Головна Увійти Про сайт

Прибалт сервіс ★3.2


рейтинг: 3.2, відгуки: 23
prybalt-servis
Адреса:Луцьк, вул. Карбишева, 1
Телефон:+380 50 371 0100
Години:понеділок: 08:30–18:00 вівторок: 08:30–18:00 середа: 08:30–18:00 четвер: 08:30–18:00 пʼятниця: 08:30–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
"Прибалт сервіс" - це високоякісний та відповідальний автосервіс, який пропонує якісні послуги за відповідну ціну. Багато відгуків говорять про надійність та кваліфікацію майстрів, а також про високу якість обслуговування менеджерів. Однак, декілька негативних відгуків згадують про менеджера Інну, яка не вміє спілкуватись з клієнтами ввічливо. Деякі клієнти також зазначали неправильну діагностику, але це було виправлено в інших сервісних центрах. Загалом, "Прибалт сервіс" є надійним вибором для тих, хто цінує високу якість ремонту та професійний підхід до роботи.

Мій відгук

code

10.05.24
Марія
Мені все подобається. Оперативно, зрозуміло, адекватні ціни.
20.02.24
Red
Найгірше сто на якому я тільки був, неякісний і дорогий ремонт, косяки кругом і всюди, нікому не раджу!!
12.10.23
Сергей
Хочу подякувати менеджерам, які ввійшли в моє положення та знайшли вікно між записами, також безпосередньо працівниками СТО ( механікам) за професійний та якісний підхід до роботи. Звернувся для огляду авто перед купівлею, все перевірили детально т.. Читати далі »
13.09.23
Александр
Високоякісний, відповідальний сервіс, дорого, але роблять добре. Майстри топ, менеджеди топ. Единий працівник через котрого СТО втрачає клієнтів - менеджер Інна, вираз обличча наче їй всі заборгували кіло кураги, спілкуватись, окрім як в хамській ман.. Читати далі »
28.08.23
Кульпач
ходову зробили, машина їде як нова
21.05.23
Yara
поставили неправильний діагноз, але добре, що хоть не захотіли братися за той кусок роботи і не здерли гроші за деталь. потім ми об'їздили три майстерні і не тільки в луцьку, то всі майстрі сказали, що проблема геть не в тому і все було ок. змар.. Читати далі »
11.04.22
Олександр
Особисто в мене до звичайних роботяг немає питань. Хлопці працюють нормально. Є питання до методології нарахування оплати за ремонт. Суть: в телефонному режимі називають одну вартість а після ремонту ця вартість збільшується вдвічі чи навіть втричі. .. Читати далі »
29.03.22
Юля
Жахливий сервіс, не затянули амортизатор, погнули защиту тормозного диску, убогий сервіс, нікому не рекомендую, а ще обіцяли зробити авто до обіду, потім просили перенести на наступний день , діагностика в них теж не нормальна , одним словом найгірши.. Читати далі »
20.01.22
Александр
Робив комп'ютерну діагностику, все якісно та вчасно)
11.01.22
Tetiana
Ніколи не пораджу цей автосервіс комусь. Тричі ремонтували одне і теж саме, в результаті машина взагалі перестала заводитись. Замість 1-2 дня роботи цілих два тижня. "Ремонту" навіть на місяць не вистачило. Звернулись у інше місце, де за де.. Читати далі »
26.10.21
Ігор
Важко адекватно оцінити їх роботу тому, що заїжджав тільки раз і по пустяку, але все ж після двох спроб зробити розвал-сходження прийшлось їхати на Набережну, щоб переробили. Тому, враження "такоє".
28.09.21
Євгеній
Не рекомендую. Ремонтували довго, Ставлення погане, Ціни високі(
28.09.21
Юлія
Рекомендую!!!!! Якщо хочете заощадити час та гроші, то вам сюди. Велика подяка всім працівникам за професійність та порядність.
15.08.21
Павло
Сервіс непоганий,кращий за більшість в м.Луцьку но є ще куди рости.
01.08.21
O.O.N.
Хлопці допомогли знайти причину витікання масла, поставили діагноз "сальник куліси" але по рекомендували помити двигун щоб більш точно виявити причину, двигун помив в іншому місці і в іншому сто дану поломку підтвердили. Ціна діагностики в .. Читати далі »
13.07.21
Zhychuk
Сервіс хорошого рівня. Різні аиди розрахунків
24.05.21
Julia
Подобається "діловий" підхід до справи!!!! Вчасно!! Надійно!! за автомобілем закріплюється відповідальна людина. Додаткові питання вирішуються в телефонному режимі. Фірма зацікавлена і дорожить кожним клієнтом))
23.05.21
Vitaliy
Зробили,заплатив,через 209км сталась таж сама проблема
15.05.21
Сергій
Працює там мотористом Анатолій. Не дай Бог щоб цей моторист ремонтував Вам авто!!! Два роки назад ремонтував цей "майстер" ГБЦ французького бензинового двигуна. Після ремонту виставив неправильно ГРМ. Помилку не визнав. Переробляти не захот.. Читати далі »
18.04.21
Роман
Робив розвал-сходення на своєму авто - майстер 3 рази перероблював, через те, що руль стояв криво, але так і не зміг відрегулювати так, щоб руль стояв рівно. Підвіска перед тим повністю перебиралась. Майстер не провірив ні тиск в шинах, ні стан підві.. Читати далі »
26.12.20
Anatolii
Хороший автосервіс. Працівники кваліфіковані, пройшли ряд спеціальних навчань у виробників запчастин, про що свідчать сертифікати в офісі. Якість виконання ремонтних робіт переважно на висоті. Всі недоліки намагаються одразу виправити. Затишний офіс,.. Читати далі »
25.12.20
Олександр
Приємні ціни, швидке обслуговування, прийом по запису
07.12.20
Владислав
Загалом, непогане місце... Під час першого візиту робив ходову - все зробили добре, без нарікань... Але під час другого візиту(замінювали маточину колеса) - не затягнули колесні гайки(добре, хоч до шиномонтажа доїхав) і навіть не сказали, що треба ві.. Читати далі »

© Луцьк24