Головна Увійти Про сайт

Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Волинській області (філія ГСЦ МВС) ★2.9


рейтинг: 2.9, відгуки: 10
regionalnyy-servisnyy-tsentr-mvs-ukrayiny-u-volynskiy-oblasti
Адреса:Луцьк, вул. Домни Гордіюк, 14 б
Телефон:+380 332 741 179
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Волинській області (філія ГСЦ МВС) є місцем, яке має свої переваги та недоліки. Деякі клієнти скаржаться на хамовите ставлення працівниці на рецепції, що не відповідає надпису на стіні про радість кожному клієнту. Також відмічається довгий час очікування при наявності талону, що викликає незадоволення щодо роботи сервісу.

Однак, багато відгуків свідчать про професійність та компетентність фахівців центру, які знають свою роботу. Дехто залишився дуже задоволеним сервісом, вважаючи його відмінним.

Також відгуки згадують випадок, коли клієнт звернувся з претензією до начальника сервісного центру, і йому було оперативно й швидко вирішено питання, що приємно здивувало. Такі випадки завдають позитивного враження та довіру.

Деякі клієнти хвалять роботу працівниці на довідковому телефоні сервісного центру, за якісну та оперативну консультацію. Якщо у вас є проблеми із зареєструватися в електронну чергу, вам радять зателефонувати.. Читати далі »

Мій відгук

code

26.12.23
Микола
Намагався додзвонитися на гарячу лінію. І результат був дуже поганий.
15.10.23
Вiта
Найгірше МРЕО в Україні. Ані записатись, ані здати. Ось вам і запис в онлайн, з'явились дати чисел, які вже минули. Пробувала записатись 25.10., ну як бачите є вільно лише на 21.10, сміх та й годі. Хіба в МРЕО є машина часу.
18.07.23
Інна
Хамовите ставлення працівниці на рецепції. Надпис на стіні" Ми раді кожному клієнту"- це не про вас! Дуже довго чекали при наявності талону . Незадоволені роботою сервісу.
24.10.21
Yaroslava
Хороші, професійні фахівці. Знають свою роботу.
24.10.21
Нина
Залишилась дуже задоволена сервісом!
18.09.21
валентина
Тиждень тому звернулися відносно перееєстрації авто,чоловік зареєструвався в електронну чергу. І тут почалося.... Чесно,ми думали ,що буде багато питань і грошей покладено . Чоловік з претензією звернувся до начальника сервісного центру МВС , а той .. Читати далі »
28.07.21
lori
Чудовий сервіс! Працівниця на довідковому телефоні сервісного центру надала якісну і оперативну консультацію. Якщо не виходить зареєструватися в електронну чергу, то телефонуйте
24.12.19
Сенюк
Буд майданчик. Може до 2030р тут буде якесь відділення МВС
16.12.19
Олег
Що там може бути відкрито,якщо там будмайданчик
15.12.19
Small
Є зміни на краще

© Луцьк24