Головна Увійти Про сайт

Poland Visa Application ★1.8


рейтинг: 1.8, відгуки: 5
poland-visa-application
Адреса:Луцьк, вул. Кривий Вал, 31
Телефон:+380 96 928 3239
"Poland Visa Application" - це послуга з оформлення візи для поїздки до Польщі. На жаль, за відгуками користувачів, процес отримання візи може бути дуже тягаріючим та повільним. Багато людей скаржаться на те, що їх документи не приймають протягом довгого періоду. Взагалі, зв'язатися з оператором або отримати точну інформацію щодо процесу оформлення візи виявляється дуже складно. Багато користувачів також зазначають, що чекають на візу протягом 1,5 - 2 місяців або навіть довше.

З іншого боку, деякі користувачі відзначають ввічливий персонал та відсутність черг у самому центрі. Вони стверджують, що весь процес оформлення зайняв небагато часу. Проте, є нюанс - на швидкий розгляд краще мати євро, оскільки оплата проходить через незручний Credo bank з низьким курсом валют.

Деякі користувачі також відзначають, що під час епідемії візовий центр співпрацює з дорогими кур'єрськими компаніями, які надають повільну та дорогу доставку документів. Вони також зазначають, що вартіст.. Читати далі »

Мій відгук

code

08.02.22
Сергій
Це якась х..ня, півтора місяця документи лежать у візовому і їх навіть прийняти не можуть. Ну так подав не в свою дату, а раніше. Добре, то 45 днів вже пройшло. І один фіг ніяких змін. Про те щоб дозвонитись і щось з'ясувати взагалі не йдеться, .. Читати далі »
30.01.22
Tima
Це ужас якийсь!!! Мені здається що навіть ЦНАП та інші та інші державні послуги, працюють якісніше та швидше! Щоб проконсультуватися потрібно телефонувати тільки за номером або на сайті. Документи не пойми часу скільки поттрібно чекати, пришвидшити .. Читати далі »
21.09.21
Dmytro
Персонал ввічливий. Черг у самому центрі немає. Приміщення знаходиться на 4 поверсі і є ліфт хоча я віддав перевагу ногам)? Вся процедура зайняла не більше 10 хвилин. При вході заміряли температуру та дали талончик із номером. Не пройшло 10 секунд як.. Читати далі »
28.12.20
Nataliia
Під час епідемії наживаються на людях, документи подаєш у них у візовому центрі,а забрати там не можна,лише через нову пошту.Здирають на місці майже 400грн за послуги пошти, хоч це реально коштує не більше 50грн. В останній день перед подачею змінили.. Читати далі »
07.02.20
vlad
Візовий цент співпрацює з кур'єрською компанією ІН-Тайм, яка надзвичайно довго і надзвичайно дорого доставляє документи. Візовий цент передав мої документи компанії ІН-Тайм ще 14.02.2020 але отримати їх я маю 19.02.2020, з Луцька до Любомля (5 д.. Читати далі »

© Луцьк24