Головна Увійти Про сайт

Ремонт автоскла в Луцьку ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 6
remont-avtoskla-v-lutsku
Адреса:Луцьк, гаражний кооператив Волинь, вул. Карпенка-Карого
Телефон:+380 96 493 4109
Години:понеділок: 09:00–18:00 вівторок: 09:00–18:00 середа: 09:00–18:00 четвер: 09:00–18:00 пʼятниця: 09:00–18:00 субота: 09:00–18:00 неділя: Зачинено
Майстерська з ремонту автоскла в Луцьку є надійним і професійним місцем, яке отримало багато позитивних відгуків від задоволених клієнтів. Відгуки свідчать про високу якість робіт, швидке виконання і адекватну ціну.

Багато клієнтів дякують майстру за те, що він зміг виправити тріщину або скол, які вони вважали безнадійними. Деякі зазначають, що після ремонту пошкодження стали практично непомітними, що дозволяє зберегти оригінальне скло.

Згідно з відгуками, майстер виявився відповідальним і вміє працювати швидко. Клієнти зауважують, що вони були записані на прийом у цей самий день і отримали відмінний результат.

Також, деякі клієнти зазначають, що ремонт був зроблений дуже якісно і відповідав їхнім очікуванням. Вони радять цю майстерню іншим автовласникам, які шукають якісну та доступну роботу з ремонту автоскла.

Отже, ремонт автоскла в Луцьку - це надійне місце з високою якістю робіт, швидким виконанням і адекватною ціною. Це майстер, якому можна дов.. Читати далі »

Мій відгук

code

08.09.21
Шветка
Думала вже міняти скло, але нащастя знайомі порадили цього майстра, довга тріщина стала невидима, не думала що так можна зробити, вдалося зберегти оригінальне скло. Категорично раджу сюди звертатися!
08.09.21
Світлана
Відповідальний майстер, записав у чергу і зробив скол у день звернення. Пошкодження практично непомітне, раджу!
28.11.20
Інженер
Ремонтував скло в цього майстра, роботою дуже задоволений. Швидко,якісно,дешево. Проїздив вже більше як пів року. Скол і тріщини дальше остаються майже непомітними.
04.02.20
Olenka
Ремонтувала скло у цього майстра, дуже задоволена! Попередньо робила тут тріщину, їздила з нею за кордон і вже більше року вона лишається не помітною. Приїхала знову робити скол, роботу виконав дуже швидко і як завжди якісно. Ціна, як і в попередньом.. Читати далі »
12.10.19
Діма
Рекомендую цю майстерню. Швидко і в оговорені строки, близько 2-3 годин, залатали 3 скола на склі, відполірували і вкрили захисним лаком передні фари. Роботою дуже задоволений. Сколів не знайшов навіть спочатку. Фари відновили блиск нових і стало на .. Читати далі »
29.05.19
Володимир
Приємно вражений. Отримали камінь в лобове і як результат 30 см луч, і це за м. Львів. Подзвонили, домовились і не зважаючи на суботу і вже в не робочий час, навіть відсутність електрики протягом близько години не завадило майстру почекати і виконати.. Читати далі »

© Луцьк24