Головна Увійти Про сайт

Проктологія Веселовського ★4.7


рейтинг: 4.7, відгуки: 14
proktologiya-veselovskogo
Адреса:Луцьк, вул. Євгена Сверстюка, 9
Телефон:+380 67 521 8174
Години:понеділок: 08:00–20:00 вівторок: 08:00–20:00 середа: 08:00–20:00 четвер: 08:00–20:00 пʼятниця: 08:00–20:00 субота: 09:00–20:00 неділя: 08:00–20:00
"Проктологія Веселовського" - це клініка, яка надає високоякісну медичну допомогу у галузі проктології. Пацієнти, що відвідують цю клініку, залишаються задоволеними візитом. На перший погляд заздалегідь делікатна тема лікування тут розглядається професійно та з максимальним комфортом для пацієнтів. Працівники та лікарі клініки ввічливі, приємні та тепло зустрічають кожного пацієнта, що допомагає створити приємну атмосферу. Багато пацієнтів хвалять лікаря Дениса Андрія Васильовича за професіоналізм та уважне ставлення до клієнтів. Клініка отримує позитивні відгуки за вдале підбір лікування, ефективність процедур та швидке вирішення проблем. За словами пацієнтів, немає чого боятися, адже клініка забезпечує найвищий рівень обслуговування. "Проктологія Веселовського" рекомендується як місце, де можна отримати професійну допомогу та вирішити проблеми здоров'я в цій сфері.

Мій відгук

code

23.05.24
Іванка
Хочу висловити слова подяки лікарю Денис Андрію Васильовичу! Дуже досвідчений, кваліфікований фахівець. Прийомом залишилася задоволена і залишилися тільки позитивні емоції. Андрію Васильовичу, дякую Вам за вашу працю і професіоналізм.
22.05.24
Любов
Нещодавно я відвідувала приватний медзаклад "Проктологія Веселовського".Від щирого серця дякую персоналу за надзвичайно чуйне, уважне,професійне ставлення до клієнтів. Люди з великої літери! За такою медициною - майбутнє!!!
16.04.24
Anna
Лікар поставив не правильний діагноз. Пропонував проводити операцію , яку не потрібно було робити взагалі. Звернулась до іншого лікаря перевіритись і спростував діагноз який поставив цей лікар проктолог. Я була розчарована і в слабкому психологічному.. Читати далі »
17.03.24
Катерина
Відвідувала такого роду фахівця вперше в житті. Візитом задоволена на стільки, на скільки це в даних умовах можливо 😉 дякую лікарю за адекватне пояснення та мінімалізацію дискомфорту під час розмови та огляду.
11.03.24
Ірина
Велике дякую лікарю Денис Андрій Васильович за якісно проведену роботу та дівчаткам медсестричкам за неймовірно хороше ставлення до пацієнта. Успішної Вам роботи.
10.03.24
Grzegorz
Добрий день мене звати Людмила сьогодні 20 березня я була на прийомі в профтології Веселовського мені особисто було важко наважитися на обстеження але я була в захваті так так в захваті по-перше мене зустріла мила панянка яка додала мені опти.. Читати далі »
10.01.24
Olga
Обслуговування в клініці на вищому рівні. Весь персонал починаючи від адміністратора і закінчуючи лікарем дуже привітні та люб'язні. Обстеження було абсолютно безболісним. Не відчувався ні фізичних, ні моральний дискомфорт. Лікар після обстеженн.. Читати далі »
20.11.23
Тамара
Мучилась із проблемою 4.5 року. Знайшла клініку в інеті. Пішла в перший же візит змогли зробити операцію та позбавити мене дикого болю та дискомфорту. Шалено приємна клініка) Переживала дуже і соромилася - але хірург Денис Андрій Васильович, дуже пр.. Читати далі »
12.11.23
Nastya
Була в клініці у Луцьку. Дуже задоволена візитом. Маю тільки позитивні емоції. Всі дуже ввічливі, комфортна атмосфера і приємний сервіс. Лікар кваліфікований, все робить дуже обережно і все детально пояснює. Дякую!
10.10.23
Oleksii
Сходив нарешті до лікаря і дуже задоволений візитом. Абсолютно комфортна атмосфера, теплий і професіональний прийом, ввічливі і приємні працівники і лікар, які закрили делікатне питання
22.08.23
Надежда
Довелось обстежуватись і робити операцію в даній клініці. Безмежно вдячна лікарю Денису Андрію Васильовичу , його асистенту- медсестрі та адміністратору за тактовність та ввічливість, за надану допомогу й чуйність. Це професіонали своєї справи. Окрем.. Читати далі »
30.07.23
Аня
Все дуже сподобалося. Після відвідування клініки тільки позитивні спогади. Лікування підібрали вдало і все допомогло. Працівники та лікарі дуже ввічливі та приємні. Виявляється немає чого боятися. Рекомендую!
23.07.23
Марта
Дуже хороша клініка, обслуговування на найвищому рівні. Окрема подяка Денису Андрію Васильовичу, саме у нього лікувалася, позбулася захворювання швидко та безболісно. Рекомендую)
11.07.23
Світлана
Доброго дня,я лікувалася у Луцьку у Дениса Андрія Васильовича. Лікуванням дуже задоволена, тому що позбулася проблеми, яка турбувала мене протягом 20 років. Лікар від Бога, привітний персонал,добре організована робота клініки. Щиро рекомендую звернут.. Читати далі »

© Луцьк24