Головна Увійти Про сайт

Power House ★2.6


рейтинг: 2.6, відгуки: 22
power-house
Адреса:Луцьк, вул. Зв'язківців, 1
Телефон:+380 95 199 2353
"Power House" - це готель, який, за загальною думкою, підходить для невибагливих мандрівників, які шукають доступне місце для ночівлі. Відгуки користувачів розкривають як позитивні, так і негативні аспекти готелю.

Деякі гості вказують на низьку чистоту у номерах, запах куріння та незадовільний стан меблів. Також зазначають, що пульт до телевізора та деякі лампочки не працюють. Деякі гості також вказують, що у номері була калюжа і стіни були картонові.

Проте багато користувачів залишили позитивні відгуки щодо готелю. Вони наголошують на доступній ціні та привітному персоналі. Деякі гості навіть відзначають, що готель є ідеальним місцем для ночівлі, якщо вам не хочеться спати у машині.

Отже, "Power House" може бути цікавим варіантом для тих, хто шукає недорогий готель для ночівлі, але варто мати на увазі можливість незадовільного рівня чистоти та деякі недоліки в стані номерів.

Мій відгук

code

09.12.23
Машуня Царик
Одні мінуса і купа волос на постілі...............не прибрано, вонь, весь палац в піску.....купа павутини та грязі....КУДИ ТУТ 3 ЗІРКИ ОТЕЛЮ????????
31.07.21
Андрій Іванів
В номері брудно, смердить котами і псами, матрац своє відслужив давно, за ліжками смітник, пульт до телевізора практично не працює, в ванній кімнаті по приїзді була калюжа, стіни картонові.
31.05.21
Taras Darmogray
За свої гроші ідеально підходить щоб не спати в машині
26.05.21
Леонід Мигаль
Шикарне місце для відпочинку...
09.04.21
Анжеліка Джевжик
Чистота на низькому рівні, в номері курять, лампочки не усі працюють, в пульті батарейки теж не працюють
28.03.21
Віталій Йожиков
Хороший готель за свої гроші.
06.08.20
Марина Владимировна
Негативні враження. В коридорах жахливий запах і табачний дим. Запах в номері не кращий. В номері килим брудний, враження, що ніколи не прибирали. І взагалі з чистотою все погано!! Шкода, що мінімальна оцінка 1!! Не рекомендую!!!!!!!!!!
09.07.20
Виталий Волков
На свої 350 грн все чудово. Дякую
01.12.19
Олександр Мілецький
Місце ночівлі дуже невибагливих мандрівників. Номери в пристосованих приміщеннях з дешевими меблями та сантехнікою. Матрац ну дуже багато чого бачив. Під вікном дуже сильно гомоніли наші зовсім майже не бухі люди.
08.11.19
Олександр Царук
Чудове місце, дуже тепло, ніяких недоліків не бачив, персонал дуже привітний! Рекомендую!!!
02.10.19
Вова Омельченко
Готель нормальний, чистий. Для ночівлі то шо надо. Ціна відповідно доступна.
02.08.19
Ivan Kamyshan
Не дуже чисто, але дешево
14.07.19
Denys Deaney
Вид з вікна на автозаправку спочатку навіть трохи розвеселив. Але запах, п‘ятна на килимі, постіль з якої стирчать пружини, забитий душ та на добавку комарі. Це місце не коштує навіть тих грошей. Не раджу
09.05.19
Альона Мілецька
Чудове затишне місце. Тихе. Все є. Комфортно
03.03.19
Serghii S
Номер стандарт двухмісний з санвузлом. Це жах. Вибирав з декількох номерів. Не приємний запах, постіль місцями протерта до дирок, унітаз чистіше в громадських туалетах, коврове покриття все в величезних плямах. Було пізно і шукати вже не було сил. З .. Читати далі »
03.03.19
Сергей Савченко
Номер стандарт двухмісний з санвузлом. Це жах. Вибирав з декількох номерів. Не приємний запах, постіль місцями протерта до дирок, унітаз чистіше в громадських туалетах, коврове покриття все в величезних плямах. Було пізно і шукати вже не було сил. З .. Читати далі »
23.12.18
Sofia Sofia
Сервіс відсутній .
30.11.18
Андрій Карпенко
В номері було брудно. Особливо ковралін. Стіни обдерті та брудні. Унітаз брудний. Яка ціна - такий і сервіс. Претензій не маю
15.11.18
Ірина Лугова
+ привітний персонал, + здатність йти на компроміси , - відсутність кондиціонування ( вікна хоч би) в номері, ,- непрацюючі телевізори, - опис " наявність парковки" хибний.
08.11.18
Олег Бадида
По приїзді повідомили, що опалення не буде,телевізор не працює,двері в туалет не закриваються.Просто жахливі голосні звуки скрипіння до пів ночі, спати неможливо! Через дорого цвинтар, і через нього доведеться проходити.Не рекомендую цей готель
27.10.18
vmartyn vmartyn
Ну так собі. Якщо 1 ніч то можна... автостоянки як такої НЕМАЄ!. паркував на території поруч за 20 грн... Документи надають.
18.07.17
Lesia Martynenko
Ціна прийнятна. Тільки матрас на ліжку продавлений до "ребер" і номер прибирається аби як. Не миють сантехніку, брудно на підвіконні і вікні, за тумбочкою взагалі сміття, пачки від сигарет. Рушники як ганчірки, з дірками.

© Луцьк24