Головна Увійти Про сайт

Pleskota стоматологія (32 перлини) ★4.1


рейтинг: 4.1, відгуки: 20
pleskota-stomatologiya-32-perlyny
Адреса:Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 15
Телефон:+380 50 888 7814
Години:понеділок: 09:00–17:00 вівторок: 09:00–17:00 середа: 09:00–17:00 четвер: 09:00–17:00 пʼятниця: 09:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Pleskota стоматологія (32 перлини) - це клініка, що пропонує широкий спектр послуг у сфері стоматології. Багато людей залишають негативні відгуки щодо роботи цієї клініки. Одна пацієнтка стверджує, що ставила брекети, але результат не задовольнив її. Зуби покриті, прикус залишився неправильним. Вона також зазначає, що лікарі клініки пропонували видалити два зуби, що ускладнює ситуацію. Інший пацієнт також відзначає подібні проблеми: неправильний привкус та реставрація зубів, які надкришуються. Обидва пацієнти рекомендують замислитись перед зверненням до цієї клініки, оскільки результат може не відповідати витратам.

З іншого боку, є й позитивні відгуки про Pleskota стоматологію (32 перлини). Багато клієнтів відзначають широкий спектр послуг, зручність та оперативність обслуговування, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вони також відзначають високу кваліфікацію та професіоналізм спеціалістів клініки.

Отже, враховуючи відгуки, Pleskota стоматологія (32 пер.. Читати далі »

Мій відгук

code

12.02.24
Am
Приємна клініка) Довго вагалася до кого іти виправляти ситуацію в роті.Відвідала декілька клінік. Тут все добре пояснили та вказали на причини моїх проблем.Наразі лікуюсь в них і дуже задоволена співпрацею)Дякую вам💕
11.02.24
Гість
Чудова Клініка, неймовірний персонал, лікарі від Бога, справжні майстри своєї справи! Професійний та привітний персонал, чистота в приміщенні та докладний огляд зі сторони лікаря зробили мене впевненим в якості наданої послуги. Залишились лише приєм.. Читати далі »
11.02.24
Sasha
Чудова Клініка, неймовірний персонал, лікарі від Бога, справжні майстри своєї справи! Професійний та привітний персонал, чистота в приміщенні та докладний огляд зі сторони лікаря зробили мене впевненим в якості наданої послуги. Залишились лише приєм.. Читати далі »
17.01.24
Софія
Довірилась..лікували, коронки ставили, в результаті залишилась без зуба (можливо якби лікар вчасно переробив свою роботу ходила б і горя не знала, тому що я відразу відчувала що коронка не на своєму місці, а мені тільки спилювали і спилювали на прику.. Читати далі »
19.11.23
Zlatoslava
Хотіла подякувати і розповісти про наш візит. Хочу донечці поставити брекети; були на консультації в трьох різних стоматологіях. Сюди нам рекомендували звернутись, на візит попали через 2,5місяця- але це того варте. Кваліфіковано, приємно, детально. .. Читати далі »
11.11.23
Iryna
Лікуємось всією сім’єю в цій клініці вже багато років, все чудово. Виправляла прикус і пломбувала зуби, зараз тільки зрідка приходжу на планові огляди. Дуже хороший персонал, оперативно обслуговують і досить приємні ціни?
07.11.23
Lyudmyla
Записані на огляд були за 2 місяці, прийшовши сьогодні на консультацію щодо втановлення брекет-системи після перших хвилин консультації отримала різку і неадекватну відповідь без пояснень, що нас не візьмуть на лікування. На питання в чому причина,.. Читати далі »
31.10.23
Вікторія
Зверталася в стоматологію 32 перлини для протезування зубів. Дуже вдячна Ярославу Сергійовичу за прекрасну роботу, за природну білосніжну усмішку, про яку я все життя мріяла, а також виправлений прикус. Ставили цирконієві коронки і вініри все було зр.. Читати далі »
20.08.23
Ksenia
Не раджу цю клініку. Ставила брекети, ставлення було добре але результат ні. Зуби покривилися, прикус не правильний. В цій клініці сказали видаляти 2 зуби, а зараз через це набагато важче виправити ситуацію. Добре думайте перед тим як видаляти зуби п.. Читати далі »
09.08.23
Софія
Максимально негативний досвід від отриманих послуг. Ставили мені брекети на нижню щелепу, проходила два роки, вже пройшло два роки як зняла. Проблеми моєї не вирішили(неправильний привкус як був так і залишився)-дізналась про це у інших ортодонтів Та.. Читати далі »
25.07.23
Людмила
Широкий спектр послуг в одній клініці. Лікування, ортодонтологія, гігієна та ін. Обслуговуємось всією родиною, як дітки так і дорослі. До кожно клієнта індивідуальний підхід. Відвідування супроводжується корисними рекомендаціями по догляду. Усе комфо.. Читати далі »
11.07.23
Yuliya
Висококваліфікована та професійна студія. Максимальна пунктуальність, гігієнічність, чуйність і сердечність. НАСТІЙНО РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ! Він мій єдиний стоматолог, якому я довіряю!!
27.05.23
Alexander
Мав необхідність звернутись до стоматолога. Перечитавши усі відгуки зрозумів, що дана клініка мені підійде і виявився правий. Персонал чуйний та привітний, ставився з увагою на протязі усього лікування. При записі на ресепшині були активні та намагал.. Читати далі »
03.07.21
Олег
Обожнюю цю клініку! Ставив брекети в ортодонта - Плескота В’ячеслава,справжній спеціаліст своєї справи. Результатом також дуже задоволений і рекомендую усім!!!!
13.05.21
Дмитро
Дуже гарні спеціалісти. Велика вдячність лікарю Артамонову за вилікувані зубки!
07.05.21
Олександр
Прекрасне місце. Чудові спеціалісти. Повний порядок
06.11.20
Студія
Дуже хороші спеціалісти! Сервіс на вищому рівні!
04.07.20
Natalia
Ціни станом на березень 2020 року тут такі. Ціна відповідає якості та результату ??? Брекети тут я особисто ставила майже чотири роки тому і нещодавно зняла. Оцінювати результат ще рано, але на 80% задоволена. Якщо окрім рівних зубів вам потрібен щ.. Читати далі »
03.12.19
Kate
Це той випадок, коли ти з радістю ідеш на лікування і з такою ж радістю виходиш з кабінету. В'ячеслав Плескот - справжній професіонал, дівчата на рецепції дуже привітні. Клініка залишає виключно позитивні емоції, а головне - хорший результат лік.. Читати далі »
22.01.18
Наталия
В’ячеслав Плескот знавець своєї справи. Справжній професіонал і дуже приємна людина. Мені особисто виправив прикус, зробив гарну посмішку! Великий «плюс», що лікар працює не тільки із дітками, а й з дорослими. Без обмежень у віці?. .. Читати далі »

© Луцьк24