Головна Увійти Про сайт

ПриватБанк


рейтинг: 2, відгуків: 3
Адреса:м. Луцьк, Рівненська вул., 145
Телефон:+380 332 777 757
Години:
ПриватБанк - один з найбільших комерційних банків на території України. Регіональні відділення банку розташовані у всіх обласних центрах країни.

Заснований у 1992 році в Дніпропетровську, банк в лічені роки став крупней банком України. Клієнтами банку є понад 20% населення України. За час існування банк зміг отримати десятки нагород, неодноразово визнавався кращим банком України, на думку декількох незалежних агентств та періодичних фінансових видань.

Банк надає весь спектр банківських послуг з обслуговування корпоративних і приватних клієнтів, таких як: кредитування, депозитні вклади, обмін валют, прийом платежів і т.д.

Мій відгук

code


Катерина
04.08.14

Доброго дня!!! Скажіть чому у Вас працюють люди які дозволяють собі заводити романи з клієнтами і не одинокими. Я дружина клієнта Вашого банку, одна з ваших працівниць тільки тим і займається ,як приглядає собі спонсорів по їх карткових рахунках!!! Т.. Читати далі »

Жанна
21.01.14

Чого у ваших відділеннях працюють некомпетентні касири на вулГордіюк.В пятницю я заплатила за продукцію Ейвон 487 грн.а гроші не дійшли сьогодні вже вівторок а грошей на рахунку Ейвон так і не поступило.Компанія виставляє мені пеню і я не можу зроби.. Читати далі »

Надежда
20.01.14

Скажіть, бдь ласка, скільки ваші працівники будуть нас тероризувати, навязувати копілку.Вже посилали, просили не доходить. Ви, що там, не люди так нас муячити. Дзвонили на домашній вже на мобільний. Припиніть тероризувати,не хочемо ми ніякої копілки.. Читати далі »

© Луцьк24