Головна Увійти Про сайт

School ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 10
school
Адреса:Луцьк, просп. Молоді, 5Б
Телефон:+380 99 228 7231
Години:понеділок: 10:00–19:00 вівторок: 10:00–19:00 середа: 10:00–19:00 четвер: 10:00–19:00 пʼятниця: 10:00–19:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Мій син почав ходити на уроки з англійської мови в школу пані Оксани і він дуже задоволений. Він дуже цінує професіоналізм вчителя, індивідуальний підхід до кожного учня, та любов до дітей. Я дуже рада, що мій син з радістю ходить на заняття!

Найкраща школа у світі! Я вчилася в цій школі протягом семи років ♥️ і ніколи не жалкую про це, оскільки там працюють найкращі викладачі та люди з великим серцем. Все завжди розуміють та допомагають 24/7. Наразі мій брат також навчається там і він задоволений на всі 100%. Дякую вам!

Ця школа надає відмінну можливість для дітей та дорослих ефективно та цікаво вивчати англійську мову. Колектив дружній та професійний. Я рекомендую її всім, хто хоче швидко та результативно вивчити англійську. Я дуже рада, що мала нагоду працювати в цій школі, дякую за чудовий досвід.

Я дуже задоволений рівнем знань та навичок викладачів, особливо директорки школи, пані Оксани. Завдяки їй мені вдалося успішно скласти ЗНО та вступити до універ.. Читати далі »

Мій відгук

code

01.06.24
Юлія
Дуже задоволена, що свого часу обрала саме цю мовну школу з приємними та професійними викладачами! Катерина – чудовий вчитель.Подає матеріал чітко, цікаво та зрозуміло.Індивідуальний підхід та увага до кожного учня зробили все, щоб процес був н.. Читати далі »
26.05.24
Лена
Вибирала серед декількох шкіл. Порівнюючи формати навчання і відгуки, вирішила спробувати School. Задоволена навчанням у цій школі. Подобається формат навчання і домашки. Англ. мова з дитинства була для мене складним предметом, але з School саме англ.. Читати далі »
25.05.24
Іванна
Надзвичайно задоволені,що обрали саме цю школу! Донечка з величезним задоволенням відвідує заняття вже третій рік , адже там працюють справжні професіонали! Індивідуальний підхід, увага до кожного учня, творчий підхід та неймовірна атмосфера! Школа .. Читати далі »
25.05.24
Таня
Дитина вже не перший рік відвідує англійську школу. На заняття ходить з задоволенням та бажанням вчитися. Уроки та завдання завжди цікаві. Наша найщиріша рекомендація👍👍👍👍👍
25.05.24
Inna
Найкраща школа з класним підходом до дітей. Креативні та досвідчені вчителі вміють зацікавити учнів. Рекомендуємо з власного досвіду як уроки з іноземних мов так і табори.
17.11.21
Davidich
Мій син почав відвідувати заняття з англійської мови цього місяця у пані Оксани. З перших уроків репетитор йому дуже сподобалася. Професійність, індивідуальний підхід, любов до дитини, глибокі знання - ці якості притаманні пані Оксані. Я щаслива, що .. Читати далі »
29.03.21
V
The best school ever! Провчилася в цій школі протягом семи років♥️ і ні разу не пожалкувала, тому що там працюють найкращі спеціалісти і люди серця. Завжди ставились з розумінням та допомагали 24/7. На разі, там навчається також мій брат. Який.. Читати далі »
14.01.21
Yulia
Школа надає чудову можливість діткам та дорослим цікаво та ефективно вивчати англійську. Дружній та професійний колектив. Рекомендую всім, хто хоче вивчити англійську швидко та результативно. Дуже рада, що мала можливість працювати в School, дякую за.. Читати далі »
12.01.21
Діма
Дуже задоволений рівнем знань та вмінь викладачів, а особливо - директорки школи Оксани. З її допомогою мені вдалося успішно здати ЗНО та вступити до університету. Також дуже цікаво та неординарно організовано навчаня маленьких діток. На уроках їм т.. Читати далі »
12.01.21
Олена
Ми відвідуємо школу 9 рік. Я, як мати, відмітила б в першу чергу : якісне навчання, професіоналізм, креативність та індивідуальний підхід до дитини педагогів цієї школи. School стала улюбленою школою моєї дитини!

© Луцьк24