Головна Увійти Про сайт

Приватний нотаріус Красневич Олександр ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 11
pryvatnyy-notarius-krasnevych-oleksandr
Адреса:Луцьк, Київський майдан, 13
Телефон:+380 50 590 4232
Години:понеділок: 09:00–18:00 вівторок: 09:00–18:00 середа: 09:00–18:00 четвер: 09:00–18:00 пʼятниця: 09:00–18:00 субота: 09:00–18:00 неділя: 09:00–18:00
Приватний нотаріус Красневич Олександр - це професіонал своєї справи, який займається оформленням різних нотаріальних документів, зокрема договорів купівлі-продажу нерухомості. Він дбайливо перевіряє всі документи і знаходить недоліки, що допомагає уникнути можливих проблем у майбутньому. Клієнти відзначають високу якість послуг та швидку реакцію на їх потреби. Нотаріус Олександр Красневич та його команда забезпечують комфортне обслуговування, пропонують зручну парковку та створюють приємну атмосферу в офісі. Всім, хто шукає досвідченого та відповідального нотаріуса, рекомендують звернутися до Олександра Красневича.

Мій відгук

code

31.03.24
Олександр
Самий кращий кваліфікований Нотаріус у місті Луцьк і в Україні. Коли я звернувся в це Обєднання я був дуже задоволений.Хочу відзначити високий рівень роботи, знань, швидкості, компетентності працівників. Всім раджу це Нотаріальне Обєднання!!!!!!!!
07.02.24
Елена
Зверталися щодо продажу квартири - досвід та професійний підхід нотаріуса допоміг у вирішенні процесуальних нюансів оформлення документації та обрання правильної стратегії обходу "підводних каменів", рівень послуг дійсно того вартий Щиро.. Читати далі »
31.12.23
Artem
Швидко і якісно. Професійно. Вдалося поспілкуватися із власником: теж досить приємна людина. Проконсультували по додатковим питанням (яких спершу не планували); все без проблем. Дякую!
04.11.23
Людмила
Приємний персонал, все доступно роз'яснили та підказали всі нюанси. Швидко все оформлення підготували, в зручний для мене час, за хорошою ціною. Дуже сподобалося відношення до клієнтів. Якщо потрібно буде ,ще звертатися до нотаріуса, то тільки.. Читати далі »
11.10.23
Aleksandra
Дякую команді цієї нотаріальної контори і особисто нотаріусу за оперативну і якісну допомогу. Дуже круті люди, які знають свою справу, якісно, оперативно, з повагою до клієнтів виконають свою роботу і попри все це займаються волонтерською діяльніст.. Читати далі »
10.10.23
Світлана
Красневич Олександр досвідчений спеціаліст з професійним підходом. Зверталася щодо оформлення договору дарування і отрамала слушні та цінні поради. Команда працівників, також компетентні та приємні у спілкуванні люди і професіонали своєї справи. Зро.. Читати далі »
06.07.23
Юрій
Кілька років тому звернувся за допомогою для укладання договору купівлі продажу на квартиру. Олександр перевіривши документи виявив недоліки, про які змовчали інші… Завдяки Вам договір був складений вірно, квартира куплена, дуже задоволені які.. Читати далі »
02.06.23
My
Звернувся я до нотаріуса Олександра , і це виявилось одним з найкращих рішень у ситуації, коли потрібно було оформити купівлю-продаж . Помічники допомогли скласти договір купівлі-продажу, а також перевірив всю юридичну чистоту об'єкта. Велике Д.. Читати далі »
25.05.23
Альона
Звернувшись за допомогою у оформленні документів я отримала в першу чергу комфорт який на високому рівні.Мені дуже швидко,професійно і якісно зробили всі документи ,а саме головне все робилось з любовю до роботи і з настроєм. Я дуже задоволена.При по.. Читати далі »
05.05.23
Чижук
Вражена чудовим обслуговуванням нотаріуса та його помічників. Відмінне ставлення до клієнтів, комфортний офіс, поблизу парковка, дуже зручно, є де припаркувати автомобіль.
22.04.23
Богдан
Звернувся я до нотаріуса Олександра по рекомендації знайомого, і це виявилось одним з найкращих рішень у ситуації, коли потрібно було оформити купівлю-продаж квартири. Він допоміг скласти договір купівлі-продажу, а також перевірив всю юридичну чисто.. Читати далі »

© Луцьк24