Головна Увійти Про сайт

Клеопатра ★3.0


рейтинг: 3, відгуки: 4
salon-krasy-kleopatra
Адреса:Луцьк, вул. Зацепи, 10
Телефон:+380 3322 81853
"Клеопатра" - це салон краси, де працює висококваліфікований персонал. Клієнти задоволені роботою майстра татуажу Юлії, яка виконує стрілочки та коригує брови з великим майстерністю. Важливо, що вона використовує стерильні інструменти, які відкриває перед клієнтами, що гарантує безпеку процедур. Результати роботи вражають - кіроски зійшли, шкіра оновилась і виглядає прекрасно, тепер не потрібно постійно підводити очі та використовувати косметику.

Клієнти також зауважують, що їм дуже подобається атмосфера в салоні. Незважаючи на те, що вони живуть у різних частинах міста, вони готові довго дорогувати, щоб відвідати цей салон - і це каже про якісний сервіс. Клієнти отримують бажані результати, навіть порівняно з іншими, більш дорогими салонами.

Багато клієнтів рекомендують "Клеопатру" своїм знайомим та родині. Вони захоплені різноманіттям послуг, таких як зачіски, стрижки, макіяж і депіляція. Загалом, вони характеризують салон як відмінний, а персонал - як кваліфікова.. Читати далі »

Мій відгук

code

24.11.16
Олег
Немає тут вже Клеопатри
02.08.15
надія
Задоволена роботою майстра татужу, Юлії. Дуже гарно зробила стрілочки та бровки. Стерильні інструменти були відкриті в моїй присутності, що дуже важливо. Зараз вже зійшли кіроски та поновилась шкіра і результат просто чудовий, не треба постійно підво.. Читати далі »
18.04.12
Олеся
Мені салон дуже подобається! Ходжут уди не дивлячись на те,що живу в іншій частині міста, а раніше ходила в набагато дорожчий салон і не отримувала того результату! Квафікований, приємний персонал!
18.04.12
Яніна
Рекомендую, хороший салон, я постійна клієнтка, роблю стрижки, зачіски, макіяж- дуже класний! а також депіляю

© Луцьк24