Головна Увійти Про сайт

Ремонт окулярів ★3.9


рейтинг: 3.9, відгуки: 7
remont-okulyariv
Адреса:Луцьк, просп. Президента Грушевського, 1
Шановні клієнти, я хочу розповісти вам про "Ремонт окулярів" - сервіс, який дійсно заслуговує на вашу увагу. Згідно з відгуками, Вадим, майстер цього сервісу, пропонує швидкий і оперативний ремонт окулярів. Багато клієнтів відзначають високу якість роботи і доступні ціни.

Деякі з відгуків свідчать про негативний досвід з іншими оптиками, але "Ремонт окулярів" вважається надійним варіантом. Клієнти акцентують на тому, що майстри цього сервісу є професіоналами своєї справи і надають якісні послуги.

Також, декілька відгуків зазначають про оперативність ремонту. Навіть у випадках, коли клієнти думали, що їх окуляри не можна відновити, майстер здатний вирішити проблему за 10 хвилин.

Загалом, сервіс "Ремонт окулярів" вирізняється якістю послуг, доступними цінами і оперативним ремонтом. Багато клієнтів рекомендують цей сервіс і висловлюють свою вдячність за відновлення їх окулярів.

Мій відгук

code

16.01.24
Dol
Хтів вставити лінзи в свою оправу ні не можна 🤷🏻
24.08.23
Ярослав
Купував тут більше 5 окулярів для сім'ї протягом 4 років. Ціни найнижчі. Якість нормальна. Не для блатних мажорів, які хочуть щоб їм поклони били в ноги
15.01.22
Тетянчик
Дякую, Вадиму, за швидкий і оперативний ремонт окулярів, все якісно і за помірну ціну!!!
12.07.21
Юлія
Не оптика, а суцільний жах!!! Шановне керівництво ЗАМІНІТЬ ЛЮДИНУ, ЯКА НЕ ЦІНУЄ СВОЄ РОБОЧЕ МІСЦЕ!!! Люди приходять щоб отримати послугу і залишити гроші, а не стояти і чекати доки ваш продавець досьорбає чай і нахамить. Візьміть людей зацікавлених у.. Читати далі »
24.08.19
Tanya
Зверталась з окулярами, думала, що доведеться купувати нові, була впевнена, що ремонту не підлягають. Але майстер за 10 хвилин все виправив, дякую. Оперативно, якісно та недорого. :)
15.10.18
Patrick
Працюють професіонали. Ціни адекватні. Якість послуг радує.
17.09.16
Ільчиско
Звернулась до майстра з поломаними окулярами ( думала що їх спасти неможливо) але вже через 10 хвилин окуляри були як новенькі)) Дякую за швидкий і якісний ремонт)) РЕКОМЕНДУЮ!!!

© Луцьк24