Головна Увійти Про сайт

Санаторій Дачний с.Жабка ★3.8


рейтинг: 3.8, відгуки: 4
sanatoriy-dachnyy-s-zhabka
Адреса:Жабка
Телефон:+380 3365 97626
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Санаторій Дачний с.Жабка - це добре зарекомендував себе санаторій для дітей з різними відхиленнями. Відгуки про це місце розрізняються: деякі відвідувачі залишилися розчарованими, вказуючи на негативне ставлення персоналу та якість проведених процедур, а інші залишили тільки позитивні відгуки.

Однак, загальний враження від санаторію все ж таки позитивний. Багато відвідувачів відмічають відмінну роботу персоналу, який завжди готовий допомогти та створити комфортні умови для дітей. Відгуки також підкреслюють ефективність процедур, які проводяться у санаторії, та гарне обладнання кабінетів спеціалістів.

Керівництво санаторію проявляє інтерес до покращення якості послуг і забезпечує чистоту та комфорт у всіх приміщеннях. Окрім того, санаторій оточений сосновим лісом з чистим повітрям, що сприяє додатковому оздоровленню та відпочинку.

Враховуючи різні відгуки, можна сказати, що санаторій Дачний с.Жабка є хорошим варіантом для відпочинку та реабілітації дітей з від.. Читати далі »

Мій відгук

code

08.09.23
Карпюк Ольга
Дуже розчарувалась санаторієм. Декілька разів відвідувала санаторій з хворою дитиною, дуже все подобалось. А в цьому році розчарувалась, ставлення хамське ,як і працівників,так і персоналу. Процедури проводяться абияк,аби швидше. Ніхто не зацікавлени.. Читати далі »
18.02.20
Ігор Стасюк
Дуже хороший санаторій для реабілітації діток.Персонал-супер.Процедури -ефективні.Це я все стисло пишу.
25.06.18
Олександр Калугін
Хороший санаторій для дітей з відхиленнями.
05.03.18
Юля Шпелик
Відпочиваємо і оздоровлюємося в санаторії зараз. Все подобається. Видно що керівництво прагне до покращення. Всюди чистенько. Персонал привітний. Годують смачно. Гарно обладнані кабінети спеціалістів. І навколо сосновий ліс із чистим повітрям.

© Луцьк24