонує широкий спектр послуг у сфері стоматології. Багато людей залишають негативні відгуки щодо роботи цієї клініки. Одна пацієнтка стверджує, що ставила брекети, але результат не задовольнив її. Зуби покриті, прикус залишився неправильним. Вона також зазначає, що лікарі клініки пропонували видалити два зуби, що ускладнює ситуацію. Інший пацієнт також відзначає подібні проблеми: неправильний привкус та реставрація зубів, які надкришуються. Обидва пацієнти рекомендують замислитись перед зверненням до цієї клініки, оскільки результат може не відповідати витратам.

З іншого боку, є й позитивні відгуки про Pleskota стоматологію (32 перлини). Багато клієнтів відзначають широкий спектр послуг, зручність та оперативність обслуговування, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вони також відзначають високу кваліфікацію та професіоналізм спеціалістів клініки.

Отже, враховуючи відгуки, Pleskota стоматологія (32 пер.. Читати далі »

Мій відгук

code

30.08.23
Не раджу цю клініку. Ставила брекети, ставлення було добре але результат ні. Зуби покривилися, прикус не правильний. В цій клініці сказали видаляти 2 зуби, а зараз через це набагато важче виправити ситуацію. Добре думайте перед тим як видаляти зуби п.. Читати далі »
19.08.23
Максимально негативний досвід від отриманих послуг. Ставили мені брекети на нижню щелепу, проходила два роки, вже пройшло два роки як зняла. Проблеми моєї не вирішили(неправильний привкус як був так і залишився)-дізналась про це у інших ортодонтів Та.. Читати далі »
04.08.23
Широкий спектр послуг в одній клініці. Лікування, ортодонтологія, гігієна та ін. Обслуговуємось всією родиною, як дітки так і дорослі. До кожно клієнта індивідуальний підхід. Відвідування супроводжується корисними рекомендаціями по догляду. Усе комфо.. Читати далі »
21.07.23
Висококваліфікована та професійна студія. Максимальна пунктуальність, гігієнічність, чуйність і сердечність. НАСТІЙНО РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ! Він мій єдиний стоматолог, якому я довіряю!!
06.06.23
Мав необхідність звернутись до стоматолога. Перечитавши усі відгуки зрозумів, що дана клініка мені підійде і виявився правий. Персонал чуйний та привітний, ставився з увагою на протязі усього лікування. При записі на ресепшині були активні та намагал.. Читати далі »
13.07.21
Обожнюю цю клініку! Ставив брекети в ортодонта - Плескота В’ячеслава,справжній спеціаліст своєї справи. Результатом також дуже задоволений і рекомендую усім!!!!
23.05.21
Дуже гарні спеціалісти. Велика вдячність лікарю Артамонову за вилікувані зубки!
17.05.21
Прекрасне місце. Чудові спеціалісти. Повний порядок
16.11.20
Дуже хороші спеціалісти! Сервіс на вищому рівні!
14.07.20
Ціни станом на березень 2020 року тут такі. Ціна відповідає якості та результату ??? Брекети тут я особисто ставила майже чотири роки тому і нещодавно зняла. Оцінювати результат ще рано, але на 80% задоволена. Якщо окрім рівних зубів вам потрібен щ.. Читати далі »
13.12.19
Це той випадок, коли ти з радістю ідеш на лікування і з такою ж радістю виходиш з кабінету. В'ячеслав Плескот - справжній професіонал, дівчата на рецепції дуже привітні. Клініка залишає виключно позитивні емоції, а головне - хорший результат лік.. Читати далі »
01.02.18
В’ячеслав Плескот знавець своєї справи. Справжній професіонал і дуже приємна людина. Мені особисто виправив прикус, зробив гарну посмішку! Великий «плюс», що лікар працює не тільки із дітками, а й з дорослими. Без обмежень у віці😊. .. Читати далі »

© Луцьк24