Головна Увійти Про сайт

Розмитнення авто - ФОП Бортніков Ігор Андрійович митний брокер Луцьк ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 5
rozmytnennya-avto-fop-bortnikov-igor-andriyovych-mytnyy-broker-lutsk
Адреса:вулиця Рівненська, 4, Струмівка
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Розмитнення авто - ФОП Бортніков Ігор Андрійович митний брокер Луцьк є дуже вдячним і надійним партнером для своїх клієнтів. Відгуки про нього свідчать про його велике терпіння та готовність допомогти навіть у найскладніших ситуаціях. Він завжди на зв'язку, готовий відповісти на запитання, навіть в нічний час. Його обслуговування відзначають як найкраще, чітке, доступне та з повагою до клієнтів. Важливою перевагою є швидке вирішення проблеми, що є дуже важливим для багатьох людей. Ігор є професіоналом у своїй справі, відповідальним, пунктуальним і справедливим. Його роботу відзначають за високу якість і відсутність помилок. Клієнти рекомендують його як чесну та порядну людину, з якою приємно співпрацювати.

Мій відгук

code

13.10.23
Виктория Мосенцова
Мы дуже вдячні цьому брокеру! Він мае велике терпіння,ми декілька місяців морочили йому голову! Також він на зв'язку завжди і в день і в ночі! Велике дякую Вам від нас!!!! Раджу всім мати справу з чесною і порядною людиною!
09.10.23
Svitlana Bielkova
Рекомендую))) Найкраще обслуговування , яке я давно не бачу, все доступно, ясно і відношення з повагою. І ще можу відмітити швидке вирішення проблеми, це іноді дуже важливо. 5 зірок ?
23.07.23
LYDMULA Chaban
Було приємно співпрацювати, брокер Ігор професійна та приємна людина. Сервіс на вищому рівні. Рекомендую.
29.01.22
Ирина Гладчук
Дуже рекомендую Ігора,як відповідального, пунктуального, справедливого і професійного чоловіка. Все зроблено чітко, швидко і якісно. Жодних помилок, відхилень від норми чи ще якихось зауважень. Наступного разу буду користуватися тільки послугами цієї.. Читати далі »
04.04.21
Svitlana Omelchenko
Зв‘язалась з Ігорем через Вайбер, відповів на всі запитання. Незнаючим людини, я довірилась йому, і не пошкодувала. Він був на зв’язку постійно, підказав всі нюанси. Це людина - професійна у своїй справі, добре ставиться до клієнтів. Якіс.. Читати далі »

© Луцьк24