Головна Увійти Про сайт

ПрАТ "Датагруп" ★1.6


рейтинг: 1.6, відгуки: 29
prat-datagrup
Адреса:Луцьк, вул. Карбишева, 2А
Телефон:+380 800 210 000
Години:понеділок: 09:00–18:00 вівторок: 09:00–18:00 середа: 09:00–18:00 четвер: 09:00–18:00 пʼятниця: 09:00–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
ПрАТ "Датагруп" є провайдером інтернет-послуг, який, за відгуками користувачів, не задовольняє їх потреби і часто не виконує свої обіцянки. Зокрема, швидкість інтернету може суттєво відрізнятись від того, що було обіцяно, інтернет може бути недоступний протягом деякого періоду, а витрати на ремонт і виїзд ремонтників є платними. Крім того, клієнти скаржаться на низьку якість обслуговування, довгий час очікування на відповідь з гарячої лінії і відсутність відшкодування за непрацюючі послуги. Загалом, багато користувачів рекомендують уникати цього провайдера і знайти іншого, який надасть надійніші і якісні послуги.

Мій відгук

code

15.02.24
Гість
Жах. Датагруп, вам що, подобається отримувати негативні відгуки
06.02.24
Гість
Лайно, а не інтернет
06.02.24
Гість
Жах, а не інтернет.
24.01.24
Vjentik
Інтернет жахливий, або вибиває, або аварія, і відгук я пишу тоді коли немає інтернету, дякую мобільним операторам, що у них немає такої проблеми.
04.01.24
Гість
Жахіття, а не інтернет
25.12.23
Юлія Скомороха
Жахливий інтернет ДатаГруп. З тех підтримкою не має звʼязку, швидкість інтернету мінімальна, постійно відключається інтернет, потрібно перевантажувати роутер. Не рекомендую інтернет даного провайдера
29.09.23
Смерть тупоголовим кацапа
Якщо є бажання викидати гроші на вітер - то вам сюди! Швидкість інтернету ви отримаєте максимум мегабіт 40 з обіцяних100! Якщо ви оплатили гроші на перід, тобто в кінці місяця на попередній їх теж зпишуть за поточний і інтернету ви не отримаєте? А що.. Читати далі »
29.09.23
Петро Лещук
Категорично не раджу користуватись послугами! Жодного дня ви не отримаєте обіцяного зв'язку інтернету, а про телебачення взагалі мовчу! Коли звертаєшся з приводу не якості то я чекав два тижні на ремонтників які так і не явились після 5 ти звер.. Читати далі »
16.08.23
Гість
Підключив цього провайдера взимку 2023, тільки тому що в них працював інтернет коли вимикали світло, і як не дивно, зимою весною 2023 працював нормально...однак зараз то капець, нема такого дня, щоб по годині півтори не пропадав інтернет...буду дякув.. Читати далі »
08.07.23
Гість
Гавніще, а не інтернет Гарячої лінії немає На місці шлють клієнта нахрен
27.06.23
Ілона Оксенюк
Найгірший інтернет провайдер, послугами якого доводилося користуватися! Телебачення, не працює 7 днів, хоча ці дні оплачені. На питання чи компенсують цю суму на наступний місяць, оператор не може дати відповідь! Та і в принципі на гарячу лінію додзв.. Читати далі »
23.06.23
Yuliia Nanevych
Якщо ви хочете навчитися медитувати у черзі до живого оператора або вас влаштовує 4 рази телефонувати в сервіс, бо була гроза, а самі вони не знають , що послуга не працює, - то вам, звісно, сюди. Нарешті розірву договір і забуду цю контору. 13 років.. Читати далі »
22.05.23
Ілля Поляков-Власенко
Живу в Луцьку, інтернет постійно вибиває. Відсотків 40% дня приходиться роздавати інтернет з телефона. У операторів одна і та сама порада — увімкнути напряму до ноута кабель (хоча я живу не сам і нема опції так користуватися). За це посміхови.. Читати далі »
08.04.23
оксана оксана
Добрий вечір.У мене після 1 квітня зник доступ до каналів 1+1, ictv та інші . Коли я звернулася до вашого оператор, то він порекомендував звернулася на сайт trinity, але 1+1 та інші канали це стандартні канали . Я з вами заключала договір і чому п.. Читати далі »
14.12.22
Галина
Схоже, настав час шукати заміну, нікудишній провайдер!
14.12.22
Галина
Не рекомендую цього інтернет-провайдера!
26.11.22
Надія
Інтернету більше немає як є. Додзвонитися до оператора неможливо. Чекаєш на ліній і слухаєш непотрібну інформацію, а відповіді на своє запитання не отримуєш
23.12.21
Nick Wilde
Стабільно часті аварії та несправності у самих "потужностей" провайдера. Неможливість додзвонитись на гарячу лінію, аби з'ясувати коли з'явиться підключення яке необхідне мені для роботи. Інтерфейс особистого кабінету часів палеоз.. Читати далі »
19.12.21
Viktor Kovalchuk
50 хвилин очікування на лінії щоб сказати "не працює інтернет" - непоганий результат. P.s. почути оператора без введення особового рахунку неможливо... а оператор першим ділом запитує номер особового рахунку. Де логіка?
03.12.21
Yulia Furmanova
Жахливий інтернет з постійними перебоями. Служба підтримки нічого не робить, лише «фіксує вашу заявку» яку надалі ніхто не опрацьовує тижнями. Майстра висилають лише за ваш кошт, навіть коли це їхня поломка, і до слова майстер за півтора .. Читати далі »
30.11.21
Oleksandr Marchuk
Недавно зіткнувся з проблемою повної відсутності інтернету, розумію що всяке буває але як служба підтримки так і технічний відділ працює просто жахливо. Зробив всі маніпуляції, які мені порадили зробити по телефону, проблему не вирішило і оператор оф.. Читати далі »
28.11.21
Maksym Demchuk
жахливо... Оператори повідомляють про аварійну ситуацію на лінії(з третьої спроби розмовляти). Інформування про проблему передають лівою ногою, оператори нічого не можуть сказати, бо і у них інформування ніякого. Термінів ніяких не звучить. Третій де.. Читати далі »
27.11.21
Наталка Natalka
Гаряча лінія перевантажена, для того щоб додзвонитися слід набратися терпіння, бо почути голос оператора, це буде не швидко. Про усунення технічних несправностей на лінії, нажаль оператор не може нічого пояснити чітко. Доба без телебачення,це норма, .. Читати далі »
09.11.21
Семен Конышев
Вже більше 4 років користуюся послугами даного провайдера на своєму офісі. Нарікань немає, перебої дуже і дуже рідкісні, якість інтернету тішить, пару разів викликав хлопців на додаткові підключення роутерів або дрібних ремонтів, загалом рекомендую.
23.10.21
777 2
Інтернет жахливий, щоб подивитися фільм, потрібно мінімум 5 разів з розетки виключати провайдер (постійно висне). Після оплати, в особистому кабінеті пише, що підключення відбудеться чере 1 хв., а підключають тоді як собі всі нерви зіпсуєш після розм.. Читати далі »
14.08.21
Иван Синчук
Найгірший провайдер. постійно пропадае інтернет швидкість плавае . постійно раз в місяць звониш із- за проблем з інетом . провайдера буду міняти.!!!
07.08.21
Ірина Рибачук
Найгірший провайдер, нестабільний інтернент, майже кожного дня відключають на годину і більше, аргументуючи тим що в них аварійна ситуація, одного разу взагалі на цілий день відключили, ніяких чітких регламентів озвучити не можуть коли відновлять, Да.. Читати далі »
30.07.21
sumick
Жахливий інтернет... На протязі тижня, кожних 30-40 хвилин пропадає інтернет і на сайті датагруп пише: Підключення обмежене Неправильно введений логін або пароль PPPoE Підтримка говорить, що ніяких обмежень немає...
07.06.21
Marharyta Karpach
Жахливий провайдер. Інтернет в принципі постійно підвисає так, що я просто не можу нормально проводити співбесіди і працювати (розмовляти із відео-зв'язком взагалі виглядає як знущання над співрозмовником). Сьогодні зник інтернет об 11 ранку, вж.. Читати далі »
23.05.21
Юлія Шігва
Все чудово, крім дороги до будівлі. Якихось 20 метрів, але ям неймовірна кількість, а їх розміри величезні...
08.04.21
mara pupa
Хороша технічна підтримка, стала не дуже
10.01.21
Сергій Мельник
Коментар для тих, хто пише - "найгірший провайдер, користуюсь уже 7-10 років". Якщо Ви не користувались іншими - то звідки Ви можете про це знати? Навіщо писати такі коментарі? Де логіка? Не подобається - пробуй інший, а не пиши подібні ком.. Читати далі »

© Луцьк24