Головна Увійти Про сайт

Prokat.City ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 5
prokat-city
Адреса:Луцьк, вул. Сухомлинського, 1
Телефон:+380 98 101 0007
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Прокатне агентство "Prokat.City" отримало дуже позитивні відгуки від своїх клієнтів. Вони високо оцінили якість обслуговування та стан автомобілів. Клієнти були задоволені високою рівнем сервісу, привітним персоналом та гнучким підходом до їхніх потреб. Орендування автомобіля від цієї компанії було швидким і легким процесом. Крім того, клієнти були вражені тим, що компанія також забезпечила доставку автомобіля за зазначеною адресою, що було дуже зручним для них. Загалом, клієнти рекомендують "Prokat.City" і планують знову скористатися їхніми послугами.

Мій відгук

code

08.02.22
пепер
Все супер, машинка пасат б8 АҐОНЬ (американець) дуже задоволені і ціни приємні???❤️
29.01.22
Artem
Брав авто 2 рази за останні 3 місяці. Хороший сервіс. З розумінням відносяться до клієнтів і підлаштовуються під потреби клієнта. Видно орієнтацію на хороший імідж, та повернення клієнтів. Автомобілі в хорошому стані.
31.12.21
Паша
Дякую, Компанії Prokar citi за змогу орендувати авто обслуговування і стан авто на 5+ всім Рекомендую!!!
27.12.21
NIKITA16
Все супер!!!! Автомобіль чекав на стоянці Порт Сіті. Молодий, вічливий працівник агенства пояснив умови прокату, підписали договір..10хв і авто ваше. При поверненні, не мали змоги пригнати авто до місця стоянки і працівник агенства під'іхав за.. Читати далі »
15.11.21
Ольга
Щось новеньке відкрила для себе ? як сказали менеджери , сталася у мене «стандартна історія» ? зламалося авто , я ніде звичайно не встигаю.. але ця компанія здивувала мене запропонувавши за 30 хв після дзвінку підігнати авто за потрібною .. Читати далі »

© Луцьк24