Головна Увійти Про сайт

Restart ★3.7


рейтинг: 3.7, відгуки: 6
restart
Адреса:Луцьк, 5, вул. Георгія Гонгадзе
Телефон:+380 67 707 0779
"Restart" - це автосервіс, який отримав позитивні відгуки від своїх клієнтів. Багато людей пишуть про високу якість обслуговування своїх автомобілів, зокрема про ремонт генератора та стартера. Багато хвалить швидкість та якість роботи механіків. Крім того, вони відзначають професійність адміністратора та консультанта, які надають якісні консультації та діагностичні послуги. Клієнти також висловлюють своє задоволення щодо якості роботи після ремонту, зазначаючи, що проблеми з генератором та стартером вирішені. Однак, деякі клієнти також зауважують про недоліки, зокрема про неідеальну роботу після ремонту стартера та проблеми з вентиляцією. Також є відгук про негативний досвід, коли механіки не правильно встановили шків коленвала, що призвело до серйозних проблем з двигуном автомобіля. Тому, хоча "Restart" має позитивні відгуки, потрібно бути обережним і переконатися в професіоналізмі механіків перед відвідуванням даного автосервісу.

Мій відгук

code

09.08.23
Сергей
Хочу подякувати Олексію Прокопчуку за якісне обслуговування мого автомобіля ВАЗ 2106. Буду рекомендувати даний сервіс серед своїх друзів. Респект!!!
22.08.20
Вадим
Ремонтував генератора. Сервіс просто клас. Хлопці швидко та якісно роблять свою роботу. Особливий респект адміністратору Миколі та консультанту Віталію!
15.02.20
Василь
Найоперативніший та професійний сервіс стартерів та генераторів в Луцьку! Врятували стартер, який інші пропонували викинути. Також отримав неоціненні поради з інших проблем авто під час діагностики! Щиро рекомендую!
03.01.20
Nick
Вперше Заїхав до ReСтарту на профілактику стартера та генератора одразу після покупки авто. Зробили швидко, та якісно. Вже більше року їзджу, питань ні до стартера ні до генератора немає. Нещодавно був на діагностиці акб, записали, підійшов діа.. Читати далі »
01.11.19
Богдан
Ремонтував стартер - зробили швидко, працює краще, хоч і не ідеально. Почало щось торохкотіти під торпедою без заведеного двигуна, приїхав наступного дня - кажуть "не ми"(типу сам дурак). Через 3 місяці перестала працювати вентиляція, сьодн.. Читати далі »
10.06.18
Viktor
Заїхав до цих "фахівців", бо думав, що генератор вийшов з ладу. Виявилось, що проблема в шківі коленвала. Із-за нього не заряджався аккамулятор. Згодились поміняняти. Я купив шківа, вони поміняли. І через пару годин, після того, я.. Читати далі »

© Луцьк24