Головна Увійти Про сайт

Салон краси Luna ★3.7


рейтинг: 3.7, відгуки: 11
salon-krasy-luna
Адреса:Луцьк, просп. Волі, 16 д
Телефон:+380 93 878 6831
Салон краси Luna - це простір, де завжди тепло та чисто. Інтер'єр постійно оновлюється, що надає особливої атмосфери затишку. Крім того, клієнтів завжди пригощають запашною кавою, що додатково піднімає настрій.

У салоні працюють висококваліфіковані майстри, які вміють робити вдалі стрижки та гарні зачіски. Особливо виділяють майстра Анну, яка нарощує волосся. Відгуки про її роботу завжди дуже позитивні, хвалить її професіоналізм та вміння.

Проте, деякі клієнти відзначають негативний досвід у спілкуванні з персоналом та якість роботи. Є випадки, коли необхідні процедури не були виконані належним чином, а також скарги на хамське відношення.

Загалом, салон краси Luna можна вважати місцем, де працюють професіонали своєї справи. Особливо рекомендують майстра Анну та косметолога Оксану, які знають свою справу на високому рівні. Ціни в салоні також вважають помірними.

Мій відгук

code

27.10.23
Katia
Нарощування про жах !!! Капсули не тримають волосся разом і все вилітає !! Вдома просто все в волоссі за два дні . Якість волосся жахлива і спалена ! На кінцях волосся дуже тонке ! Не рекомендую Як сказали мені «яка ціна така і якість ” Х.. Читати далі »
05.12.21
Nelichka
В салоні тепло та чисто. Щоразу зауважую оновлення інтер'єру. Пригощають запашною кавою. Роблять вдалі стрижки та гарні зачіски.
03.09.21
Олексадра
ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА!!! Нарощувала волосся у Анни. Вона ПРОФЕСІОНАЛ у своїй справі!!! Однозначно РЕКОМЕНДУЮ
20.08.21
Надежда
Гроші беруть , роботу не виконують , хамське відношення , качества 0. Було 10 ковтунів на голові не записали на переробку. Дівчатка якщо хочете залишитися за свої ж гроші в не приємній ситуаціїї, звертайтеся зразу до Ані - Luna, вона здере з вас гро.. Читати далі »
24.11.20
Ірина
Супер майстри. З Рівного їду на корекцію нарощення волосся в цей салон з задоволенням, вже на протязі 2х років.
19.10.20
Оля
Найкращі майстри по нарощенню волосся. Особливо Анечка. Всім рекомендую.
21.01.20
Наташа
Непогано, ходила до косметолога мені сподобалося.
27.10.19
Демчук
Салон, у якому працюють професіонали! Справжні майстри своєї справи і ціни помірні. Тепер за брівками тільки сюди)?
29.07.19
Галина
Дорогі послуги не якісна робота не привітний персонал спортили хороше волосся. Не раджу туди ходити.
27.11.18
Инна
Чудовий персонал та кваліфіковані майстри.Помірні ціни. Прекрасний майстер по нарощуванню волосся та професійний косметолог.Рекомендую.
26.02.18
Vas
Кращий косметолог Оксана, високоякісна косметика, новітнє обладнання та передовий досвід. Дякую що Ти є!)) Ти твориш дивА!!!

© Луцьк24