Головна Увійти Про сайт

ПРИВАТБАНК, ПАТ, ЛУЦЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №16 ★2.2


рейтинг: 2.2, відгуки: 6
pryvatbank
Адреса:Луцьк, Рівненська вул., 145
Телефон:+380 332 777 757
ПриватБанк, ПАТ, Луцьке відділення №16 - це банк, який пропонує зручні та швидкі послуги, проте відгуки клієнтів свідчать про певні проблеми з обслуговуванням. Черги та роботи, які читають завчений текст з планшетів, можуть створювати деякі незручності. Крім того, деякі клієнти скаржаться на нав'язування певних послуг.

Окрім цього, в одному з відгуків згадується проблема з працівницею відділення, яка неадекватно поводиться з клієнтами та навіть використовує їхні карткові рахунки для своїх особистих цілей. Це створює серйозну проблему довіри до банку.

Також, є відгук про некомпетентних касирів, які не виконують свої обов'язки належним чином, що може призводити до затримок у переказі коштів та проблем з іншими операціями.

Деякі клієнти також скаржаться на те, що їх тероризують та нав'язують відкриття копілок, не враховуючи їхніх побажань та можливостей.

Загалом, хоча ПриватБанк пропонує зручні та швидкі послуги, деякі проблеми з обслуговування.. Читати далі »

Мій відгук

code

15.03.20
Писля того,як безпидставно був забанений ПриватБанком,принципово за весь банк ничого хорошо не скажу.Хоча користувтись послугами банку було дуже зручно та швидко.
15.02.20
Приватбанк є приватбанк. Чергі, обслуговування "роботів" які читають завчений текст з планшетів. Безліч послуг які просто навязують
07.01.20
Дуже цікавий центр.
04.08.14
Доброго дня!!! Скажіть чому у Вас працюють люди які дозволяють собі заводити романи з клієнтами і не одинокими. Я дружина клієнта Вашого банку, одна з ваших працівниць тільки тим і займається ,як приглядає собі спонсорів по їх карткових рахунках!!! Т.. Читати далі »
21.01.14
Чого у ваших відділеннях працюють некомпетентні касири на вулГордіюк.В пятницю я заплатила за продукцію Ейвон 487 грн.а гроші не дійшли сьогодні вже вівторок а грошей на рахунку Ейвон так і не поступило.Компанія виставляє мені пеню і я не можу зроби.. Читати далі »
20.01.14
Скажіть, бдь ласка, скільки ваші працівники будуть нас тероризувати, навязувати копілку.Вже посилали, просили не доходить. Ви, що там, не люди так нас муячити. Дзвонили на домашній вже на мобільний. Припиніть тероризувати,не хочемо ми ніякої копілки.. Читати далі »

© Луцьк24